Poznaj Magi

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Magira
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:41

Poznaj Magi

Post autor: Magira »

Cześć wszystkim :)
W swoje 23-cie urodziny, 23 kwietnia postanowiłam zrobić coś dla siebie i oto jestem. Czas poznać swoją osobowość i przestać krążyć dookoła społeczeństwa. Z chęcią dołączę do codziennych pogawędek z nowymi osobami. A skoro o rozmowach to i warto byłoby powiedzieć co takiego lubię. Interesuję się zatem fantasy (SF również, ale tylko w filmach), oglądam również czasami anime jeśli znajdę coś ciekawego. Z literatury najbliższa jest mi proza (naturalizm zawsze wpisywał się w mój humor a proza chłopska ma w sobie jakiś urok). Tak, studiowałam filologię polską aczkolwiek nie na kierunku pedagogicznym (dla dobra dzieci :) ). Co jeszcze lubię? Zwykle ludzie piszą o muzyce, ale sama kompletnie się na niej nie znam. Słucham słowiańskich melodii, Grzegorza Turnau, Accantusa, coverów Allegro i co tam mi wpadnie akurat w ucho.
Ktoś to jeszcze czyta czy już za dużo paplam?
Dodam tylko jeszcze, że pochodzę ze świętokrzyskiego, zamierzam przeprowadzać się wkrótce do stolicy i stronię od wszelkich głębszych relacji z ludźmi aczkolwiek swobodniej czuję się przy swojej płci. Z chęcią jednak zdobędę nowe znajomości ze wszystkimi ludźmi z całego kraju i świata ;)
Dziękuję za przeczytanie <3 Miłego wszystkim.
Awatar użytkownika
jara135
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 4 lut 2019, 18:59

Re: Poznaj Magi

Post autor: jara135 »

Czesc ,mieszkam niedaleko Ciebie,jakbys chciała możemy się poznać ,lubię bardzo filmy s-f ,lubię rozmowy ,bylo by z kim pogadac na ciekawe tematy ,napisz do mnie na maila w moim ogłoszeniu lub na priv tutaj ale po 5postach Ci odblokuja .hejka.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Poznaj Magi

Post autor: Nautilus1992 »

Witamy serdecznie! Fajnie, że dołączyłaś do forum w tak ważnym dla Ciebie dniu.
Z okazji urodzin życzę wszystkiego, co najlepsze i spełnienia marzeń. No i zdrowia, bo zdrowie bardzo ważne jest. :) :ciasto:
Awatar użytkownika
Magira
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:41

Re: Poznaj Magi

Post autor: Magira »

Dzięki za życzenia i miłe przyjęcia :rozowe:
Awatar użytkownika
Marwela
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 11 mar 2019, 01:20

Re: Poznaj Magi

Post autor: Marwela »

Witaj na forum i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :D

Fajnie, że też słuchasz Accantusa. Mają świetne wykonania piosenek Disney'a i utworów z musicali, chociaż ostatnio zaglądam na ich kanał trochę rzadziej.
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Poznaj Magi

Post autor: Nemek »

Witaj na forum!
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)
Accantus to złoto - uwielbiam ich.
Nie jestem może zbyt dobrym rozmówcą, ale jeśli chcesz to pisz :D
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Poznaj Magi

Post autor: Małgorzata95 »

Cześć. Fajny prezent na urodziny - dołączenie do grupy. Wszystkiego najlepszego! :)
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Awatar użytkownika
Magira
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:41

Re: Poznaj Magi

Post autor: Magira »

Mają świetne wykonania piosenek Disney'a i utworów z musicali, chociaż ostatnio zaglądam na ich kanał trochę rzadziej.
Piosenki Disney'a chyba w każdym wykonaniu są cudowne, ale miło jest ich posłuchać w języku polskim. I pewnie rzadziej, bo teraz wstrzymali chyba nagrania w środy :)
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)
Accantus to złoto - uwielbiam ich.
Wszystkiego najlepszego!
Dzięki <3
Awatar użytkownika
Marwela
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 11 mar 2019, 01:20

Re: Poznaj Magi

Post autor: Marwela »

Magira pisze: 24 kwie 2019, 03:06 Piosenki Disney'a chyba w każdym wykonaniu są cudowne, ale miło jest ich posłuchać w języku polskim. I pewnie rzadziej, bo teraz wstrzymali chyba nagrania w środy :)
Racja, piosenek Disney'a jest miło słuchać, chociaż czasami ich teksty zna się na pamieć szybciej niż by się chciało. Istnieje wysokie ryzyko ich nieustannego nucenia :D
Accantus nagrał już tyle coverów, że przerwa może im dobrze posłużyć. Nie wykorzystają całego materiału za szybko ;)
ODPOWIEDZ