Zauważam znaczne zainteresowanie new-age'em

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
AStronom
ciAStoholik
Posty: 310
Rejestracja: 2 kwie 2009, 17:39
Lokalizacja: z nudów

Zauważam znaczne zainteresowanie new-age'em

Post autor: AStronom »

Ponieważ zauważam u was znaczne zainteresowanie tematyką new age, tarotem itd., towarzysze i towarzyszki, pozwolę sobie zacytować opis mojego znaku w zodiaku hinduskim
UTTARA BHADRA
17 - 31 marca
Symbol: KROWA
Kolor: PURPURA
Główne gwiazdy: AL-PARGH-AL-MUKDIM
Słowa klucze: "piękna ciemność"
Słynni przedstawiciele: Jan Sebastian Bach, Elton John, Steve McQueen

CECHY OSOBOWOŚCI:
To osoby mądre i duchowo dojrzałe. Mają zazwyczaj przeczucia dotyczące rzeczywistości i doskonale pojmują sens duchowy wydarzeń. Potrafią trafnie zinterpretować najgłębsze znaczenie tego, co się wokół nich dzieje. Intuicjoniści i obserwatorzy. Znakomici nauczyciele, psycholodzy i doradcy. Są hojni i bardzo lubią obdarowywać innych, dzielić się wiedzą lub wspierać drugiego człowieka w inny sposób. Szanują ludzi bez względu na rasę czy kolor skóry. Maja w sobie wiele prawdziwego współczucia.

ZWIĄZKI
Pragnie idealnego związku, potrafi wiele wysiłku włożyć w to, aby taki układ zbudować. Jeśli jednak nie jest w stanie osiągnąć celu, odchodzi do kogoś innego lub znika, by żyć w samotności, w której także dobrze się odnajduje.

Najlepsi partnerzy to: PURVA BHADRA, REVATI, UTTARA ASZADHA
Najmniej odpowiedni partnerzy: BHARANI, ĆAJTRA
Obciążenie karmiczne z PURVA PHALGUNI - absolutnie trudny i pełen cierpienia związek

ZWIĄZKI SEKSUALNE
Potrafi pięknie wyrażać swoja seksualność i zaspokoić zarówno siebie jak i partnera. Zupełnie jednak nie dba o swoje życie seksualne. Ma pomimo tego szczęście i potrafi ułożyć je sobie zgodnie z upodobaniami. Jeśli mu to się nie uda, potrafi żyć bez tego.

Zgodność seksualna 100% - UTTARA BHADRA, UTTARA PHALGUNI
Zgodność seksualna 75% - KRITTIKA, PUŚJA, HASTA, SWATI, ANURADHA, DZJESZTHA
Absolutne seksualne przeciwieństwo i 0% zgodności - ĆAJTRA, WAJSIAKHA
a to adres różowej stronki, z której pochodzi http://prosperita.terramail.pl/wedyjska.html
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

ANURADHA
19 listopada - 2 grudnia
Symbol: ŁANIA
Kolor: CZERWONOBRĄZOWY
Główne gwiazdy: trzy gwiazdy na głowie SKORPIONA
Słowa klucze: "boska miłość"
Słynni przedstawiciele: Indira Gandhi, Goldie Hawn, Jimi Hendrix

CECHY OSOBOWOŚCI:

To osoby, które całe życie poszukują doskonałości, biorąc na siebie mnóstwo obowiązków. Dysponują ogromna wytrzymałością i nakręca ich celowość tego, co robią. Żyją w skrajności, wahają się miedzy ekstremalnymi punktami życia: od wzlotów, do upadków, od radości, do depresji, od duchowości, do materializmu... Są inteligentni i skomplikowani. Tajemniczy, nie odkrywają swoich kart przed obcymi, często nie są rozumiani przez ludzi.

ZWIĄZKI

Poszukują prawdziwej, głębokiej miłości na śmierć i życie. Uczucie jest dla nich bardzo ważne i dla miłości są w stanie wiele poświęcić. Najmocniej ze wszystkich znaków są wypełnieni gorącą potrzebą kochania i bycia kochanym.

Najlepsi partnerzy to: DŻJESZTHA, ROHINI
Najmniej odpowiedni partnerzy: ĆAJTRA
Obciążenie karmiczne z BHARANI - absolutnie trudny i pełen cierpienia związek

ZWIĄZKI SEKSUALNE

Związki seksualne są dla nich związane bezpośrednio z miłością. Bez uczuć nie maja dla nich zbyt wielkiego znaczenia. Szukając idealnego uczucia, mogą zmieniać związki dość często.

Zgodność seksualna 100% - ANURADHA, DŻJESZTHA
Zgodność seksualna 75% - AŚWINI, PUNARVASU, ASZLESZA, UTTARA PHALGUNI, ŚATABHISZAK, UTTARA BHADRA
Absolutne seksualne przeciwieństwo i 0% zgodności - MULA, ARDRA
Pozostałe znaki to 50% lub 25% zgodności, czyli średnio lub słabo.
Hmmm... Nie wiem, co napisać :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

A ja napiszę tyle: wszystkie trzy opisy, które widziałem przedstawiają daną osobę w samych superlatywach :)

PS. Poczytajcie sobie kilka innych opisów i zobaczycie jak wiele z nich będzie wam odpowiadać.
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Przecież wszyscy ludzie są wspaniali, czyż nie, Erneście? :)
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Tja. Z ust mi to wyjęłaś.

