Spóźnione powitanie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
space_cat
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 4 lip 2018, 14:42
Lokalizacja: Wrocław

Spóźnione powitanie

Post autor: space_cat »

Hejka wszystkim (jestem tu juz teoretycznie od ponad pół roku, ale jestem raczej typem lurkera, jednak jak mawiają: "nowy rok nowa ja" :D )
Jestem Dominika, mam 19 lat (w listopadzie juz 20 ale staram się o tym zapomnieć :lol: ). Uwielbiam czytać, rysować, czasami pograć w jakieś gry komputerowe, uwielbiam wszelkiego rodzaju animacje (głównie pełnometrażowe filmy animowane przeznaczone dla dzieci - disney, dreamworks i te sprawy :lol: ), ze zniecierpliwieniem czekam na komercjalizacje lotów w kosmos :roll: . Ostatnimi czasy nie mam życia - staram się przeżyć pierwszy rok studiów, bo sesja zbliża się nieubłagalnie :cry: (nie żeby moje życie było dawniej jakieś mega ciekawe - jestem na to zbyt nieśmiała i zamknięta), moim marzeniem (chyba najbardziej możliwym do zrealizowania) jest poznanie co to jest prawdziwa przyjaźń (choć czasami zastanawiam się czy lot w kosmos nie jest bardziej prawdopodobny :lol: )
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: Spóźnione powitanie

Post autor: BardzoLittle »

Witaj, dobrze że odważyłaś się pokazać, bo jest tu wielu fajnych ludzi. :D
Prawdziwa przyjaźń to piękna rzecz.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Spóźnione powitanie

Post autor: Naberius »

Witaj!
Kiedyś trzeba napisać ten pierwszy post.
Też lubię wszelakiego rodzaju animacje, chociaż jednak 2D przemawiają do mnie bardziej, to 3D nie pogardzę.
Hm... ja tam myślę że lot w kosmos może trwać dłużej, bo zakładam że będą za nie brali kosmiczne sumy :lol:
Powodzenia w sesji, i tak, jest się tego pewnym przeżyjesz ją :)
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: Spóźnione powitanie

Post autor: ASperger »

Witaj.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
Silviaa
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 8 wrz 2017, 21:37

Re: Spóźnione powitanie

Post autor: Silviaa »

Hejka!
Również uwielbiam gry. Kto wie może kiedyś mogłybyśmy razem w coś zagrać :D
space_cat
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 4 lip 2018, 14:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spóźnione powitanie

Post autor: space_cat »

Gry online szybko mi się nudzą :lol: albo gra nie ma żadnej fabuły (czego nie lubię) albo nie mam z kim grać, jednak bardzo chętnie bym z tobą w coś zagrała :wink:
ODPOWIEDZ