nowa aska

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
rododendrona
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 26 gru 2018, 16:26

nowa aska

Post autor: rododendrona »

jestem tu nowa, poszukuję asa lub aski, asów lub asek ze szczecina i okolic na spacerówy, nasiadówy może potem i domówy; daj znać asie; nie bardzo wiem jak wysyłać i odebrać z tego forum wiadomości prywatne, podobno dla nowych nowicjuszy wyłączona jest taka możliwość? pozdrowionka do zobaczonka lub usłyszonka AS.
Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: nowa aska

Post autor: ASperger »

Witaj.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
rododendrona
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 26 gru 2018, 16:26

Re: nowa aska

Post autor: rododendrona »

Witaj, bardzo się cieszę, że się odezwałaś. Wszystkiego dobrego w NY!!! Jestem tutaj od niedawna, odkrywam wciąż forum i nie mogę się nadziwić mnogości tematów... (problemów, np. dopiero się dowiedziałam, że istnieje .../DL), niemniej podoba mi się tutaj, czuję się tutaj tak jakbym spotkała ludzików o podobnej do mojej wrażliwości. Większość asów i asówek wypowiada się w staranny sposób, tak jakoś na poziomie... Pozdrawiam a.s. p.s. to zabawne, kiedyś na innym forum czy blogu utożsamiałam się z damą z łasiczką...
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: nowa aska

Post autor: BardzoLittle »

Dziwactwa szokują, ale przecież każdy jakieś ma. Trzeba umieć się nimi cieszyć.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
rododendrona
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 26 gru 2018, 16:26

Re: nowa aska

Post autor: rododendrona »

owszem, i odwagę o nich mówić, co zapewne też jest jakąś formą terapii. a swoją drogą - na czym polega aseksualna wersja dl (przypuszczam, że ogranicza się do sfery wyobrażeń? czy jest to utajona forma, która w jakichś sytuacjach przechodzi w aktywną?).
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: nowa aska

Post autor: BardzoLittle »

Aseksualna wersja ABDL nie ogranicza się do sfery wyobrażeń. Po prostu nie ma motywu seksu. Bo to nie fetysz, a zabawoterapia / odskocznia. Zapraszam PW, bo zaraz ktoś mnie opitoli za pisanie o sobie w twoim temacie. :D Chciałem jednak zahaczyć temat, skoro ktoś zwrócił uwagę.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Lizza
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 1 sty 2019, 03:17

Re: nowa aska

Post autor: Lizza »

Witaj ;)
rododendrona
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 26 gru 2018, 16:26

Re: nowa aska

Post autor: rododendrona »

BardzoLittle pisze: 1 sty 2019, 21:07 Zapraszam PW, bo zaraz ktoś mnie opitoli za pisanie o sobie w twoim temacie. :D Chciałem jednak zahaczyć temat, skoro ktoś zwrócił uwagę.
ani priv ani taka zabawoterapia nie nie wchodzi w grę; myślę, że może nikt cię nie opitoli, bo trochę wyjaśniasz sprawę; czemu akurat taki sposób na odreagowanie czy odstresowanie, a nie choćby jazda na łyżwach zimą, albo taplanie się w jeziorze na kole ratunkowym latem - wiadomo coś? nie wiem, dla mnie to (bardzo, bardzo) dziwne. czy naprawdę uważasz, że każdy ma jakieś takie dziwactwo? ja tam jestem za pokonywaniem dziwactw a nie cieszeniem się nimi...
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: nowa aska

Post autor: BardzoLittle »

Długa historia, bo dziwactwo towarzyszy mi przez większość życia. Gdyby działało jeżdżenie na łyżwach, to pewnie bym na nich jeździł. :)
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: nowa aska

Post autor: ASperger »

rododendrona pisze: 1 sty 2019, 20:33 Witaj, bardzo się cieszę, że się odezwałaś. Wszystkiego dobrego w NY!!! Jestem tutaj od niedawna, odkrywam wciąż forum i nie mogę się nadziwić mnogości tematów... (problemów, np. dopiero się dowiedziałam, że istnieje .../DL), niemniej podoba mi się tutaj, czuję się tutaj tak jakbym spotkała ludzików o podobnej do mojej wrażliwości. Większość asów i asówek wypowiada się w staranny sposób, tak jakoś na poziomie... Pozdrawiam a.s. p.s. to zabawne, kiedyś na innym forum czy blogu utożsamiałam się z damą z łasiczką...


:)
Jak miło.
Mogę spytać - dlaczego?
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
rododendrona
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 26 gru 2018, 16:26

Re: nowa aska

Post autor: rododendrona »

nooo m.in dlatego, że to taki renesansowy ideał piękna; ta kobieta jest piękniejsza od Mony Lisy, do tego w polskich zasobach i to cudowne zwierzątko, które podarował jej ukochany (przynajmniej wedle legendy?). i jeszcze kojarzy mnie się z mecenatem czy też opiekuńczością (przez to, że dama szlachetnie urodzona, przez to, że do niedawna w posiadaniu Czartoryskich). takie tam. w każdym razie wyjątkowo lubię ten portret i polski film o nim bodajże Machulskiego - też fajny. pozdrawiam. a Ty czemu ukrywasz się za tym właśnie obrazkiem?
Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: nowa aska

Post autor: ASperger »

Mam sentyment do autora obrazu, a sam obraz kojarzy mi się także z filmem, który wyjątkowo lubię.

Z czym jeszcze akurat taki wybór się wiąże?
Jestem kobietą (mój nick może wprowadzać w błąd, więc awatar powinien pomóc) i lubię zwierzęta.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
ODPOWIEDZ