Cześć

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Cześć

Post autor: no name inc. »

.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2019, 22:06 przez no name inc., łącznie zmieniany 2 razy.
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Cześć

Post autor: Naberius »

Witaj!
Zdecydowanie rozpoczęcie pisania jest najgorsze, potem jakoś leci. Również jestem aro-asem. <tak przynajmniej się stwierdziło kilka lat temu>
Na koniec jeszcze jedno jestem pewna że jesteś człowiekiem :D
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: Cześć

Post autor: Warszawianka40+ »

no name inc. pisze: 11 sty 2019, 20:09 (...) leczę się od 2 lat to z moją tożsamością też nic nie jest jasne.. albo jasne jest to że jej nie mam :lol2:
(...) mam poważne wątpliwości co do tego czy w ogóle jestem człowiekiem. Wszystko przemawia za tym, że chyba nie.
jesteś przede wszystkim sobą, lub starasz się siebie odnaleźć - życzymy Ci aby nikt Ci tego nie zakłócił ani nie zniszczył
podobno zdziwienie sobą świadczy o tym, że człowiek się rozwija :) w kierunku realizacji samego siebie
będziesz się zmieniać jeszcze 1000 razy o ile Twoja wewnętrzna struktura jest plastyczna (wrażliwość, autorefleksja) - nie należy przyczepiać sobie na czole etykietek (demi, semi, blebleble) bo to nas ogranicza
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: Cześć

Post autor: ASperger »

Witaj.
Miło poznać osobę niepospolitą.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
ODPOWIEDZ