Godzina Twoich narodzin

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Bree
dziubASek
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2011, 19:43

Post autor: Bree »

"Godzina Wu
Czas narodzin między 11 a 13 godziną
Znak opiekuńczy: Koń

Rzadko kiedy bywasz domatorem. Najczęściej masz tyle w sobie energii i pasji życia, że trudno ci usiedzieć w czterech ścianach. W towarzystwie sympatycznych i kochających dobrą zabawę ludzi w pełni rozkwitasz. Twoje działanie cechuje entuzjazm, łatwo zapalasz się do realizacji nowych rzeczy, ale i też czasami twoje plany niszczy słomiany zapał. Chętnie podróżujesz i uprawiasz różne dyscypliny sportowe. Cieszysz się sporym powodzeniem u płci przeciwnej. Twoje serce jest gorące, a uczucia szczere, potrafisz darzyć partnera prawdziwą i głęboką miłością. W pracy cechuje cię pracowitość pod warunkiem, że możesz się wykazać umiejętnością podejmowania samodzielnych decyzji. Twoim wrogiem numer jeden jest nuda. Aby żyć pełnią życia potrzebujesz nowych wyzwań, zmian i ryzyka. Dobrze gospodarujesz pieniędzmi, ale czasami masz napady sporej rozrzutności. Twoje życie może być niezwykle ciekawe, bo największe stawki na loterii życia wygrywają ci, którzy po prostu bardzo je kochają. Pod warunkiem jednak, że nie ulegniesz różnego rodzaju nałogom, z których najgroźniejszym jest dla ciebie hazard."


:shock:

Nie za bardzo się zgadza.
Jestem domatorką. Sport lubię oglądać w telewizji (np. snookera czy tenis), a jak już uprawiać, to jakieś spokojne dyscypliny np. pływanie. Co do słomianego zapału, no cóż, chyba każdemu się chociaż raz zdarzył :) Zazwyczaj jednak staram się doprowadzić wszystkie sprawy do końca. Z pogrubionymi zdaniami zgadzam się w 100%. Jak coś wpadnie mi w oko, to czasami tak długo chodzi mi po głowie, że nie ma zmiłuj i w końcu ulegam pokusie :diabel:, ale ćwiczę silną wolę! Jest lepiej :D Co do hazardu, to jedyny jaki uprawiam, to pasjans na komputerze :lol: Hazard w stylu, tym razem się ułoży czy nie ułoży.
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Godzina Wu. Ale ciekawe, na ile to może mieć przełożenie, skoro jestem z cesarki? Bo w zasadzie zgadza się tylko słomiany zapał z tego :lol:

A myślałam, że przeżyłam już wszystkie horoskopy na wp ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dorota74
ASiołek
Posty: 71
Rejestracja: 25 lip 2013, 16:49
Lokalizacja: Poznań

Re: Godzina Twoich narodzin

Post autor: Dorota74 »

3. Godzina Yin
Czas narodzin między 3 a 5 godziną
Znak opiekuńczy: Tygrys

Najtrudniejszy okres czeka cię w młodości. Z jednej strony możesz dość wcześnie odnieść sukces i sam na siebie zarabiać, ale z drugiej strony często spotykasz się z niezrozumieniem ze strony osób ci najbliższych. Twoja młodość jest więc pełna buntu i konfliktów. Nie lubisz też być podwładnym w dorosłym wieku, a w szkole prawie zawsze masz problemy z dyscypliną oraz wymagającymi nauczycielami. Świetnie sprawdzasz się w roli szefa i ogólnie masz wiele szczęścia w życiu. Spadasz zawsze na cztery łapy i obronną ręką wychodzisz z największych niebezpieczeństw. Po prostu promieniujesz charyzmą i siłą, toteż otoczenie często przypisuje ci większe zasługi, niż w rzeczywistości ci się należą. Osoby urodzone w godzinie Yin są zdolne do wielkiej miłości i namiętności. Do uczuć przywiązujesz wielką wagę, wyjątkowo silnie się w nie angażujesz, jednak skutki tych sercowych burz często napawają cię gorzkim rozczarowaniem. Mimo że jesteś piękny i niezwykły, często przez życie kroczysz samotnie, nie znosisz bowiem tkwić w związkach, których króluje rutyna, obojętność i przyzwyczajenie. W okolicach czterdziestych urodzin osiągasz spokój ducha i czujesz się znacznie szczęśliwszy. Kochasz podróże i zabawy po blady świt, masz szczęście do spotykania na swojej drodze życia interesujących i wpływowych ludzi, którzy najczęściej darzą cię sympatią.


