tym razem numer komórki

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

tym razem numer komórki

Post autor: urtika »

"Numer komórki ma znaczenie

Dobrze dobrany numer przyniesie nam szczęście w życiu i powodzenie w interesach.

Tak to już jest, że pod zły numer klienci i rodzina nie dzwonią, a dobrego nie nadążamy odbierać. Gdy w Grecji ustanowiono numer 666 jako kierunkowy, obywatele natychmiast zaprotestowali, bo uznali, że to zapowiedź złych czasów. I jak się okazuje, przypuszczenia te były trafne, bo aktualnie Grecja stoi na skraju bankructwa. Dlatego jeśli czujesz, że w twoim życiu zapanował zastój, kariera się nie kręci, a przyjaciele wcale nie dzwonią z pytaniem, co u ciebie słychać, zastanów się nad lepszym dopasowaniem numeru telefonu. Numery telefoniczne posiadają swoje numerologiczne wibracje, które zliczamy poprzez dodawanie do siebie. Np. numer 123 123 123 ma wibrację Dziewięć, bo: 1+2+3+1+2+3+1+2+3=18, które sumujemy dalej 1+8=9. Każda wibracja ma swoje sekretne znaczenie, są też liczby, które lepiej lub gorzej nadają się do określonych celów. Warto je poznać i dopasować do tego, co aktualnie jest nam potrzebne.

Jedynka – zawsze się dodzwonię
Sprzyja szybkim i konkretnym rozmowom. Służy do przekazywania informacji, a nie do wielogodzinnych pogaduszek. Dodaje odwagi osobom, które są nieśmiałe i wstydzą się nawiązywać nowe kontakty. Bardzo korzystna dla przedstawicieli handlowych, pracowników reklamy i firm windykacyjnych. Osoba, która wybrała Jedynkę, woli sama zadzwonić, niż odbierać telefony, stąd pod taki numer trudno się innym dodzwonić.

Dwójka – nocne Polaków rozmowy
To idealny telefon dla osób, które lubią sobie porozmawiać, a także mają na to czas oraz pieniądze na rachunki. Sprzyja utrzymywaniu kontaktów i gromadzeniu archiwum informacji. Wspaniale czuć się z nim będą dziennikarze, przedstawiciele wolnych zawodów, sprzedawcy.
Uwaga: ten telefon będzie bez przerwy dzwonił, dlatego nie wybieraj go, jeśli cenisz sobie życie na uboczu.

Trójka – wielka telekonferencja
Sprzyja ciekawym dyskusjom, a także telefonicznym flirtom. Dzięki niej niesamowite historie i anegdotki przekazywane będą częściej niż inne wiadomości. Przygotuj się na nieustające MMS-y z żartami i potężne archiwum dowcipów na SMS. Wibracja idealna dla młodzieży, choć mogą być problemy z wysokością rachunków… Niepolecana jako telefon służbowy.

Czwórka – konkretnie, proszę!

Jest idealna dla osób odpowiedzialnych oraz oszczędnych, świetnie nadaje się na służbowy telefon dla pracowników. Pod jej wpływem nasze rozmowy stają się bardziej konkretne i uporządkowane, dotyczą raczej praktycznych tematów. Numer alarmowy 112 sumuje się właśnie do konkretnej Czwórki, która potrafi podejmować decyzje. Bardzo dobra dla urzędów, lekarzy, prawników i inżynierów, a także recepcji i numerów, pod którymi zapisujemy się na różne terminy.

Piątka – dzwonię do Pana w nietypowej sprawie…
Sprzyja osobom, które przez telefon przedstawiają swoje pomysły lub są wiecznie w drodze. Rozwija kreatywność, dodaje odwagi. Idealna dla przedstawicieli tzw. wolnych zawodów, a także osób, które przez telefon sprzedają swoje usługi. Piątka sprzyja też flirtom, romansom, ośmiela samotnych. Z tego powodu raczej nie nadaje się na poważne infolinie ani dla urzędów. Za to posiadacze linii 0-700, które sumują się do tej wibracji, mogą być pewni krociowych zysków.

