Test Rorschacha

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Libra

Re: Test Rorschacha

Post autor: Libra »

Nas tu więcej, perwersyjne muchy :P
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Test Rorschacha

Post autor: ouo »

Przynajmniej nie kręcą was:

"perwersyjne fantazje seksualne obejmujące zwierzęta i sprzęt rolniczy"

;_;
:lol:
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
bezemnie
łASuch
Posty: 173
Rejestracja: 10 sie 2015, 14:27

Re: Test Rorschacha

Post autor: bezemnie »

Wszelkie testy w stylu "co widzicie" nie powinny być testami wyboru, to w dużej mierze wpływa na odpowiedź kandydata.
Amanita virosa

person: magic isnt real
me: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆
Nightfall

Re: Test Rorschacha

Post autor: Nightfall »

Proponuję zapoznać się z celem tej akcji :D
Awatar użytkownika
bezemnie
łASuch
Posty: 173
Rejestracja: 10 sie 2015, 14:27

Re: Test Rorschacha

Post autor: bezemnie »

Nightfall pisze:Proponuję zapoznać się z celem tej akcji :D
Moja wiedza, o tym, że jest to test utrzymany w żartobliwym tonie i jak każdy internetowy test powinien być brany z przymrużeniem oka, nie zmienia mojego zdania o testach wyboru, szczególnie gdy odnoszą się do interpretowania czegoś. (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
Amanita virosa

person: magic isnt real
me: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆
Nightfall

Re: Test Rorschacha

Post autor: Nightfall »

Trzeba zacząć od tego, że test projekcyjny jakim jest np. test Rorschacha, nie powinien być traktowany jako test wyboru. Ta akcja ma na celu zwrócenie uwagi na to, ze ten test nie powinien być używany jako obiektywne narzędzie do diagnozy/badań, ponieważ wszystkie tablice wraz z możliwościami odpowiedzi, już jakiś czas temu pojawiły się w internetach i są powszechnie dostępne. Pomijam inne mankamenty tego testu ;p

Testy wyboru, też mogą być wartościowe jeśli spełniają tzw. kryteria dobroci. Trochę informacji na ten temat: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryteria_dobroci (Chociaż wiki to nie najlepsze źródło) :mrgreen:
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Test Rorschacha

Post autor: Justys245 »

Mam to samo co drschultz , czyli :
"Twoje odpowiedzi sugerują, że jesteś całkowicie normalny. Czy zdajesz sobie sprawę, jak rzadkie to jest? Może powinieneś obniżyć standardy i znaleźć sobie jakieś złe zwyczaje, ponieważ ludzie podobni do Ciebie są zwykle skrajnie irytujący dla otoczenia.
Osoby, które udzielały odpowiedzi podobnych do twoich zawsze są zdradzani lub porzucani przez partnerów.
Na dłuższą metę nie ma dla Ciebie żadnej nadziei. Twoje życie nie stanie się nawet odrobinę lepsze, ani w najbliższym czasie, ani w bardziej odległej przyszłości. Twój smutek nie będzie miał żadnego ograniczenia. Depresja i cierpienia psychiczne będą twoimi stałymi towarzyszami."

Smuteczek :(
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Test Rorschacha

Post autor: ColdChris »

Zgłaszam się jako kolejny wykolejeniec i perwer ;) Tyle, że skorpion.

Twoje odpowiedzi mówią mi, że nigdy nie zostaniesz zostawiony sam na sam z moją córką. A ona ma 37 lat. Właściwie to mój syn też nie jest przy tobie całkiem bezpieczny. A teraz znikaj, mam broń i nie będę się wahał jej użyć.

Ludzie, którzy odpowiadali tak jak Ty zwykle mają wyraziste, perwersyjne fantazje seksualne, tak nietypowe, że przeraziłyby ich znajomych z pracy. Pomimo twojego stanu i związanych z nim ograniczeń, pamiętaj, że zawsze możesz znaleźć pracę jako diler narkotyków lub prostytutka, jeżeli naprawdę się postarasz.

Najprawdopodobniej jesteś spod znaku wagi, jak większość beznadziejnych ludzi. Co zaskakujące nie nienawidzisz swoich rodziców, ale zdecydowanie nienawidzisz swoich dziadków - kto wie co to może oznaczać.
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Katia S.
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2015, 20:57
Lokalizacja: Bressslau!

Re: Test Rorschacha

Post autor: Katia S. »

Twoje odpowiedzi każą przypuszczać, że w tej chwili masz na sobie skórzaną bieliznę, a może także coś metalowego. Twoje upodobania powodują, że nie jesteś w stanie nawiązać zdrowej interakcji międzyludzkiej, chociaż prawdopodobnie i tak nigdy nie próbowałeś.
Większość ludzi, którzy udzielali takich odpowiedzi jak ty, kradnie w samoobsługowych restauracjach. Potrzebujesz natychmiastowej terapii, żeby móc funkcjonować w codziennym życiu, niemniej zamiast tego możesz zostać doskonałym politykiem.
Twoje odpowiedzi pokazują, że powinieneś zadbać o lepszy dobór konfekcji, co jest konsekwencją manifestacji twojego id i nieświadomej jaźni (tej, której używasz w pracy).
No cóż. Polityko, nadchodzę! Już i tak prawo mam za pasem. ;)
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Test Rorschacha

