Jak jakie zwierzę myślisz?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: melodia »

http://filing.pl/jak-jakie-zwierze-myslisz/?ref=swr

Myślę jak... delfin:
Jesteś zabawny, rozmowny i towarzyski. Uwielbiasz marzyć, a oprócz tego jesteś inteligentny i błyskotliwy. Nie masz wrogów i potrafisz się dogadać praktycznie z każdym. Potrafisz cieszyć się każdym dniem i czerpiesz z życia jak najwięcej. :oops:
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: Viljar »

Jestem jak... GEPARD!!!
Jesteś inteligentny, silny i masz w życiu pasję. Zawsze zanim podejmiesz ryzyko, długo się zastanawiasz. Jesteś dobrze zorganizowany i troszczysz się o tych, których kochasz. Niewiele rzeczy może Cię wystraszyć.

Wszystko się zgadza :) Tylko z tą organizacją to troszkę przesadzili. Po prostu staram się być przygotowany na wszystko, przez co trudno mnie zaskoczyć :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: Artemis »

Myślisz jak... pies

Podobnie jak najlepszy przyjaciel człowieka jesteś lojalny i bezkonfliktowy. Zawsze do każdego wyciągasz pomocną dłoń, dzięki czemu masz spore grono przyjaciół. Masz wiele zainteresowań i nie boisz się nowych doświadczeń.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
szaramalpa
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:19

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: szaramalpa »

Jak pies...

i to pewnie biszkoptowy labrador!
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: urtika »

A ja jak koliber.

Jesteś spokojny, ciekawski i zwinny. Otaczasz się tylko ludźmi, których kochasz. Jesteś oddany i wierzysz, że tylko ciężko pracą możesz wiele osiągnąć. Ludzi przyciąga Twoja skromna ale silna osobowość.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Shiro
ASiołek
Posty: 82
Rejestracja: 5 sty 2013, 02:39
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: Shiro »

Jesteś jak delfin
Jesteś zabawny, rozmowny i towarzyski. Uwielbiasz marzyć, a oprócz tego jesteś inteligentny i błyskotliwy. Nie masz wrogów i potrafisz się dogadać praktycznie z każdym. Potrafisz cieszyć się każdym dniem i czerpiesz z życia jak najwięcej.

W ogóle nie pasuje :P
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: Heremis87 »

Shiro pisze:Jesteś jak delfin
Jesteś zabawny, rozmowny i towarzyski. Uwielbiasz marzyć, a oprócz tego jesteś inteligentny i błyskotliwy. Nie masz wrogów i potrafisz się dogadać praktycznie z każdym. Potrafisz cieszyć się każdym dniem i czerpiesz z życia jak najwięcej.

W ogóle nie pasuje :P
U mnie tez delfin, nie pasuje bo ani towarzyski ani rozmowny nie jestem no chyba że wypije :P Nie bardzo pasuje, a jeszcze pływać nie potrafię :P
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Korin
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 16 kwie 2015, 16:06

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: Korin »

Myślisz jak niedźwiedź

Jesteś uparty i niełatwo zmieniasz swoje poglądy. Jesteś urodzonym przywódcą i nie znosisz kiedy ktoś wchodzi Ci w drogę. Dla tych, których kochasz jesteś gotowy zrobić wszystko. Z pozoru możesz wydawać się nieco zimny, ale masz dobre serce.
...i do tego jesteś gruby, owłosiony i masz długaśne pazury xD
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: migel »

Ja także jak pieseł :D
Podobnie jak najlepszy przyjaciel człowieka jesteś lojalny i bezkonfliktowy. Zawsze do każdego wyciągasz pomocną dłoń, dzięki czemu masz spore grono przyjaciół. Masz wiele zainteresowań i nie boisz się nowych doświadczeń.
Share
Awatar użytkownika
Nikkala
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 8 lut 2015, 21:42

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: Nikkala »

Jestem jak delfin :)


Jesteś zabawny, rozmowny i towarzyski. Uwielbiasz marzyć, a oprócz tego jesteś inteligentny i błyskotliwy. Nie masz wrogów i potrafisz się dogadać praktycznie z każdym. Potrafisz cieszyć się każdym dniem i czerpiesz z życia jak najwięcej.


Nie pasuje do mnie, ale delfiny to w sumie urocze zwierzęta... ;)
"Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna."
Awatar użytkownika
Kaska77
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 25 lip 2014, 19:43

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: Kaska77 »

Jak niedźwiedź :D

Jesteś uparty i niełatwo zmieniasz swoje poglądy. Jesteś urodzonym przywódcą i nie znosisz kiedy ktoś wchodzi Ci w drogę. Dla tych, których kochasz jesteś gotowy zrobić wszystko. Z pozoru możesz wydawać się nieco zimny, ale masz dobre serce.
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: pawcio1978 »

Kaska77 pisze:Jak niedźwiedź :D

Jesteś uparty i niełatwo zmieniasz swoje poglądy. Jesteś urodzonym przywódcą i nie znosisz kiedy ktoś wchodzi Ci w drogę. Dla tych, których kochasz jesteś gotowy zrobić wszystko. Z pozoru możesz wydawać się nieco zimny, ale masz dobre serce.
Dołączam. Też mi wyszedł niedźwiadek :)
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: ouo »

Myślisz jak pies!
Podobnie jak najlepszy przyjaciel człowieka jesteś lojalny i bezkonfliktowy. Zawsze do każdego wyciągasz pomocną dłoń, dzięki czemu masz spore grono przyjaciół. Masz wiele zainteresowań i nie boisz się nowych doświadczeń.

Milusio by było. :mrgreen:
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
Nirali
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 30 sie 2015, 12:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: Nirali »

Pieseł!
Podobnie jak najlepszy przyjaciel człowieka jesteś lojalny i bezkonfliktowy. Zawsze do każdego wyciągasz pomocną dłoń, dzięki czemu masz spore grono przyjaciół. Masz wiele zainteresowań i nie boisz się nowych doświadczeń.

Szkoda tylko, że to do mnie jakoś nie pasuje :|
"Na pustyni jest się samotnym. Równie samotnym jest się wśród ludzi."
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: Jak jakie zwierzę myślisz?

Post autor: sun »

U mnie też wyszedł pies. :wink:
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
ODPOWIEDZ