Hej

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
ehwpt
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 20 sie 2019, 17:10

Hej

Post autor: ehwpt »

Hej,

mam 25 lat, studjuję w Warszawie, uwielbiam góry, latem się wspinać, zimą jeździć na snowboardzie. Interesuję się kinem i serialami, lubię polecać moim przyjaciołom i rodzinie, co powinni następnego oglądnąć :p.

Dzięki fanfiction (to chyba zasługa Sherlocka ;)) już dawno poznałam termin 'aseksualizm', a potem spędziłam dużo czasu czytając wszystko, co znalazłam na ten temat i coraz bardziej utorżsamiałam się z tym określeniem. Dużo rozmyślałam sama, teraz chciałam poznać inne osoby aseksualne i z Wami porozmawiać, dlatego dołączyłam do forum.
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Hej

Post autor: Naberius »

<sub>Witaj!
Jak zwykle na powitanie, łapaj ciastko :ciasto:
ehwpt pisze: 20 sie 2019, 17:43 Dużo rozmyślałam sama, teraz chciałam poznać inne osoby aseksualne i z Wami porozmawiać, dlatego dołączyłam do forum.
Spotkasz wiele miłych osób tutaj, tylko jest problem, że aktywność na tym forum jest troche marna. Ale i tak można się udzielać, może ktoś się dołączy do danego wątku.
ehwpt pisze: 20 sie 2019, 17:43 Dzięki fanfiction (to chyba zasługa Sherlocka ;))[...]
Też czytam ff z tego i wiele wincej :lol:
Mam w planach kiedyś przeczytać wszystkie dostępne w Polsce książki dotyczące przygód Sherlock'a. 8)
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Awatar użytkownika
jara135
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 4 lut 2019, 18:59

Re: Hej

Post autor: jara135 »

Witaj :welcome: ,poznajmy się a może i spodobamy ?
ODPOWIEDZ