Wylosuj wróżbę z kart tarota

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Wystarczy zadać pytanie i kliknąć: losuj.

http://czary.pl/wylosuj-karte-tarota.php

Coś jest na rzeczy, bo mnie wyszedł Pustelnik:

Mądrość, doświadczenie, spokój, izolacja, zagłębianie się w sprawy duchowe, skupianie się na swoim wnętrzu, zaduma nad życiem, refleksyjność. Karta oznacza czas na poszukiwanie prawdy o sobie, dystans do przyziemnych spraw, cierpliwość, ostrożność, wycofanie się z aktywnego życia. Ponadto karta może oznaczać pomoc starszej, mądrzejszej i doświadczonej osoby, zwracanie się o poradę do takiej osoby lub obcowanie z kimś takim. Pustelnik może również oznaczać czas na zgłębianie wiedzy, poszukiwanie odpowiedzi na pewne pytania, potrzeba bycia samemu, konieczność czekania na rozwój spraw, brak pośpiechu.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2013, 21:26 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 2 razy.
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: migel »

XVI Wieża

Karta Tarota przedstawia wieżę, która ogarnięta jest pożarem. Z jej szczytu skaczą dwie postaci, które próbują sie uratować z katastrofy. Wieża chyli się ku upadkowi, wokół szaleje wiatr, pożar został wzniecony przez piorun burzy. Ludzie lecą z wieży, ale jeszcze nie rozbili się u jej stóp. Karta Wieża oznacza konflikt, kryzys ambicji, zastałą sytuację, która się rozpada, bankructwo.


Jak zwykle.
again

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: again »

XIX Słońce

Karta Tarota przedstawia jasny, pogodny dzień i wielkie Słońce, które świeci na tle jasnego i niebieskiego nieba. Przyroda na tej karcie rozkwita, wszędzie jest spokój i harmonia. Słońce jest symbolem dobra, radości, siły, energii i dawcy życia. Karta Słońce oznacza szczęście, zdrowie, sukces i zadowolenie.

Chociaż raz coś dobrego :)
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: zazu24 »

IV Cesarz

Karta Tarota przedstawia władcę, który siedzi na tronie i rządzi światem. Ma autorytet i władzę, jest surowy, ale i sprawiedliwy. Utożsamia się ze swoim królestwem i uważa, że królestwo to on. Nie znosi sprzeciwu, chce, aby wszyscy wykonywali jego rozkazy. Karta Cesarz oznacza przywództwo, autorytet, rządzenie, rozum, zdobywanie nowych terytoriów.

o.O to mnie zaskoczył ten tarot ;]
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: Layla »

Zazu, mnie również tarot zaskoczył :mrgreen:

XV Diabeł

Karta Tarota przedstawia diabła z rogami i widłami, który w naszej kulturze uosabia złe moce, pokusy i złe intencje. Diabeł jest nagi, siedzi wyżej niż ludzie, którzy czołgają się u jego stóp. Jest władcą ludzkich namiętności, który czyha na nasze błędy i słabości. Karta Diabeł oznacza przywiązanie i uzależnienie od spraw materialnych, uciechy życia, pokusy i oszustwa.

Nie spodziewałabym się tego po sobie :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
alderan
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 28 mar 2013, 16:24
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: alderan »

XIII Śmierć

Karta Tarota przedstawia kościotrupa, który trzyma w ręku kosę. Jest to symboliczne przedstawienie śmierci jako wielkiej zmiany życiowej, przed którą nie można uciec. Karta nie oznacza fizycznej śmierci, ale stan przemiany ducha, przemiany życiowej, która jest nieuchronna i przez którą trzeba przejść. Karta Śmierć oznacza zmianę, odnowienie, ponowne narodziny poprzedzone zniszczeniem starych struktur.

:shock:
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: DZIEWICA8 »

Wyszła mi Cesarzowa, z opisu wygląda, że to dobra wróżba, oby tak było!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: chochol »

Jak Dziewica
III Cesarzowa

Karta Tarota przedstawia dojrzałą, piękną kobietę, która siedzi zadowolona na tronie. Jest otoczona symbolami dostatku i urodzaju. Panuje nad przestrzenią, do niej należy cały świat materialny, jest godną i wyrozumiałą władczynią. Karta Cesarzowa oznacza stabilność, równowagę, płodność, obfitość, zadowolenie z życia, opiekę, matczyne instynkty.