I żeby było śmieszniej w choropie chińskim też jestem tygrysem ;)
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Godzina Twoich narodzin

Post autor: Layla »

6. Godzina Si
Czas narodzin między 9 a 11 godziną
Znak opiekuńczy: Wąż


Masz wiele ukrytych talentów, ale rzadko kiedy bywasz na tyle pracowity aby je wykorzystać w praktyce. Jednak najczęściej cieszysz się dostatkiem materialnym, bo często zawierasz korzystne finansowo małżeństwa. Lubisz luksus i chętnie otaczasz się pięknymi przedmiotami. Do spraw materialnych podchodzisz z wielką ostrożnością, niechętnie wydajesz pieniądze, jedynym wyjątkiem jest uszczęśliwianie członków najbliższej rodziny. W pracy cechuje cię solidność i powaga, ale także pewna powolność. Zdecydowanie lepiej czujesz się na samodzielnych stanowiskach pracy, w których możesz wykazać się przenikliwym intelektem i talentem strategicznym. Z natury jesteś nieufny i ogólnie nie masz najlepszej opinii o poziomie moralnym ludzkości. W miłości cechuje cię pewne wyrachowanie, chociaż masz gorące serce. Po prostu zbyt mocno się boisz niedostatku aby na całe życie związać się z kimś, kto nie rokuje dobrze na przyszłość, ma wiele wdzięku i seksapilu, ale nie potrafi zapewnić rodzinie dobrobytu.. Pociąga cię mocno magia, filozofia i religia. W tym kierunku możesz zdradzać nieprzeciętne talenty. Nigdy też nie lekceważ swojej intuicji i przeczuć, które są wyjątkowe, wręcz na granicy jasnowidzenia.

Czego to się człowiek o sobie nie dowie :mrgreen:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Godzina Twoich narodzin

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Godzina Wu :diabel:
Czas narodzin między 11 a 13 godziną
Znak opiekuńczy: Koń

Rzadko kiedy bywasz domatorem. Najczęściej masz tyle w sobie energii i pasji życia, że trudno ci usiedzieć w czterech ścianach. W towarzystwie sympatycznych i kochających dobrą zabawę ludzi w pełni rozkwitasz. Twoje działanie cechuje entuzjazm, łatwo zapalasz się do realizacji nowych rzeczy, ale i też czasami twoje plany niszczy słomiany zapał. Chętnie podróżujesz i uprawiasz różne dyscypliny sportowe. Cieszysz się sporym powodzeniem u płci przeciwnej. Twoje serce jest gorące, a uczucia szczere, potrafisz darzyć partnera prawdziwą i głęboką miłością. W pracy cechuje cię pracowitość pod warunkiem, że możesz się wykazać umiejętnością podejmowania samodzielnych decyzji. Twoim wrogiem numer jeden jest nuda. Aby żyć pełnią życia potrzebujesz nowych wyzwań, zmian i ryzyka. Dobrze gospodarujesz pieniędzmi, ale czasami masz napady sporej rozrzutności. Twoje życie może być niezwykle ciekawe, bo największe stawki na loterii życia wygrywają ci, którzy po prostu bardzo je kochają. Pod warunkiem jednak, że nie ulegniesz różnego rodzaju nałogom, z których najgroźniejszym jest dla ciebie hazard.
:lol:

Totalne przeciwieństwo mnie. :lol:
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Godzina Twoich narodzin

Post autor: tymczasowy »

Ciebie? Mi wmawiaja, ze jestem materialista :lol:
6. Godzina Si
Czas narodzin między 9 a 11 godziną
Znak opiekuńczy: Wąż


