Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Heremis87 »

Dopatrzyłem się tematu o grach, ale online. Osobiście najwięcej gram w single player, choć był czas na online, ale jednak wolę wszystko sam robić. Może nadchodzący Elder Scrolls Online zmieni to podejście :wink:
Kiedyś grałem głównie w strategie m.in. Age of Empires, Total War (tutaj szczególnie Rome i Medieval)

Od 2 lat najwięcej gram w gry rpg w świecie fantasy.
Moje ukochane to:
Skyrim: wielki świat, różne rasy do wyboru
Dragon Age (obie części) przede wszystkim możliwość interakcji między członkami drużyny, możliwość romansów, przyjaźni oraz ciekawy świat
Kingdoms of Amalur: Reckoning widowiskowa, dość sadystyczna walka, pastelowa grafika ciesząca oko
Diablo 2 LoD ma to coś co sprawia, że wracam co jakiś czas z sentymentem i radością.
A jakie są wasze ulubione gry? :)
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: migel »

Naj-najlepsze to wszystkie Tomb Raidery (oprócz najnowszego), dodatkowo Team Fortress 2.
Immortelle

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Immortelle »

Widzę, że gust mamy podobny, bo i ja jestem/byłam miłośniczką Age of Empires i Diablo II - to drugie nazywam grą swego dzieciństwa :D Poza tym namiętnie pykam w Stronghold (Twierdza), POKEMONY :rozowe: (każdą wersję), rozkoszuję się także topieniem, głodzeniem czy podpalaniem ludków w The Sims. Próbowałam grać w Skyrima, ale smok na początku tak mnie zestresował, że nie byłam w stanie kontynuować gry :P
Dorobię się nowego kompa, to spróbuję sił w innych gierkach, na razie męczę starych faworytów.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Heremis87 »

migel pisze:Naj-najlepsze to wszystkie Tomb Raidery (oprócz najnowszego), dodatkowo Team Fortress 2.
W Tomb Raidera w zasadzie niemal nie grałem, ale zbliżona do tego była seria Legacy of Kain np Soul Reaver, klimaty TPP, dzięki temu przypomniałem sobie o jednej z moich ulubionych serii czasów liceum :wink:

Immortelle pisze:Widzę, że gust mamy podobny, bo i ja jestem/byłam miłośniczką Age of Empires i Diablo II - to drugie nazywam grą swego dzieciństwa
Tak stary dobry Age i te starożytne klimaty, hoplici, słonie, polowanka :D
W Diablo zacząłem grać jak wyszło i co jakiś czas powroty, ostatnio grałem w listopadzie jak szalony na słabszym kompie, wszystkimi postaciami przeszedłem na normalu, a koszmar czarodziejką, do piekła jeszcze mnie nie wciągło :wink: Stara miłość nie rdzewieje :wink:
Simsy też męczyłem, poza pastwieniem się nad simami :diabel: nawet rodzinkę tam założyłem :wink:
Smoki w Skyrim są light jak dla mnie, czasem nawet szkoda je zabijać, ale w dodatku Dragonborn można zdobyć okrzyk, który ujarzmia smoki i możliwe jest latanie na smoku, taki bajer, nic wielkiego a cieszy :)
Mój komp daje radę, ale z racji Dragon Age Inkwizycji, która wyjdzie końcem tego roku przydałby się mocniejszy sprzęt, mam nadzieję, że się dorobię :)
Jedno jest pewne klimaty fantasy to jest to, co lubię najbardziej :D
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja kiedyś bardzo lubiłam grę Age of Empires II i potrafiłam grać w nią na okrągło. Potem grałam też w grę Zeus pan Olimpu. Ostatnio lubię grać w gry online, gdzie można robić projekty, lubię też gry typu upieranki, robienie makijaży lub fryzur.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Heremis87 »

DZIEWICA8 pisze:Ja kiedyś bardzo lubiłam grę Age of Empires II i potrafiłam grać w nią na okrągło. Potem grałam też w grę Zeus pan Olimpu. Ostatnio lubię grać w gry online, gdzie można robić projekty, lubię też gry typu upieranki, robienie makijaży lub fryzur.
W Age 2 też grałem :) Ulubiona kampania z Joanną d'Arc i w dodatku z Aztekami.
W Zeusa nie grałem, ale Cezar 3 i Faron to podobne klimaty zdaje się :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Falka »