Post autor: DZIEWICA8 »

Mi wyszło tak;

Twoje odpowiedzi sugerują, że jesteś całkowicie normalny. Czy zdajesz sobie sprawę, jak rzadkie to jest? Może powinieneś obniżyć standardy i znaleźć sobie jakieś złe zwyczaje, ponieważ ludzie podobni do Ciebie są zwykle skrajnie irytujący dla otoczenia.
Osoby, które udzielały odpowiedzi podobnych do twoich zawsze są zdradzani lub porzucani przez partnerów.
Na dłuższą metę nie ma dla Ciebie żadnej nadziei. Twoje życie nie stanie się nawet odrobinę lepsze, ani w najbliższym czasie, ani w bardziej odległej przyszłości. Twój smutek nie będzie miał żadnego ograniczenia. Depresja i cierpienia psychiczne będą twoimi stałymi towarzyszami.



Oj niedobrze to brzmi, niedobrze :( :( :(
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
4w5
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2015, 20:52

Re: Test Rorschacha

Post autor: 4w5 »

Całkowicie normalna wraz z konsekwencjami. :lol:
mat_minstrel
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2015, 19:34

Re: Test Rorschacha

Post autor: mat_minstrel »

.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2017, 17:07 przez mat_minstrel, łącznie zmieniany 2 razy.
stendai

Re: Test Rorschacha

Post autor: stendai »

Twoje odpowiedzi wyraźnie wskazują, że odstawiłeś leki i prawdopodobnie łamiesz warunki zwolnienia warunkowego.
Można przypuszczać, że nosisz wyłącznie czarne ubrania, ponieważ głosy w twojej głowie każą Ci to robić, podobnie jak jeść wyłącznie surowe mięso.
Ludzie, którzy udzielali odpowiedzi podobnych do twoich, zwykle czerpią przyjemność z sikania do basenu.
Możesz zapomnieć o swoim marzeniu bycia operatorem koparki. Właściwie to, biorąc pod uwagę twoje zaburzenia, najlepiej by było gdybyś zrezygnował z obsługi jakiegokolwiek sprzętu cięższego niż śrubokręt, do czasu aż twój stan się polepszy (co prawdopodobnie nigdy nie nastąpi).
Jest niemal pewne, że nienawidzisz swojej matki i pogardzasz swoim ojcem, ale jest to zupełnie normalne (wszyscy nienawidzimy twoją matkę i pogardzamy twoim ojcem).
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Test Rorschacha

Post autor: chochol »

Smiechłam.
Jesteś chorym degeneratem. Powinieneś zostać zamknięty na zawsze. Są duże szanse, że aktualnie jesteś poszukiwany przez policję. Bóg wie za co.

Twoje głęboko umiejscowione kompleksy sprawiają, że stale masz perwersyjne fantazje seksualne obejmujące zwierzęta i sprzęt rolniczy.

Ludzie, którzy odpowiadali tak jak Ty najczęściej umierają zastrzeleni przez zazdrosnych małżonków ich daleko posuniętych w latach kochanków.

Twoje upośledzenie jest dotkliwe, ale nadal możesz odnieść sukces, o ile nie próbujesz zaangażować się w aktywność bardziej złożoną niż pisanie poradników. Powtarzaj sobie tylko: "w najlepszym razie jestem przeciętny". Obniż swoje oczekiwania wobec siebie, a nie będziesz zawiedziony. Obniż je bardzo.

Nie zaszkodzi także jak od czasu do czasu upijesz się do nieprzytomności.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Clownurtle
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:43

Re: Test Rorschacha

Post autor: Clownurtle »

Twoje odpowiedzi każą przypuszczać, że w sekrecie oczekujesz końca świata. Powyższy objaw wymaga leczenia (na przykład zaprzestania oglądania takiej ilości serwisów informacyjnych).
Wygląda również na to, że darzysz skrajną nieufnością czerwone samochody, papier toaletowy i niebo. Jeżeli nie zdecydujesz się na leczenie, prawdopodobnie skończysz posiadając w domu sto kotów.
Ludzie, którzy odpowiadali podobnie jak Ty, zwykle kradną w sklepach i w sposób niepohamowany oddają się hazardowi. Przy odrobinie szczęścia możesz funkcjonować na poziomie rośliny, dokonując sprzedaży telefonicznych lub oferując polisy ubezpieczeniowe. Pod warunkiem, że nie będziesz starać się za bardzo - za dużo wysiłku umysłowego może Cię doprowadzić do bólu okrężnicy.
Co prawda nie nienawidzisz rodziców, ale nienawidzisz obcych ludzi oraz wszystkich noszących coś niebieskiego. W twoim przypadku zalecane jest zażywanie litu, ogromnych ilości litu.


Ale szczerze mówiąc z 3 czy 4 razy musiałem wybrać którąś odpowiedź na siłę. Jak ktoś wyżej zauważył, to nie powinno się chyba odbywać na zasadzie testu wyboru.
ODPOWIEDZ