Swoja drogą, w portrecie tarotowym właśnie wchodzę w fazę panowania III :D.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Warthog
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 7 maja 2013, 17:55
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: Warthog »

VI Kochankowie

Karta Tarota przedstawia kobietę i mężczyznę, którzy podejmują wybór – chcą być razem. Uważają, że są sobie przeznaczeni, że jakaś wyższa siła ich połączyła. Mężczyzna symbolizuje świadomość, rozum, świat materialny. Kobieta symbolizuje podświadomość, emocje, świat duchowy. Karta Kochankowie oznacza miłość, trudny wybór, pokusę, negocjacje.

Oby coś było na rzeczy w najbliższym czasie
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: migel »

VIII Sprawiedliwość

Karta Tarota przedstawia kobietę, która trzyma w jednej ręce wagę symbolizującą prawo, reguły i równowagę, a w drugiej miecz, który oznacza wymierzanie sprawiedliwości i walkę w obronie skrzywdzonych. Kobieta jest spokojna i pewna siebie, nic nie jest w stanie wpłynąć na jej decyzje i postępowanie. Karta Sprawiedliwość oznacza wyważoną opinię, ocenę, poddanie się prawu i regułom.



Taa, coś, co nie powinno uniknąć jednej osoby, którą znam :evil:
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: dziwożona »

Chociaż nie wierzę w to, to aż się zdziwiłam:
XI Siła

Karta Tarota przedstawia kobietę, która w spokoju i z wielkim opanowaniem zamyka paszczę lwa. Jest pewna swojej siły, nie waha się i nie czeka, żeby działać. Zwierzę oznacza pasje, namiętności i pierwotne instynkty, które kobieta musi pokonać. Karta Siła oznacza opanowanie, zwycięstwo nad instynktem, pracę nad sobą, pewność działania, siły fizyczne.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: melodia »

XXI Świat

Karta Tarota przedstawia tańczącą kobietę, która jest uosobieniem harmonii i wszechświata. Oznacza ona ostateczne pogodzenie się ze światem, zrozumienie jego praw i wzniesienie się człowieka na najwyższy poziom rozwoju duchowości. Karta Świat oznacza zwycięstwo i sukces w każdej dziedzinie życia, spełnienie marzeń i wolność.


Łuhuhu! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: Słomiany Zapał »

XI Siła

Karta Tarota przedstawia kobietę, która w spokoju i z wielkim opanowaniem zamyka paszczę lwa. Jest pewna swojej siły, nie waha się i nie czeka, żeby działać. Zwierzę oznacza pasje, namiętności i pierwotne instynkty, które kobieta musi pokonać. Karta Siła oznacza opanowanie, zwycięstwo nad instynktem, pracę nad sobą, pewność działania, siły fizyczne.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: Keri »

melodia pisze:XXI Świat

Karta Tarota przedstawia tańczącą kobietę, która jest uosobieniem harmonii i wszechświata. Oznacza ona ostateczne pogodzenie się ze światem, zrozumienie jego praw i wzniesienie się człowieka na najwyższy poziom rozwoju duchowości. Karta Świat oznacza zwycięstwo i sukces w każdej dziedzinie życia, spełnienie marzeń i wolność.


Łuhuhu! :mrgreen:
Tak jest :lol:

XXI Świat

Karta Tarota przedstawia tańczącą kobietę, która jest uosobieniem harmonii i wszechświata. Oznacza ona ostateczne pogodzenie się ze światem, zrozumienie jego praw i wzniesienie się człowieka na najwyższy poziom rozwoju duchowości. Karta Świat oznacza zwycięstwo i sukces w każdej dziedzinie życia, spełnienie marzeń i wolność.
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Wylosuj wróżbę z kart tarota

Post autor: Justys245 »

VII Rydwan

Karta Tarota przedstawia księcia, który pędzi w rydwanie. Koń jest uosobieniem siły, zdecydowania i swobody. Książę, który kieruje rydwanem, symbolizuje opanowanie dzikiej natury, zwycięstwo rozumu nad emocjami. Wybrał już drogę i nią podąża. Karta Rydwan oznacza podboje, podróż, sukces dzięki ciężkiej pracy, zdecydowanie, odpowiedzialność, szybkie i nagłe wydarzenia.


:lol: Czyżby Książę na białym koniu??? :D
ODPOWIEDZ