Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Paul G
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:47
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Paul G »

Ulubione gry - z pewnością seria Gothic, a także Diablo 2 oraz Heroes 3. Lubię też Morrowinda, a obecnie zabieram się za Obliviona, Skyrim też mam na oku i kiedyś przejdę. O i bym zapomniał seria GTA. A ze starych gier Total Annihilation - moja pierwsza gra na PC.
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Wicherek »

Jeśli chodzi o wyżycie się, polecam Soul Calibur - można skopać parę tyłków. Poziom stresu spada jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ;)
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
Freya
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 11 lut 2014, 15:31

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Freya »

Wicherek pisze:Jeśli chodzi o wyżycie się, polecam Soul Calibur - można skopać parę tyłków. Poziom stresu spada jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ;)
Jeszcze Postal 2 :P - sprawdza się dokładnie w tym samym celu
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 2.1
GS/FA d+ H+>++ s+:+ !g p#4+ !au a? w++(+++) v C+(++) U?
P? L+@ !3 N+ E-- K- W+(++) M-- !V po-- Y+ t+ !5@ !j@ X+ R
G tv- D+ b+>++ e+>+++$ u* h f+ r++ n+(!) !x
-----END GEEK CODE BLOCK-----
Awatar użytkownika
Tinuviel
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 24 mar 2014, 12:24

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Tinuviel »

Mass Effect :serce: uwielbiam każdą część, zdecydowanie moja ulubiona seria. Bardzo lubię też Deus Ex: Human Revolution, Dragon Age i - nieco bardziej kontrowersyjnie ;) - trylogię Final Fantasy XIII. No i Wiedźminy, nie mogę się doczekać trójki, choć mam obawy co do sandboxowości.
Z tych bardzo lubianych, ale nie najulubieńszych na pewno Assassin's Creed (ale tylko części z Ezio), Hitman Absolution (cudowny gameplay, cudowny), również kontrowersyjne DmC Devil may cry... i mogłabym jeszcze tę listę wydłużać, bo rzadko się zdarza przejść coś, co mnie nie zachwyca choć trochę.
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Falka »

Ostatnio z zamiłowaniem gram w Banished.
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: dimgraf »

Heavy Rain !!!
The longest journey oraz dreamfall
Syberia (obie części)
Heroes IV
Civilization (każda część jaką grałem :P)
Jeszcze wracając do przygodówek to za świetną fabułę:
Remember Me
Black Mirror
Zręcznościówki:
Prince of Persia (ale tylko ta seria od piasków czasu ta druga odstrasza mnie graficznie)
Assassin's Creed - szczególnie dwójka i dodatek brotherhood
God of War - fajna by się wyżyć ale z każdą kolejną częścią już coraz bardziej naciągane fabularnie.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: klapouchy »

Ze strategii Ciwilizacja i Total War.

Ale bardziej od strategii wole RPG.

Z RPG obecnie Dragon Age, ale najbardziej kultowa grą jest dla mnie seria Baldur Gates. Pamięta ktoś to jeszcze? Od tysięcy lat słyszę, że ma być następca Baldura, ale zadna dzisiejsza gra się nie umywa pod względem fabuły, bo graficznie oczywiście dzisiejsze są lepsze. Lubiłem też stare Fallouty, nowe jakoś mnie nie urzekły. Za Bethestą nie przepadam. Choć w Skyrima nie grałem, ale skoro Morrowind mnie nie powalił, to Skyrim też pewnie tego nie zrobi.
Polski Wiesiek też mnie nie wciągnał, nie rozumiem sukcesu tej gry.

Czekam na prawdziwego następce Baldura w 3d.

ps. w erpegi zawsze gram laską wojowniczką i lubie nią prać facetów :P W sumie to gry są dla mnie jak seks :P a w zasadzie są zamiast zapasów :P
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Layla »

klapouchy pisze: Polski Wiesiek też mnie nie wciągnał, nie rozumiem sukcesu tej gry.
Jak to nie? Najwięksym atutem tej gry jest książka. Mnie też ta gra nie powaliła, utknęłam i nie mam motywacji żeby to przejść :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Heremis87 »

klapouchy pisze:
Z RPG obecnie Dragon Age, ale najbardziej kultowa grą jest dla mnie seria Baldur Gates. Pamięta ktoś to jeszcze?
Polski Wiesiek też mnie nie wciągnał, nie rozumiem sukcesu tej gry.

