Cześć wszystkim!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Borówka
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 4 lip 2020, 20:00

Cześć wszystkim!

Post autor: Borówka »

Niedawno dołączyłam do tego forum, ponieważ mam podejrzenia, że jestem asem. Nie jestem co do tego pewna, ale myślę, że uda mi się to ustalić czytając tutejsze wpisy i historie innych użytkowników.

Edit: Część tekstu została usunięta, bo mogła być niezbyt odpowiednia na 'przywitanie'.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2020, 20:11 przez Borówka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zess
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:43

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Zess »

Dzień dobry bardzo :)
Pozwolę sobie podzielić się moimi przemyśleniami na ten temat. Otóż moim zdaniem, ludzie różnią się myśleniem poprzez uwarunkowania genetyczne i społeczne. Osoby, które nie myślą o seksie, na przykład mogą być bardziej wrażliwe i uduchowione, przez co nie jest to ich priorytetem. Warto jednak przekonać się na własnej skórze, bo człowiek nieustannie się zmienia, ciągle się czegoś uczy i coś na nowo interpretuje, więc nie wykluczone jest, że również ta kwestia u niego ewoluuje, szczególnie jeśli poważny związek dopiero przed nim.
Dziękuję za uwagę :D
Awatar użytkownika
Borówka
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 4 lip 2020, 20:00

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Borówka »

Zess pisze: 6 lip 2020, 21:41 Warto jednak przekonać się na własnej skórze, bo człowiek nieustannie się zmienia, ciągle się czegoś uczy i coś na nowo interpretuje, więc nie wykluczone jest, że również ta kwestia u niego ewoluuje, szczególnie jeśli poważny związek dopiero przed nim.
Prawda, ludzie uczą się przez całe życie.
Zess pisze: 6 lip 2020, 21:41 Otóż moim zdaniem, ludzie różnią się myśleniem poprzez uwarunkowania genetyczne i społeczne. Osoby, które nie myślą o seksie, na przykład mogą być bardziej wrażliwe i uduchowione, przez co nie jest to ich priorytetem.
Jest w tym trochę prawdy, napewno mam sporą wrażliwość (zarówno emocjonalną i artystyczną).
Jak jest z czynnikami społecznymi i genetycznymi... Tego nie wiem.
Chociaż mam cichą nadzieję, że kiedyś będę umiała stwierdzić kim jestem i czego tak naprawdę chce, a czego nie (życie w niepewności może być przytłaczające).
Awatar użytkownika
Zess
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:43

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Zess »

Tak będzie, sporo jeszcze przed nami. Przed nami, bo sam jestem na takim etapie i kiedy widzę, jak bardzo się zmieniłem na przestrzeni lat, a ile zmian mnie pewnie czeka, to ho ho :D Póki co trenuję cierpliwość, staram się poznawać siebie i żyć każdym dniem, bo kto wie, czy przyszłość jednak nadejdzie :D
Awatar użytkownika
jaszczomb
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2020, 12:20

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: jaszczomb »

Cześć i powodzenia w szukaniu siebie. :)
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Kamilos »

Po snicersie nic nie dało? 😜Żartuje.witaj🖐️
ODPOWIEDZ