Gra na konsoli z partnerką?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
ado88
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2013, 09:55

Gra na konsoli z partnerką?

Post autor: ado88 »

Zastanawiam się nad zakupem konsoli, nie wiem jednak czy to do końca dobry pomysł? Pytanie kieruje głównie do dziewczyn, ponieważ zastanawiam się czy moja partnerka będzie chciała ze mną grać ( to ma być forma prezentu, dlatego nie chcę pytać partnerki ;p) . Jakie gry ewentualnie polecacie> jaką konsolę? czekam na Wasze propozycje ;)
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Gra na konsoli z partnerką?

Post autor: Layla »

ado88 pisze:Zastanawiam się nad zakupem konsoli, nie wiem jednak czy to do końca dobry pomysł? Pytanie kieruje głównie do dziewczyn, ponieważ zastanawiam się czy moja partnerka będzie chciała ze mną grać ( to ma być forma prezentu, dlatego nie chcę pytać partnerki ;p) . Jakie gry ewentualnie polecacie> jaką konsolę? czekam na Wasze propozycje ;)
Partnerki Twojej nie znam, ale jeśli jest typem gracza, to prezent powinien być raczej trafiony. Gorzej jeśli w nic nie gra, to wtedy ciężko powiedzieć czy będzie chciała zacząć i czy się wciągnie. Btw, polecam kinecta, świetna zabawa :D
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
ado88
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2013, 09:55

Re: Gra na konsoli z partnerką?

Post autor: ado88 »

Znalazłem coś takiego http://kw.pl/Xbox_360_250GB_Kinect_2_gr ... 48304.html , słyszałem że przy tym Kinect jest fajna zabawa nie tylko dla mężczyzn , może się ktoś wypowiedzieć?
Awatar użytkownika
Tinuviel
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 24 mar 2014, 12:24

Re: Gra na konsoli z partnerką?

Post autor: Tinuviel »

A to już sobie należy zadać pytanie w co chcecie grać. Czy ty w ogóle jesteś graczem niekoniecznie niedzielnym? Czy ona też lubi te "normalne" gry, czy tylko sobie pyka fejsbukowe gierki? Bo to wielka różnica. Gdyby mi facet sprezentował Xpudło z kinectem to by mógł je od razu odnieść do sklepu, bo raz, że wolę PS3, a dwa, że moim zdaniem kinect/move to popierdółka na 5 minut. Szybko się nudzi i ogólnie to nie jest to, czego szukam w grach. Ale jest sporo osób które z grami nie mają nic wspólnego poza tym, że lubią się pogibać przy Dance Central. Spróbuj wybadać delikatnie temat, bo na podstawie tych informacji które podałeś to nie bardzo można coś doradzić ;)

Z gier do wspólnego grania to na pewno Tekken/Mortal Kombat.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Gra na konsoli z partnerką?

Post autor: dimgraf »

Mnie też jakoś kinect i move nie przekonał. Fajne na raz czy nawet na jakieś zabawy zbiorowe ale jednak wolę tego pada, a przede wszystkim jako fan gier fabularnych (nie mylić z RPG bo one niby fabularne ale z reguły wszystko się sprowadza do nakur... dużej ilości potworków, a fabuła to tylko dodatek) wolę skupić się na opowieści najlepiej jak jeszcze są skomplikowane zagadki to już super.

Co do pytania to podobnie jak poprzednicy nie mogę jednoznacznie czegoś zaproponować, bo nie znam gustów partnerki ale osobiście uważam PS3 za bardziej uniwersalną konsolę, a jak się płaci abonament playstation plus to "kolekcja gier od zaraz" jest świetną sprawą. Jak lubi gry sportowe to akurat dla abonamentowców jest udostępniony PES 2014 (piłka nożna).
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Gra na konsoli z partnerką?

Post autor: chochol »

Prezent dla niej np. urodzinowy? Jeśli o to chodzi, to myślę, że to raczej prezent dla Ciebie, a nie dla niej.
Nie gram, nie grałam i nie ciągnie mnie do tego, nie pomogę.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
ado88
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2013, 09:55

Re: Gra na konsoli z partnerką?

Post autor: ado88 »

Ciężko mi powiedzieć czy jest typem gracza, raczej nie grała nigdy w nic, ale może po prostu przez brak okazji ;p pomyślałem, że może to ją zaciekawić, w końcu to trochę coś innego ;) A zapewnia rozrywkę na dłuższy czas, chyba jednak zaryzykuje, zobaczymy co z tego będzie ;p
ODPOWIEDZ