Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: Heremis87 »

http://filing.pl/jakim-slowianskim-demo ... ef=Default

Mi wyszła strzyga:
Jesteś kobiecym demonem o ptasich szponach, który żywi się krwią. Prawdopodobnie urodziłeś się z dwoma sercami, duszami lub podwójnym uzębieniem. Nie jesteś jednak bardzo morderczym demonem. Dla ludzi oznaczasz tylko (a może aż) śmierć kogoś bliskiego. Pojawiasz się też u rodzin, przed chrzcinami dziecka. Plusem jest to, że masz dwa życia, a zabić Cię można tak jak popularnego wampira.

Przynajmniej teoretycznie nikogo nie krzywdzę :P

P.S.
Co tam dwa życia, wierzę w reinkarnację :P
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: ouo »

Bobo
Jesteś małą, niezbyt urodziwą i złośliwą istotą. Wykorzystywany jesteś do straszenia dzieci. Miałeś je bić oraz powodować w domu różne szkody. Jesteś najstraszniejszy dla osób, które boją się pająków. Na szczęście można przebłagać Cię ofiarą z dobrego jedzenia. Najwyraźniej lubisz jeść. Żeby tylko jedzenie było w Twoim guście... To smutne, że jesteś często wyśmiewany z powodu swojego niskiego wzrostu.
:lol: Nie no, dzięki. :rozowe:
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
Art
mASełko
Posty: 106
Rejestracja: 23 lut 2011, 14:37

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: Art »

ouo pisze:
Bobo
Jesteś małą, niezbyt urodziwą i złośliwą istotą. Wykorzystywany jesteś do straszenia dzieci. Miałeś je bić oraz powodować w domu różne szkody. Jesteś najstraszniejszy dla osób, które boją się pająków. Na szczęście można przebłagać Cię ofiarą z dobrego jedzenia. Najwyraźniej lubisz jeść. Żeby tylko jedzenie było w Twoim guście... To smutne, że jesteś często wyśmiewany z powodu swojego niskiego wzrostu.
:lol: Nie no, dzięki. :rozowe:
Ouo, internet prawde Ci powie...nie wiedziałaś ? :mrgreen:

A u mnie cos się chyba pokręciło w tym teście - "Dobrochoczy" :wink: :

"Jesteś dobrym demonem, zamieszkującym lasy. Najczęściej upodabniasz się do drzewa. Opiekujesz się pokrzywdzonymi i ukazujesz nieuczciwych zsyłając na nich choroby. Łatwo można Cię przebłagać. Wystarczy tylko chleb i sól zawinięte w czyste, białe płótno. Masz bardzo sprawiedliwą duszę."


ps. Miś , jak głowa dzisiaj rano ? :lol:
Inexplicable
Libra

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: Libra »

Ja także Dobrochoczy, jak Art'uanek, a przecie chciałam nekać dzieci i niemowlęta.
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: ouo »

Art pisze:
ouo pisze:
Bobo
Jesteś małą, niezbyt urodziwą i złośliwą istotą. Wykorzystywany jesteś do straszenia dzieci. Miałeś je bić oraz powodować w domu różne szkody. Jesteś najstraszniejszy dla osób, które boją się pająków. Na szczęście można przebłagać Cię ofiarą z dobrego jedzenia. Najwyraźniej lubisz jeść. Żeby tylko jedzenie było w Twoim guście... To smutne, że jesteś często wyśmiewany z powodu swojego niskiego wzrostu.
:lol: Nie no, dzięki. :rozowe:
Ouo, internet prawde Ci powie...nie wiedziałaś ? :mrgreen:
Śmiej się, śmiej, ale dużo się zgadza. :D Np straszę dzieci (niespecjalnie), i z całą pewnością można przekupić mnie dobrym żarełkiem. :diabel:
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
Art
mASełko
Posty: 106
Rejestracja: 23 lut 2011, 14:37

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: Art »

Libra pisze:Ja także Dobrochoczy, jak Art'uanek, a przecie chciałam nekać dzieci i niemowlęta.
Libruś, kogos trzeba było nękać...ale ja akurat wybrałem "rolników", bo to relatywnie najmniej liczna grupa z tam przedstawionych :lol:
A Twój wybór też by się jakoś obronił - w końcu podobno "cierpienie uszlachetnia", więc najmłodsi wynieśli by może z tego też coś dobrego na przyszłość :roll:

Ale mi akurat nie pasuje coś innego - "ukazujesz nieuczciwych zsyłając na nich choroby"

Zawsze myślałem, że to moje domniemane "sprawiedliwe oblicze" jest bliższe bardziej temu przedstawionemu w scenie z kultowego już PF :mrgreen: :

https://www.youtube.com/watch?v=xcWPNFcG0ts

:lol:

ps.
Ouo...proszę nie straszyć więcej tych dzieci, bo inaczej przyjdzie do Ciebie duszek "Dobrochoczy" i ześle jakąś chorobę :mrgreen:
Inexplicable
evika
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 18 sty 2013, 21:10
Lokalizacja: Dolny śląsk

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: evika »

Leszy
Jesteś panem lasu o stosunku obojętnym do ludzi. Kiedy są oni gorsi wprowadzasz ich w głąb lasu, a kiedy są dobrymi osobami pomagasz im się z niego wydostać. Jesteś przyczyną wypadków z koszykami, z których wypadają najróżniejsze rośliny i grzyby po udanych zbiorach. Jesteś bardzo bladym mężczyzną o zmiennym wzroście. Kochasz leśne zwierzęta i chcesz dla nich dobrze.