Sprytna manipulacja.
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ernest pisze:Tja. Z ust mi to wyjęłaś.
No właśnie tak mi się wydawało, że to Ty pisałeś, że człowiek jest wspaniały i może wszystko, więc nie rozumiem, czemu te opisy nie wzbudzają Twojego entuzjazmu...
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

No właśnie tak mi się wydawało, że to Ty pisałeś, że człowiek jest wspaniały i może wszystko, więc nie rozumiem, czemu te opisy nie wzbudzają Twojego entuzjazmu...
Pisząc o człowieku miałem na myśli siebie. Czy ludzie, których znam mogą wszystko? Skąd. Skutecznie podcinają sobie skrzydła i są przekonani o swojej niemocy, ergo pozostają bezsilni.

A takie opisy są przecież super. Dzięki nim możemy sobie poprawić nastrój, wzmocnić wiarę w siebie, etc. :)

Oto i mój opis:
ŚATABHISZAK

19 lutego - 4 marca

Symbol: KOŃ

Kolor: SELEDYNOWY

Główne gwiazdy: SA'D-AL-AKHBIYAH

Słowa klucze: "wgląd, intuicja"

Słynni przedstawiciele: Elizabeth Taylor, P. A. Renoir, Wilhelm Grimm

CECHY OSOBOWOŚCI:

Osoby bardzo inteligentne, silne i przedsiębiorcze. Spostrzegawcze i działające w sposób celowy. Potrafią zdobyć wszystko, czego zapragną. Zasadnicze, noszą maskę, pod którą skrzętnie ukrywają swoje najmniejsze nawet słabości, aby niezmiennie trzymać fason. Brakuje im niestety wiary w siebie, a także we własne możliwości i umiejętności, nie doceniają własnych osiągnięć. Przejmują się głęboko każdą porażką.

ZWIĄZKI

Na zewnątrz pozornie tradycjonaliści, w rzeczywistości poszukują układów niezwykłych, nietypowych i niezmiernie ekscytujących. To sprawia, że nierzadko bywają niewierni i przeskakują z jednego związku w drugi. Trudno im wyrażać swoje pragnienia.

Najlepsi partnerzy to: DHANISZTA, ROHINI, KRITTIKA

Najmniej odpowiedni partnerzy: PUNARVASU, HASTA

Obciążenie karmiczne z HASTA - absolutnie trudny i pełen cierpienia związek

ZWIĄZKI SEKSUALNE

Niepewni, wstydliwi i nieśmiali nie umieją mówić o swoich pragnieniach i potrzebach. Mają duży temperament, ale pomimo tego raczej nigdy nie przejawiają inicjatywy. Towarzyszy im wewnętrzne spięcie i nerwowość.

Zgodność seksualna 100% - ŚATABHISZAK, AŚWINI

Zgodność seksualna 75% - ROHINI, MRIGASIRA, ANURADHA, DŻJESZTHA, PURVA ASZADHA, ŚRAWANA

Absolutne seksualne przeciwieństwo i 0% zgodności - SWATI, HASTA

Pozostałe znaki to 50% lub 25% zgodności, czyli średnio lub słabo.
Pogrubiłem to, z czym się zgadzam.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2009, 21:47 przez Ernest, łącznie zmieniany 2 razy.
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Wróże muszą dawać pozytywne wróżby, bo większość ludzi chce sobie podbudować ego i poczuć nadzieję na lepsze.
Nawet gdyby jakimś cudem znał prawdę, chyba nikt nie chciał by jej słuchać.

Przecież lepiej usłyszeć: "pozytywny, pełen humoru, urodzony przywódca" niż "oblech którego nikt nie chce dotknąć nawet patykiem" :domotwak:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ernest pisze:Pisząc o człowieku miałem na myśli siebie.
No wiesz, teraz to ja jestem zbulwersowana aż brak mi słów... No ale z drugiej strony dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałam ;)
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Zauważam znaczne zainteresowanie new-age'em

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja mam dokładnie to samo co Agnieszka. I co ciekawe u mnie większość idealnie się zgadza: jestem pełna skrajności, tajemnicza, skomplikowana, nierozumiana przez ludzi. Ciągle czegoś szukam. Jestem wytrzymała, zawsze podnoszę się z najgorszych upadków. Wytrwale dążę do celu, jeśli mi na czymś zależy.
Zaś jeśli chodzi o związki, to zanim zdecydowałam, że chcę być sama i ostatecznie odnalazłam się jako osoba aseksualna, to jeśli wyobrażałam sobie siebie w związkach z mężczyznami to zawsze, tak, że mam męża, kocham go, jestem mu wierna, mamy kilkoro dzieci.
Jeśli bym się z kimś związała, to chciałabym być z nim do końca życia. Nie potrafię zrozumieć kobiet, które zdradzają, oszukują swoich partnerów lub często ich zmieniają lub idą do łóżka z kimś przypadkowym, kogo mało znają.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
ODPOWIEDZ