Złote myśli ASów

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Złote myśli ASów

Post autor: urtika »

chochol pisze:
Viljar pisze: Myślę, że warto założyć na forum dział zatytułowany np. "Złote myśli AS-ów" i wklejać tam jakie perełki :lol:
To byłby fajny wątek, poprawiałby humor.
Mówicie i macie.
Z pewnością powstanie spora kolekcja zabawnych tekstów. Można zacząć wklejać.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Złote myśli ASów

Post autor: Viljar »

Thanais pisze:Weź sobie do serca tę prawdę: w seksie najgorszy jest penis.
Indiana o poznawaniu rzeczywistości pisze:Prawda jest taka, że w Polsce nie ma fajnych ludzi, więc nie ma z czego wybierać, a i my też nie jesteśmy fajni, bo jesteśmy ofiarami tej mentalności polskiej, więc szanse po dokładnych obliczeniach oszacowałam na 0,0001% (...)
Argumenty są takie, że kiedy słuchałam psychodelicznej muzyczki, ogarnęła mnie fala oślepiającej wręcz jasności i doznałam głębokiej, apriorycznej intuicji intelektualnej, która podsunęła mi te transcendentalne wizje cyfr.
Poison Ivy o sposobach na PMS pisze:Ja się zawsze wyżywam na jakimś koledze - też pomaga
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Złote myśli ASów

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Przypomniałam sobie o innym cytacie z Indiany: :serce:
Dla mnie moje dziewictwo jest fetyszem, czyms symbolicznym. Moja dewiza zyciowa to nie dawac d.upy ani doslownie, ani w przenosni. Nie skurvic sie nigdy.To nie ten poziom i nie ten styl. Nie ta klasa i nie ten fason. Nie ta połka i nie ten szereg. Nie ta przegrodka i nie ta przedzialka. Nie ta hierarchia wartosci. Nie ten poziom swiadomosci. Nie te techniki samorozwoju. Nie ta strategia wzrostu duchowego. Nie te poklady empatii. Nie to wyrafinowanie i oglada. Nie te horyzonty myslowe. Nie te schematy zachowan. Nie ta skala spolecznego konsensusu. Nie ta aura mentalna. Nie ten szyk. Nie ten blask. Nie te mechanizmy wzajemnych oddzialywan. Nie to pojecie normatywnosci. Nie ta skala asertywnosci. Nie ten czar. Nie ten dar. Nie ta bomba. A kto czytal, ten trąba.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Złote myśli ASów

Post autor: Viljar »

Morowy o moderacji pisze:Kiedy Layla popiera zdanie morowego - jest mądrą, grzeczną dziewczynką (Pan Jezus się uśmiecha :) ).
Kiedy Layla banuje morowego jest niemądrą, niegrzeczną dziewczynką (Pan Jezus się gniewa i smuci :atititi: :thmbdown: )
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Złote myśli ASów

Post autor: Słomiany Zapał »

Decadente pisze: 12 lut 2018, 17:31 Proces zakochania się jest u mnie bardzo długi. Nie mogę powiedzieć, że kocham osobę, z którą spotkałam się np. 6 razy i znam ją krócej od sera w lodówce.
:D
ODPOWIEDZ