Uff
Awatar użytkownika
maga
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 15 paź 2013, 18:55

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: maga »

Południca.
Jesteś złośliwym i morderczym demonem, który zabijał rolników pracujących w samo południe na swoich łąkach. Masz szczęście, bo zajmujesz się tym tylko w lecie. W ręce trzymasz sierp, którym wykańczasz swoje ofiary, a na plecach nosisz worek, do którego porywasz dzieci. Lubisz bawić się z ludźmi w zagadki. Ciekawe czemu mówią na Ciebie "baba o żelaznych zębach"...
:aniol: :aniol: :aniol:
Awatar użytkownika
Koziorro
mASełko
Posty: 105
Rejestracja: 5 sty 2015, 00:22
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: Koziorro »

Kolejna Strzyga na forum :)
Bogatszego uzębienia na razie nie zauważyłam: http://img.sadistic.pl/pics/835c8f7806d8.jpg
więc obstawiam zapasową duszę do nawiedzania ;)
"Jeśli nie wiesz, dokąd zmierzasz, zaprowadzi cię tam każda droga" - Lewis Carroll
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: Viljar »

Leszy

Jesteś panem lasu o stosunku obojętnym do ludzi. Kiedy są oni gorsi wprowadzasz ich w głąb lasu, a kiedy są dobrymi osobami pomagasz im się z niego wydostać. Jesteś przyczyną wypadków z koszykami, z których wypadają najróżniejsze rośliny i grzyby po udanych zbiorach. Jesteś bardzo bladym mężczyzną o zmiennym wzroście. Kochasz leśne zwierzęta i chcesz dla nich dobrze.

Wszystko się zgadza. Wobec ludzi jestem obojętny; jak są dobrzy, to pomagam, jak są źli, to... nie pomagam ;) Mam zmienny wzrost (wieczorem mam 2 cm mniej niż rano), z jednym wyjątkiem kocham zwierzęta (nie tylko leśne) i chcę dla nich dobrze. Czasami nawet kosztem ludzi, wobec których jestem przecież obojętny :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Nightfall

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: Nightfall »

Viliajr mam to samo:

Jesteś panem lasu o stosunku obojętnym do ludzi. Kiedy są oni gorsi wprowadzasz ich w głąb lasu, a kiedy są dobrymi osobami pomagasz im się z niego wydostać. Jesteś przyczyną wypadków z koszykami, z których wypadają najróżniejsze rośliny i grzyby po udanych zbiorach. Jesteś bardzo bladym mężczyzną o zmiennym wzroście. Kochasz leśne zwierzęta i chcesz dla nich dobrze.

Tylko płeć się nie zgadza :D
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: melodia »

Leszy. Opisu nie będę dodawać, skoro tylu osobom wyszedł :mrgreen: Ale z nas dzikusy!
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: migel »

Ja także dobrochoczy :D

Jesteś dobrym demonem, zamieszkującym lasy. Najczęściej upodabniasz się do drzewa. Opiekujesz się pokrzywdzonymi i karzesz nieuczciwych zsyłając na nich choroby. Łatwo można Cię przebłagać. Wystarczy tylko chleb i sól zawinięte w czyste, białe płótno. Masz bardzo sprawiedliwą duszę.
karina3
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:24

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: karina3 »

Rodzanica :D

"Rodzanice to trzy niewidzialne siostry, opiekujące się kobietami w ciąży. Ty jesteś jedną z nich. Po narodzinach pojawiacie się przy kołysce i snujecie przyszłość dziecka. Pojawiacie się tylko w najważniejszych momentach życia dziecka. Podczas pierwszego obcinania włosów, żądałyście tych odciętych oraz poczęstunku. Gustujecie w chlebie, serze i miodzie. A matki powinny wręczać wam własnoręcznie robioną kaszę. "

Grunt, że dadzą jeść :lol: .
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Jakim słowiańskim demonem jesteś?

Post autor: chochol »

Test świetny, najbardziej pytanie "kogo będziesz prześladować" i ten trudny wybór :lol:
Libra pisze:Ja także Dobrochoczy, jak Art'uanek, a przecie chciałam nekać dzieci i niemowlęta.
I ja Dobrochoczy.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
ODPOWIEDZ