Szóstka – gdzie jesteś, kochanie?
Daje dobry klimat rozmowom o rodzinnych sprawach. Będziemy omawiali kwestie finansowe, wymieniali czułości i zapewniali się o wzajemnym wsparciu. Jeśli nie chcesz, aby ciocia lub dziadek dzwonili co chwilę, nie wybieraj tej wibracji. Dobrze będą się z nią czuły osoby starsze i dzieci. Ale przyjaciół, którzy dzwonią, może być mniej. To także dobra wibracja dla opiekunek, lekarzy, dentystów, szpitali i aptek oraz dla infolinii medycznych.

Siódemka – zgubiłem ładowarkę
Powoduje, że szkoda nam czasu na niepotrzebne rozmowy. Jest idealna dla osób, które nie muszą kontaktować się z klientami, a telefon mają tylko „na wszelki wypadek” i prawie nigdy go nie używają. Może być trudno się pod nią dodzwonić lub też wciąż ginąć będzie ładowarka albo numer PIN, bo Siódemka nie jest wibracją, która sprzyja beztroskiej komunikacji…

Ósemka – czas to pieniądz
Sprawia, że telefon musi na siebie zarabiać. Sprzyja osobom, które prowadzą własny biznes. Warto ją mieć w telefonie, który jest głównym numerem firmy. Pomaga w kontaktach z bankami oraz ważnymi osobami. Posiadacze numerów o tej wibracji potrafią się targować i nie ustąpią, dopóki nie postawią na swoim.

Dziewiątka – deska ratunku
Jej zawdzięczamy to, że zamiast z kimś rozmawiać, wolimy się osobiście spotkać. Dlatego rozmowy stają się coraz krótsze i coraz konkretniejsze. Ten telefon dzwoni rzadziej, dlatego jest odpowiedni dla osób, które cenią sobie święty spokój. Mimo to wibracja Dziewiątki jest idealna dla telefonu zaufania, bo wtedy może być ostatnią deską ratunku.

Jaki numer wybrać?
Jeśli zastanawiasz się, jaki numer wybrać, a nie masz dziedziny życia, jaką chcesz szczególnie podreperować poprzez numer telefonu, to wybierz numer o takiej samej wibracji, jak twoja wibracja urodzeniowa. Aby ją sprawdzić, dodaj do siebie cyfry z daty swojego urodzenia. Np. osoba urodzona 4 maja 1973 roku to Dwójka, a więc lubi rozmawiać przez telefon. Sprzyjać jej będą zatem numery telefonów o tej gadatliwej wibracji. Nie powinna za to wybierać numeru o wibracji Siódemki lub Dziewiątki, bo zacznie narzekać na samotność.

Chcesz mieć farta? Postaw na takie same cyfry w numerze!

W numerze telefonu warto mieć takie same cyfry, bo są łatwiejsze do zapamiętania – nie bez powodu operatorzy komórkowi nazywają takie numery „złotymi”. Mając taki numer, w analizie numerologicznej trzeba uwzględnić wpływ kilku takich samych cyfr, bo mogą bardzo mocno zabarwić główną wibrację. Np. dwie trójki uczynią numer bardziej „rozrywkowym”, a trzy szóstki bardziej „rodzinnym”. Interpretujemy wtedy najpierw wibrację wynikającą z podwójnych lub potrójnych cyfr, a potem uzupełniamy ją o znaczenie wynikające z całości numeru. Może być wtedy tak, że wibracje na pierwszy rzut oka będą się wykluczać, ale przecież nasze życie bywa skomplikowane i nie koncentruje się tylko na jednej dziedzinie. Np. z numeru 600 218 588 wynika, że jest to dobry telefon dla biznesu, bo zawiera trzy ósemki, ale podstawowa wibracja to Dwójka, a więc narzędzie komunikacji z przyjaciółmi, rodziną i bliskimi."

Choć moja komórka to szóstka, to na szczęście rodzina nie wydzwania do mnie co chwilę.:roll: Czułości też z nikim nie wymieniam w ten sposób ani nie wysyłam co 5 minut sms-a. Używam jej do przekazywania niezbędnych informacji i korzystam z niej zdecydowanie o wiele rzadziej niż większość osób w moim otoczeniu. Do mojego telefonu już o wiele bardziej pasowałaby jedynka, czwórka lub dziewiątka niż szóstka.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2010, 19:36 przez urtika, łącznie zmieniany 1 raz.
Quirkyalone
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

co za dziwaczny test ;P czego to nie wymyślą ;]

