Cześć!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Netaro
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2018, 01:06

Cześć!

Post autor: Netaro »

Cześć!

Jestem Netaro. Nie jest to moje imię, a internetowy pseudonim. Mam dwadzieścia trzy lata i mieszkam w Warszawie. Nie zajmuję się niczym szczególnie interesującym - jestem tak zwanym Doradcą Klienta w sklepie. Można by powiedzieć, że jestem homoromantyczny i heteroseksualny, ale nie interesuję się seksem i uważam się za osobę aseksualną. Mam trochę zainteresowań, ale w zasadzie wszystkie są amatorskie. Ciekawię się socjologią, kulturoznawstwem i rozważaniami rożnego rodzaju, trochę też językami i literaturą. Interesuję się też USA i Japonią; język pierwszego z tych krajów studiowałem, a tego drugiego uczyłem się trzy lata.

Miło mi Was poznać!
Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: Cześć!

Post autor: ASperger »

Witaj.

Jak można być HOMOromantycznym i HETEROseksualnym niejednocześnie? :?:
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
Patryska67
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2018, 22:59

Re: Cześć!

Post autor: Patryska67 »

witaj!
równiez miło cię poznac ;)
Netaro
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2018, 01:06

Re: Cześć!

Post autor: Netaro »

ASperger

Obawiam się, że nie rozumiem pytania.

Patryska67

Miło mi :)
Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: Cześć!

Post autor: ASperger »

No to właśnie ja pytam, bo nie rozumiem - te pojęcia się dla mnie wzajemnie wykluczają.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
Amico
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 6 sie 2017, 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cześć!

Post autor: Amico »

Po prostu Bi-As to takie proste :wink: witamy i pozdrawiam z Wawy.
Szukam przyjaciela...takiego prawdziwego, odezwij się gdziekolwiek jesteś.
Nightfall

Re: Cześć!

Post autor: Nightfall »

Nie wykluczają się. Pociąg romantyczny jest kierowany na mężczyzn, a seksualny na kobiety. Tylko, napisałeś, że raczej jesteś aseksualny, więc jak to jest?:D
Netaro
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2018, 01:06

Re: Cześć!

Post autor: Netaro »

ASperger

Ok, już wiem, w czym rzecz. Moim zdaniem jednak to nie wyklucza się w żaden sposób. Ludzie mają bardzo różne upodobania romantyczne i seksualne :P

Amico

Ja też pozdrawiam! :)

Nightfall

Dokładnie :)

To wygląda tak, że posiadam popęd seksualny, ale nic z nim nie robię. W praktyce seks nie interesuje mnie i nie praktykuję go w żaden sposób. Powiedziałbym, że to czyni mnie osobą aseksualną. Jak jest Twoim zdaniem? Uważasz, że istnienie takiego popędu wyklucza z tej kategorii? Czy niekoniecznie?
Luki1
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2013, 08:14

Re: Cześć!

Post autor: Luki1 »

Czasami myślę, że mam podobne "zawirowania" z emocjami i seksualnością, z podziałem na obie płcie, chociaż bez ochoty na seks :roll:
Netaro
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2018, 01:06

Re: Cześć!

Post autor: Netaro »

Luki1

Tak właściwie to ja też nie mam na niego ochoty. Zdaje się, że nie potrafię tego dobrze wytłumaczyć :P

Jesteś chyba pierwszą osobą, jaką spotykam, która ma/może mieć podobne "upodobania" do moich :P
Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: Cześć!

Post autor: ASperger »

Nightfall pisze: 27 paź 2018, 19:42 Nie wykluczają się. Pociąg romantyczny jest kierowany na mężczyzn, a seksualny na kobiety.
Hmm. No to ja tego nie ogarniam. :(
Zawsze uważałam, że to idzie w parze raczej. Cóż... Dużo nauki wciąż przede mną.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
ODPOWIEDZ