Ja grałam namiętnie w Age of Empires. Tak jak Dziewica lubię gry online np. logiczne, strategie, escapy.
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Heremis87 »

Teraz szykuje się już Age of Empires 4, ale z racji epoki dla mnie odpada. Myślę ewentualnie nad Age of Empires 3 głównie z racji tego, że są tam Aztekowie :) poza tym wojny kolonialne w XVII i XVIII też mnie interesowały.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Freya
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 11 lut 2014, 15:31

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Freya »

Mojemu sercu zdecydowanie najbliższe są gry cRPG :) Uwielbiam serię The Elder Scrolls, Morrowind przechodziłam chyba 4 razy, nadal mam na kompie mimo, że ostatnio mocno zdradzam go ze Skyrimem :D W ogóle Bethesda ma dobre gry, bardzo lubię też Fallouta3 mimo, że nie przeszłam jeszcze całego ale klimat ma genialny. Oprócz tego seria Gothic, Wiedźmin - ale tylko jedynka bo dwójka mimo lepszej grafiki w ogóle mnie nie zachwyciła. Oczywiście Simsy też lubię :D obecnie również pogrywam w Pokemon Y a wcześniej w poprzednie części ( szczególnie LeafGreen i Black) Ostatnio ze znajomymi mamy fazę na retro gry, nawet kumpel odkopał swojego pegasusa :D oj dużo tego jest... W Tomb Raidera też się zagrywałam za dzieciaka ale uważam go za jedną z najbardziej wk.... gier ever :lol:
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 2.1
GS/FA d+ H+>++ s+:+ !g p#4+ !au a? w++(+++) v C+(++) U?
P? L+@ !3 N+ E-- K- W+(++) M-- !V po-- Y+ t+ !5@ !j@ X+ R
G tv- D+ b+>++ e+>+++$ u* h f+ r++ n+(!) !x
-----END GEEK CODE BLOCK-----
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Wicherek »

Moja ulubiona to nieśmiertelne Diablo 2 :D Wgrałam sobie ostatnio i mordowałam potworki, żeby nie myśleć o chorobie. Pomogło ;)
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Immortelle

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Immortelle »

Dzisiaj poczułam przemożną chęć powrotu do Diablo, ta gra nigdy mi się nie znudzi :D
Zapomniałam o kolejnej gierce będącej esencją mojego dzieciństwa: GTA 2!!! :serce: Moja ukochana rozrywka: zabawa pt. "Fruniesz!", czyli strzelanie do ludków z bazuki i szukanie, w którym miejscu spadną xD
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Heremis87 »

Diablo 2 było i jest świetne, nie ma to jak po ciężkim dniu pracy wyciąć trochę tego demonicznego pomiotu :wink: Jeszcze dobry metal do tego :)
Obecnie wróciłem do Dragon Age 2, przechodzę już chyba 6 raz i jeszcze bawię się romans z gburowatym elfem po przejściach :lol: Można się przy tej grze wzruszyć a i cięty jest tam język.

Immortelle też grałem w GTA 2 głównie aby się wyżyć, dalej pamiętam jak rozjeżdżałem procesje wyznawców Hare Kriszna, chore ale bawiło mnie to... :? (osobiście nic do niech nie miałem i nie mam, ale tak ładnie się ustawiali)

Freya w Skyrimie to jarałem się tymi rasami :D , grałem każdą, zacząłem mrocznym elfem, ale pierwszy raz główny wątek przeszedłem wysoką elfką magiem. Generalnie lubię grać magami na równi z wojownikami i łotrzykami.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: melodia »

Kiedyś grywałam na PS, ostatnio sobie kilka gier zgrałam na komputerek i gram czasami. Przeważnie Crash, wszystkie części uwielbiam. Poza tym lubię grać też w Spyro, Gexa, Tekkena, Need for Speed Underground 2.
Immortelle

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Immortelle »

Heremis87 pisze: Immortelle też grałem w GTA 2 głównie aby się wyżyć, dalej pamiętam jak rozjeżdżałem procesje wyznawców Hare Kriszna, chore ale bawiło mnie to... :? (osobiście nic do niech nie miałem i nie mam, ale tak ładnie się ustawiali)
Chodzi Ci o tych elvisów w białych ubrankach? :P Ja ich traktowałam miotaczem ognia, mając nadzieję na bonus.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Heremis87 »

Tak właśnie o nich :) fajnie się brało cały pochód na maskę :diabel:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
ODPOWIEDZ