Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: urtika »

Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Jesteś pracowity jak Kazimierz III Wielki, porywczy jak Bolesław Chrobry, czy leniwy jak August III? To się okaże po naszym psychoteście!
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... .html?bo=1

Moj wynik to Stefan Batory.
"Umiesz walczyć o swoje. Do tego wiesz, o co ci chodzi i będziesz robił wszystko, żeby osiągnąć swój cel. Czasami jednak zapominasz o innych, może czasem ważniejszych sprawach..."
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: Słomiany Zapał »

Mój wynik to: Władysław II Jagiełło - Jesteś zdecydowany. Wiesz, kiedy trzeba dyskutować, a kiedy się bić. Jesteś towarzyski, masz wielu przyjaciół, ale też i kliku wrogów. Musisz tylko uważać, bo niektóre twoje decyzje mogą mieć w przyszłości różne, nie zawsze dobre skutki.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: Heremis87 »

Twój wynik to: Bolesław Chrobry
Sporty ekstremalne, duże pieniądze, szalone imprezy, to ci się najbardziej podoba. Uważasz, że życie to bal, na którym jesteś najważniejszym gościem. Nikt i nic nie może cię powstrzymać, byś wypełnił swoje potrzeby i pragnienie. Nikt i nic.

Totalnie nietrafione, zaznaczałem, że nie chodzę na imprezy i nie szastam pieniędzmi. Aczkolwiek pierwszego króla Polski cenię za charakter.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: Viljar »

Twój wynik to: Zygmunt II August
To, za co ludzie cię cenią to spokój i stabilność. Nie znaczy to, że nie umiesz się dobrze bawić, wręcz przeciwnie. W pracy na serio traktujesz swoje obowiązki. Szkoda tylko, że wiele twoich starań zostaje zaprzepaszczona przez innych...

Nawet się zgadza, zwłaszcza ostatnie zdanie ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: chochol »

Nie ma żadnej królowej :( .
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
4w5
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2015, 20:52

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: 4w5 »

Zygmunt 4w5 August
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: ouo »

Twój wynik to: Zygmunt II August
To, za co ludzie cię cenią to spokój i stabilność. Nie znaczy to, że nie umiesz się dobrze bawić, wręcz przeciwnie. W pracy na serio traktujesz swoje obowiązki. Szkoda tylko, że wiele twoich starań zostaje zaprzepaszczona przez innych...
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Kazimierz Wielki - ADHD to twoje drugie imię. Chcesz robić wszystko na raz, jak najszybciej i najwięcej. Dzięki temu dużo osiągniesz i będziesz podziwiany przez innych. Niestety. po drodze czasem mimowolnie możesz zranić wielu ludzi...

Nic się nie zgadza. Jestem tak leniwa, że w wolnym czasie głównie śpię, znajomi w moim wieku mają na koncie spore osiągnięcia, podczas gdy ja dziękuję losowi za monotonną pracę za najniższą krajową i w dodatku cały czas żyję w przekonaniu, że to za duże szczęście jak na mnie i w końcu mnie wy.pier.dolą. Ludzie odnoszą się do mnie z politowaniem, a nie podziwem, w sumie się im nie dziwię. :P No i żeby kogoś ranić, to trzeba coś dla niego znaczyć, a to nie moja życiowa rola. :P
gravesend
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 3 gru 2015, 18:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: gravesend »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Jestem tak leniwa, że w wolnym czasie głównie śpię
To nie lenistwo to apatia.
MBTI: ISTJ
Enneagram: 4w5
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: Artemis »

Twój wynik to: August III Sas
Nie lubisz się przemęczać. Wyżej od pracy i obowiązków cenisz sobie spokój, ale i dobre jedzenie oraz picie. Wolisz, żeby świat kręcił się w swoim tempie i dał ci spokój. Gorzej, gdy jesteś odpowiedzialny za 10 mln obywateli...

Trochę w tym prawdy jest, ale za mały wybór, wolałabym któregoś Piasta.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: tom »

Artemis. Nie było Ciebie tyle lat, :D
stendai

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: stendai »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Kazimierz Wielki - ADHD to twoje drugie imię. Chcesz robić wszystko na raz, jak najszybciej i najwięcej. Dzięki temu dużo osiągniesz i będziesz podziwiany przez innych. Niestety. po drodze czasem mimowolnie możesz zranić wielu ludzi...

Nic się nie zgadza. Jestem tak leniwa, że w wolnym czasie głównie śpię, znajomi w moim wieku mają na koncie spore osiągnięcia, podczas gdy ja dziękuję losowi za monotonną pracę za najniższą krajową i w dodatku cały czas żyję w przekonaniu, że to za duże szczęście jak na mnie i w końcu mnie wy.pier.dolą. Ludzie odnoszą się do mnie z politowaniem, a nie podziwem, w sumie się im nie dziwię. :P No i żeby kogoś ranić, to trzeba coś dla niego znaczyć, a to nie moja życiowa rola. :P
Podpisuję się pod tym, bo mnie też wyszedł Kazimierz, a na dodatek słowa wyrwanej do mnie pasują. Inna sprawa, że test słaby, bo na większość pytań nie było zadowalającej mnie odpowiedzi.
464
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 23 lut 2016, 09:17

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: 464 »

Zawsze lubiłam historie zwłaszcza z czasów królów.

Mi wyszło że Kazimierz III Wielki

nawet trochę się ze mną zgadza to co tam napisali.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: Keri »

Twój wynik to: Zygmunt II August


To, za co ludzie cię cenią to spokój i stabilność. Nie znaczy to, że nie umiesz się dobrze bawić, wręcz przeciwnie. W pracy na serio traktujesz swoje obowiązki. Szkoda tylko, że wiele twoich starań zostaje zaprzepaszczona przez innych...
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Do którego króla Polski jest ci najbliżej?

Post autor: panna_x »

mój August III Sas, co mnie nie dziwi :) pasuje jak ulał.
ODPOWIEDZ