Czekam na prawdziwego następce Baldura w 3d.

ps. w erpegi zawsze gram laską wojowniczką i lubie nią prać facetów :P

U mnie zaczęło się od strategii, ale Rome Total War 2 jakoś nie wciągnął. Ostatnio też zacząłem grać w Dragon Age Origins, chyba z 9 razy przeszedłem, uwielbiam po prostu. W Baldura nie grałem, ale widziałem jak robił to kumpel. Najbardziej utkwiła w pamięci jego postać ze zdjęciem i głosem jego proboszcza na wiosce :D
Oczywiście klasa "kleryk" :D
Płakałem ze śmiechu jak słyszałem teksty typu: "Nie ma wiary bez ofiary", "wierzę w jednego Szatana". Kumpel poskładał teksty z kazania księdza na jego komunii :D (Kolega jest wierzącym katolikiem, ale nie trawi materializmu proboszcza i lubi robić takie żarciki)
Mnie Wiedźmin też nigdy nie zainteresował, zaliczam go do gier, na które mogę popatrzeć, ale nie chcę grać.
Co do postaci, raczej równomiernie panie i panów mam, ale z reguły zaczynam od pań :wink: Pierwszy raz Dragon Age i Skyrima przeszedłem czarodziejkami, a potem elfia łucznika w DAO.
klapouchy pisze:W sumie to gry są dla mnie jak seks :P
W zasadzie u mnie podobnie, mogę grać całe dnie jak obudzi się żądza grania :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Mad_Minstrel
mizantropAS
Posty: 297
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:00

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Mad_Minstrel »

Wszystkie osadzone w Dungeons & Dragons, wszystkie, gdzie można przyłoić z fireballa, ze Skyrimem na czele, do tego ADoM (najważniejsza gra w tym życiu), Fallouty, Mass Effect 3, Diablo 2, Wiedźminy.
"to, co można twierdzić bez dowodów, można także bez dowodów odrzucić" - Christopher Hitchens
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: klapouchy »

Ze starych erpegów fajny był też Neverwinter Nights, zwłaszcza 2 częśc. Ale Baldura jako całości i tak nic nie przebije.
Młody Werter
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 9 lut 2014, 23:24

.

Post autor: Młody Werter »

.
Ostatnio zmieniony 4 lis 2014, 21:49 przez Młody Werter, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Tinuviel
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 24 mar 2014, 12:24

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Tinuviel »

klapouchy pisze: Polski Wiesiek też mnie nie wciągnał, nie rozumiem sukcesu tej gry.
Pierwszy Wiesław gameplayowo faktycznie był taki sobie, ale nadrabiał fabułą i humorem. A drugi poprawił rozgrywkę, a nie stracił humoru - no czegóż tu chcieć więcej? Choć przyznaję, lubienie powieści zdecydowanie daje mu +5 do oceny końcowej.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: Heremis87 »

Po dość długim czasie obojętności przekonałem się do Diablo 3 :wink: dobra sieczka na rozluźnienie. Jednak potwierdza się tylko fakt, że sporo gier zmierza ku coraz większemu uproszczeniu. Poza tym bawię się w kampanię Francją w Total War Medieval 2.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
avalanche
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2014, 22:16
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Ulubione gry (PC, PS3, Xbox)

Post autor: avalanche »

Nie jestem "pełnoetatowym" graczem, aczkolwiek bardzo lubię tę formę rozrywki. Niestety, coraz mniej mam na to czasu :<
Ulubione gry to przede wszystkim nowe Fallouty, seria Battlefield, Call of Duty też, chociaż trochę mniej, no i oczywiście The Sims. GTA jakoś mi nie podeszło, chociaż piątka, przez wprowadzenie aż trzech głównych bohaterów, była ciekawsza od pozostałych z serii. Halo jeszcze mi się dosyć podobało. No i Plants vs. Zombies i Don't Starve. Far Cry 3 i Red Dead Redemption - całkiem spoko, ale nie wciągnęły mnie jakoś mocno.
ODPOWIEDZ