Cześć wam

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Rusałkę
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 6 paź 2018, 17:44

Cześć wam

Post autor: Rusałkę »

Witam wszystkich ; )
Na imię mi Anna, googlowałam aseksualność i jakoś po nitce do kłębka trafiłam tutaj.
Mam dwadzieścia lat i raczej nie jestem zbyt dobra w kontaktach z ludźmi, nie bardzo więc wiem co o sobie pisać.

Ze swoją orientacją nigdy nie miałam problemu, jestem heteroromantyczna ale wiedziałam że seks nie jest dla mnie, a kilka lat temu gdzieś wpadłam na słowo "aseksualność" i wiedziałam że właśnie tak mogę się opisać.
Jestem molem książkowym, lubię też gry komputerowe, szkicuję, choć za dobra w tym nie jestem. Interesuję się biologią, kocham zwierzęta. Tak w skrócie chyba wystarczy.

Nigdy nie byłam w związku, raczej mam tendencję do unikania ludzi, żeby nikogo przez przypadek w żaden sposób nie zranić. Nigdy nie spotkałam innej aseksualnej osoby, więc bardzo mi miło będzie Was poznać!
Awatar użytkownika
kris86
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:56

Re: Cześć wam

Post autor: kris86 »

Witaj na forum,

Ja 32 lata jestem prawiczkiem, nie mam nawet marzeń o seksie, a co dopiero jakiś seks.
Ja sam nie wiem jakiej orientacji jestem bo nie pociągają mnie ludzie, kocham za to przyrodę :)
Ludzi traktuje z góry tak jak mnie traktują, swobodniej czuje się w UK nikt nie patrzy tak na Ciebie jak w PL.
krychu_m
łASuch
Posty: 186
Rejestracja: 5 lis 2017, 20:27

Re: Cześć wam

Post autor: krychu_m »

Witaj Rusałko.

Życzę ci tego abyś zdobyła nowe znajomości a może nawet jakąś bratnią duszyczkę.
Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: Cześć wam

Post autor: ASperger »

Witaj.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
Silviaa
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 8 wrz 2017, 21:37

Re: Cześć wam

Post autor: Silviaa »

Hejka!
Czytając twój post, to jakbym sama o sobie czytała :) Milo Cie poznać !
Rusałkę
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 6 paź 2018, 17:44

Re: Cześć wam

Post autor: Rusałkę »

Miło mi Was wszystkich poznać :)
Kris, rozumiem co masz na myśli ale osobiście dobrze mi w Polsce, mam to szczęście, że nie spotkałam się szczególnie z wrogością co do różnych moich dziwactw, typu aseksualności.
Krychu, a dziękuję, mam nadzieję że jakoś się odnajdę, a może i kogoś poznam przy okazji.
Również witam Asperger.
Silviaa, to miło że mamy coś wspólnego w takim razie :)
ODPOWIEDZ