Masz wiele ukrytych talentów, ale rzadko kiedy bywasz na tyle pracowity aby je wykorzystać w praktyce. Jednak najczęściej cieszysz się dostatkiem materialnym, bo często zawierasz korzystne finansowo małżeństwa. Lubisz luksus i chętnie otaczasz się pięknymi przedmiotami. Do spraw materialnych podchodzisz z wielką ostrożnością, niechętnie wydajesz pieniądze, jedynym wyjątkiem jest uszczęśliwianie członków najbliższej rodziny. W pracy cechuje cię solidność i powaga, ale także pewna powolność. Zdecydowanie lepiej czujesz się na samodzielnych stanowiskach pracy, w których możesz wykazać się przenikliwym intelektem i talentem strategicznym. Z natury jesteś nieufny i ogólnie nie masz najlepszej opinii o poziomie moralnym ludzkości. W miłości cechuje cię pewne wyrachowanie, chociaż masz gorące serce. Po prostu zbyt mocno się boisz niedostatku aby na całe życie związać się z kimś, kto nie rokuje dobrze na przyszłość, ma wiele wdzięku i seksapilu, ale nie potrafi zapewnić rodzinie dobrobytu.. Pociąga cię mocno magia, filozofia i religia. W tym kierunku możesz zdradzać nieprzeciętne talenty. Nigdy też nie lekceważ swojej intuicji i przeczuć, które są wyjątkowe, wręcz na granicy jasnowidzenia.
Awatar użytkownika
Dorota74
ASiołek
Posty: 71
Rejestracja: 25 lip 2013, 16:49
Lokalizacja: Poznań

Re: Godzina Twoich narodzin

Post autor: Dorota74 »

3. Godzina Yin
Czas narodzin między 3 a 5 godziną
Znak opiekuńczy: Tygrys

Najtrudniejszy okres czeka cię w młodości. Z jednej strony możesz dość wcześnie odnieść sukces i sam na siebie zarabiać, ale z drugiej strony często spotykasz się z niezrozumieniem ze strony osób ci najbliższych. Twoja młodość jest więc pełna buntu i konfliktów. Nie lubisz też być podwładnym w dorosłym wieku, a w szkole prawie zawsze masz problemy z dyscypliną oraz wymagającymi nauczycielami. Świetnie sprawdzasz się w roli szefa i ogólnie masz wiele szczęścia w życiu. Spadasz zawsze na cztery łapy i obronną ręką wychodzisz z największych niebezpieczeństw. Po prostu promieniujesz charyzmą i siłą, toteż otoczenie często przypisuje ci większe zasługi, niż w rzeczywistości ci się należą. Osoby urodzone w godzinie Yin są zdolne do wielkiej miłości i namiętności. Do uczuć przywiązujesz wielką wagę, wyjątkowo silnie się w nie angażujesz, jednak skutki tych sercowych burz często napawają cię gorzkim rozczarowaniem. Mimo że jesteś piękny i niezwykły, często przez życie kroczysz samotnie, nie znosisz bowiem tkwić w związkach, których króluje rutyna, obojętność i przyzwyczajenie. W okolicach czterdziestych urodzin osiągasz spokój ducha i czujesz się znacznie szczęśliwszy. Kochasz podróże i zabawy po blady świt, masz szczęście do spotykania na swojej drodze życia interesujących i wpływowych ludzi, którzy najczęściej darzą cię sympatią.




Zgadza się;)
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Godzina Twoich narodzin

Post autor: 89aneta »

godzina 8:59 :mrgreen:
Awatar użytkownika
Cortes
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 1 lip 2013, 11:45
Lokalizacja: Poznać

Re: Godzina Twoich narodzin

Post autor: Cortes »

A ja w ogóle nie wierzę we wróżby i jest mi z tym dobrze :aniol:
Awatar użytkownika
Nocny Pisarz
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 16 sie 2014, 22:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Godzina Twoich narodzin

Post autor: Nocny Pisarz »

Ja także w nie nie wierzę ;p

Godzina Si.
Tak naprawdę urodziłam się o 10:10.
I to jeszcze w niedziele, a jestem niewierzącą osobą. ;d
"Dzieci Nocy pozbawione snu, stają się potworami, które na co dzień widujesz w swoich koszmarach."
ODPOWIEDZ