... no hej

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Nathaniel
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2018, 16:09

... no hej

Post autor: Nathaniel »

Z tej strony Nathaniel. Niby mam inne imię, ale go nie lubię. Ogólnie to... jestem. Egzystuję. Jestem po prostu kolejną jednostką z milionem problemow, ktore nikogo nie obchodzą.

Niemniej ciesze sie ze trafilem na to forum.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: ... no hej

Post autor: Nautilus1992 »

No hej, miło Cię poznać.
Nie wiem czemu nie lubisz swojego imienia, ale zawsze można je zmienić, choć jestem przekonany, że jest ładne :wink:
Sporo tych problemów. Jakbyś miał chęć o nich porozmawiać, to zawsze możesz do mnie napisać - postaram się pomóc i podnieść na duchu.
Cieszymy się, że do nas dołączyłeś :)
Awatar użytkownika
Witchcraft
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 22 lip 2018, 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: ... no hej

Post autor: Witchcraft »

Hej, hej. Bardzo dobrze, że egzystujesz. Tak trzymaj. Do mnie też możesz pisać jeśli będziesz potrzebował. Czuj się tu dobrze :wink:
O, wyrzutku, najbardziej spodlony ze wszystkich wyrzutków! Czyż nie umarłeś na zawsze dla świata? Dla jego zaszczytów, jego kwiatów, jego dążeń złocistych? - I czyż chmura, nieprzenikniona, bezbrzeżna, złowieszcza między twymi nadziejami a niebem nie rozkoliła się na wieki?
Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: ... no hej

Post autor: ASperger »

Witaj.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: ... no hej

Post autor: Małgorzata95 »

Cześć. Jakbyś chciał popisać o tym, z czym masz problem, możesz do mnie napisać, postaram Ci pomóc, a na pewno wysłucham. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
ODPOWIEDZ