Hitler's Daughter (Dokument O Radiu Maryja)

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Oczywiście w trailerze filmu nie mogło zabraknąć wtrąceń o "względnie wysokim" poziomie polskiego antysemityzmu. Twórcy filmu chcą go nam wmówić na podstawie raportu, o którym już kiedyś pisaliśmy. Wcześniej służył on za dowód na to, że "Polacy są większymi rasistami niż Niemcy" (i biją Murzynów). Dziś wspierać ma tezę, że jesteśmy antysemiccy jak hitlerowcy.
Wielu Polaczków się oburza, ale przecież skądś się biorą takie ploty... najwyraźniej ktoś miał ku temu powody.
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Nie oceniaj filmu po zajawce

A tytuł może i faktycznie mocny
Ale... dla mnie radyjo-co-ma-ryja to groźna sekta destruktywna działająca otwarcie na terenie kraju, a w dodatku źródło wielu matactw, oszustw podatkowych i nie tylko podatkowych i korupcji

Jedyne czego im życzę to wizyty nie przekupionej i nie zastraszonej prokuratury, policji i inspektorów skarbowych :diabel:
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Nie znam Rydzyka, nie słucham jego radia, ale świetny z niego biznesmen i to raczej nie ulega wątpliwości.

Naprawdę łudzisz się, że nie przekupiona prokuratura, policja, etc. zadrze z taką osobistością, za którą stoją armie zaślepionych ludzi, dla których pozory prawdziwej wiary stanowią jedyną głębię życia będącą marną namiastką jakiegokolwiek sensu?

Zgodzę się, że to sekta, ale podobnie mógłbym powiedzieć o KK. Ale przecież tak nie powiem, a tym bardziej tak nie napiszę, bo mogłoby się to dla mnie skończyć ostrzeżeniem :diabel:
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Kacha
łASuch
Posty: 194
Rejestracja: 13 lip 2009, 08:48
Lokalizacja: Gdzieś z ciemności otoczającej Twój umysł

Post autor: Kacha »

Na radio "ma ryja",mam uczulenie.brrrrrr
"Oto moja ostatnia wola (...) Chcę,aby pochowano mnie żywą"
ODPOWIEDZ