a mi wychodzi 9 - i w sumie mój telefon to taka "niebieska linia" dla wszystkich - z każdym problemem do mnie ;) czasami to męczy, ale jak trzeba to trzeba :)
Mój stary numer - 4 - i faktycznie rozmowy były konkretne, bo taryfy kolosalne :roll: ileż można płacić za rozmowy i smsy :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Moje numery to : 3, 6, 8.
Rozmowy zwykle są krótkie i na temat. Liczby nie mają na mnie wpływu ;).
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Wibracje to owszem, mam w telefonie, ale jak wyłączę dźwięk... Chociaż mój wynik — siódemka — połowicznie się zgadza, bo chociaż problemów z baterią zazwyczaj nie mam i PIN wyrył mi się na dobre w pamięci, to komórki używam głównie jako zegarka, a w drugiej kolejności do rózmów/SMS-ów. Mam natomiast tendencję do odbierania wiadomości z opóźnieniem, bo akurat jestem w kuchni czy łazience, kiedy przyjdą, i nie słyszę dzwonka.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Jest idealna dla osób, które nie muszą kontaktować się z klientami, a telefon mają tylko „na wszelki wypadek” i prawie nigdy go nie używają.

O toz to :mrgreen:

A co do ladowarki to mi telefon sluzy jako mp3 i przeglad zdjec :) Wiec bateria sruuu leci na glowe :mrgreen: i wciaz pradu w niej brak :mrgreen:
uciekinier19
starszASek
Posty: 38
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: uciekinier19 »

To ściema, aczkolwiek nawet sympatyczna, mam 2 numery: jeden to 9, drugi 2 i.. jest tj odwrotnie niż to co wyszło
uciekinier19
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Pewnie, że ściema, dlatego też temat jest w dziale " Dla rozrywki". :P
Quirkyalone
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Mój podstawowy numer to dwójka;
drugi numer jest trójką;
stacjonarny to dziewiątka.
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

ja mam jedynkę, ale numer mam tak prosty, że można go zapamiętać po jednokrotnym usłyszeniu ;)
nie zmienia to faktu, że nikt nie dzwoni
Czarno to widzę...
Libra

Post autor: Libra »

Nie znam swojego numeru, nie mam go nigdzie zapisanego, do nikogo nie zadzwonię bo nie mam nic na koncie... :P

Długo nie miałam telefonu, mam od paru miesięcy ale przyzwyczaić się nie potrafię .
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Libra pisze:Nie znam swojego numeru, ... do nikogo nie zadzwonię bo nie mam nic na koncie... :P
Zupełnie jak moja matka.
Awatar użytkownika
michas997
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 22 sie 2010, 21:15
Lokalizacja: ś tam

Post autor: michas997 »

1- "służy do przekazywania informacji, a nie do wielogodzinnych pogaduszek" i właściwie to tyle się zgadza jak to zwykle bywa w testach :D
no też coś ale sobie nick wymyśliłam
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

tym razem numer komórki

Post autor: DZIEWICA8 »

U mnie akurat się zgadza. Wyszła mi 7, a ja rzadko dzwonię lub wysyłam esemesy, numeru pin nawet nie pamiętam, ładowarka wprawdzie mi nie ginie, ale czasem zapominam gdzie położyłam telefon w domu lub nie mogę go długo znaleźć w torbie, bo jest duża i mam w niej bałagan. Czasem ktoś się rozłączy zanim ja znajdę telefon.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Jedyne liczby, które mają wpływ na moje rozmowy przez komórkę, to te na rachunku telefonicznym...
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Dwójka – nocne Polaków rozmowy
To idealny telefon dla osób, które lubią sobie porozmawiać, a także mają na to czas oraz pieniądze na rachunki. Sprzyja utrzymywaniu kontaktów i gromadzeniu archiwum informacji. Wspaniale czuć się z nim będą dziennikarze, przedstawiciele wolnych zawodów, sprzedawcy.
Uwaga: ten telefon będzie bez przerwy dzwonił, dlatego nie wybieraj go, jeśli cenisz sobie życie na uboczu.
Nie lubię sobie rozmawiać. Ogarnia mnie panika jak telefon zaczyna dzwonić, wzmocniona dodatkowo poczuciem, że i tak nic nie będę słyszeć przez to dziadoskie urządzonko.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
ODPOWIEDZ