"Najcnotliwsza w klasie" wita! :-)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

A ja mam rybki w innym pokoju a kompa w innym więc nie mogłem sprawdzić ich reakcji na tą stronkę :]
Awatar użytkownika
M@na
mASełko
Posty: 106
Rejestracja: 21 lip 2007, 17:03
Lokalizacja: Nibylandia

:)

Post autor: M@na »

Wiersz może być,
pozdrawiam :mrgreen:
Walczyć tylko dla siebie, żyć kochając tylko siebie...
Inga
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2007, 07:18

Post autor: Inga »

Wiersz mi się nie podoba - w formie i w treści, jeśli mam być szczera. Ja jestem seksualna, ale nie czuję się ani lepsza, ani gorsza od autorki wiersza. Każdy wybiera swoją drogę, decyduje o sobie. Jeden lubi i pragnie seksu, inny nie, cała filozofia. Ważne, żeby pomimo różnic dogadywać się ze sobą i nie wywyższać bez powodu :)

No chyba, że wiersz miał być żartem. :P
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Najcnotliwsza w klasie wita.

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja z kolei wyczuwam w tym wierszu jakąś kpinę, ironię, naigrywanie się i naprawdę nie potrafię potraktować go poważnie. Przeważnie ludzie piszą na powitanie coś o sobie np. wiek, nazwę miasta, z którego pochodzą, a ta osoba od razu wyjeżdża z jakimś dziwnym wierszem. Oczywiście mogę się mylić, ale naprawdę takie są moje odczucia, gdy czytam ten wiersz. :P :P :P
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Mi sie takze wiersz nie podobal :P
Czczony nie tylko w Chinach
uciekinier19
starszASek
Posty: 38
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: uciekinier19 »

We mnie ten wiersz z miejsca wywołał wrogość. Po przejrzeniu strony domowej oraz artykułów - oburzenie. Nie jestem tolerancyjna.
Traktując wiersz śmiertelnie poważnie, to postawa w nim zawarta jest mocno niepokojąca.
1) Zajęcia o życiu w rodzinie są denne?
Nie w każdej rodzinie się mówi o takich sprawach jakie są poruszane właśnie na tych zajęciach. Dla niektórych ludzi, mimo ogólnodostępnego internetu i gazet jest to jedyna szansa aby spotkać się z kimś w miarę kompetentnym i posłuchać, popytać.
2) njnowak pisze że wielbi moralne granice, a w jednym z tekstów dostępnych online proponuje śmierć przyszłych niedoszłych matek, za wykonanie aborcji. To jest szczyt, bo jakim prawem można odmawiać komuś decyzji o - przede wszystkim - swoim życiu nie znając nawet przyczyn.
3) *Słynę z najwyższych ambicji* - ambicji stania się znaną osobą, co można wywnioskować po tekstach, poprzez często dosyć wąski zakres tolerancji i wzbudzanie kontrowersji. Moim zdaniem na siłę i wręcz fanatycznie ślepo.
4. njnowak jest najczystsza, no i co z tego? Pozytywnie by było, gdyby była człowiekiem świadomym nie tylko swoich zalet ale i wad. Dostrzegam tu potrzebę bycia ponad innymi.
Co z tego ze ludzie się bzykają,
czy to czyni ich gorszymi? Czy Ci nie bzykający tacy są? Zwyczajnie, po prostu na oba pytanie "nie".
O ile nikt nikogo do niczego nie zmusza to wszystko jest ok.
uciekinier19
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Oj, jak ja lubię takie klimaty polowania na czarownice! Mało, mało! Niech się jeszcze ktoś oburzy! A potem proponuję przenieść wątek do działu: Dla rozrywki.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Autorka tematu i wiersza jest od długiego dość czasu zbanowana, więc proponuję nie ekscytować się tą sprawą. :P
uciekinier19
starszASek
Posty: 38
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: uciekinier19 »

warto dla potomności :P
uciekinier19
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Dla nie ktorych to bedzie ironia i sarkazm :mrgreen: "Dla potomnosci"

A temat dalej ciagnac nie ma po co ;) Dajmy czytelniczce spokoj :P
beata74
starszASek
Posty: 38
Rejestracja: 20 wrz 2009, 21:08

Post autor: beata74 »

nie ekscytuję się i ban na tej osobie jest jak najbardziej wskazany; nieważne są jej intencje, poglądy, gender; jest od początku niespójna a na końcu ... (powiedziałbym debil oficjalnie, ale nie mam pojęcia jakiego określenia poprawnego politycznie użyć); i w dodatku mam wrażenie, że już to gdzieś widziłałam

Niech INNI się bawią w romanse,
Niech karmią się nagim obrazem.
Lecz ja jestem śniegiem najbielszym:
Tak czystym i zimnym zarazem!

Zrozumcie: to wszystko NIE dla mnie!
NIE szukam przyjaźni, miłości!
NIE będę mieć dzieci, partnera...
Cnotliwość jest źródłem radości!!!
beata
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Post autor: CloudninowaSWQ »

Ant pisze:Ano :roll:

Inność nie czyni lepszym ;)
Skąd ja to znam... :evil:
Ale inny nie znaczy gorszy jak to kiedyś na forum pewnym wyczytałam,to tak na pocieszenie dla każdego "innego" .Witaj :)
ODPOWIEDZ