tym razem numer komórki

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Krótko i na temat 4:P

Tylko czemu audiotele wydzwania jakbym był 2:(
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

5 i 9. Na siłę można się podpiąć pod definicje.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Mi wyszło... Yyy... Chyba 1. Nic się nie zgadza. Może prócz tego, że nie idzie się do mnie dodzwonić, ale nie dlatego, że wolę sam dzwonić tylko dlatego, że nie pamiętam, iż mam telefon. Jest wyciszony, często rozładowany, nawet swój numer muszę sprawdzać, bo nie pamiętam. Jedyne co wiem to to w którym miejscu leży. :mrgreen:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: tym razem numer komórki

Post autor: Layla »

Mi wyszło 7 i w zasadzie się zgadza :D Znajomi marudzą, że rzadko kiedy potrafią się do mnie za pierwszym razem dodzwonić. Na sms-a odpisuję czasem od razu, a czasem trzeba czekać 3-4 godziny :mrgreen:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: tym razem numer komórki

Post autor: SamotnyWilk »

Dziewiątka – deska ratunku
Jej zawdzięczamy to, że zamiast z kimś rozmawiać, wolimy się osobiście spotkać. Dlatego rozmowy stają się coraz krótsze i coraz konkretniejsze. Ten telefon dzwoni rzadziej, dlatego jest odpowiedni dla osób, które cenią sobie święty spokój. Mimo to wibracja Dziewiątki jest idealna dla telefonu zaufania, bo wtedy może być ostatnią deską ratunku.

Cenie sobie Święty Spokój :lol:
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: tym razem numer komórki

Post autor: Słomiany Zapał »

Dziewiątka – deska ratunku
Jej zawdzięczamy to, że zamiast z kimś rozmawiać, wolimy się osobiście spotkać. Dlatego rozmowy stają się coraz krótsze i coraz konkretniejsze. Ten telefon dzwoni rzadziej, dlatego jest odpowiedni dla osób, które cenią sobie święty spokój. Mimo to wibracja Dziewiątki jest idealna dla telefonu zaufania, bo wtedy może być ostatnią deską ratunku.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: tym razem numer komórki

Post autor: Keri »

Layla pisze:Mi wyszło 7 i w zasadzie się zgadza :D Znajomi marudzą, że rzadko kiedy potrafią się do mnie za pierwszym razem dodzwonić. Na sms-a odpisuję czasem od razu, a czasem trzeba czekać 3-4 godziny :mrgreen:
:shock: tysz Siódemka – zgubiłem ładowarkę
Powoduje, że szkoda nam czasu na niepotrzebne rozmowy. Jest idealna dla osób, które nie muszą kontaktować się z klientami, a telefon mają tylko „na wszelki wypadek” i prawie nigdy go nie używają. Może być trudno się pod nią dodzwonić lub też wciąż ginąć będzie ładowarka albo numer PIN, bo Siódemka nie jest wibracją, która sprzyja beztroskiej komunikacji…

:lol: :lol: No ja omijam numery które są poza moją listą kontaktową. Czyli obce numery bez nazw a tylko z cyframi omijam i sobie dzwoni telefon :lol: A sms to szybko odpisuję :) I średnio lubię gdzieś dzwonić :P Chyba, ze trza :P
4w5
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2015, 20:52

Re: tym razem numer komórki

Post autor: 4w5 »

Jak zliczyć cyfry, to wychodzi szóstka. Niestety żadnych czułych rozmów. Najczęściej dzwoni do mnie operator z 'superofertą', telemarketing (zaproszenie na badanie serca + sprzedaż garnków za 6.000 zł), ewentualnie kurier.
A ja dzwonię głównie służbowo.
ODPOWIEDZ