Jakie rogi ma twój charakter?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Jakie rogi ma twój charakter?

Post autor: Heremis87 »

http://noizz.pl/rozrywka/jakie-rogi-ma- ... er/9c26l34

TWÓJ WYNIK: Ekhm… jesteś jednorożcem
Ta… nie wiadomo, z jakiego Disney’a się urwałeś, no ale na pewno nie jesteś stąd. Często bujasz z głową w chmurach zapominając o otaczającej cię rzeczywistości, która potrafi być dla ciebie zbyt dołująca. Czasami wolisz po prostu udać się myślami do lepszej krainy – stworzonej przez ciebie. Na co dzień ludzie ciebie totalnie nie rozumieją i mają za niezłego dziwaka – ale nie martw się. Bycie dziwnym jest super! Po co powielać utarte już schematy?

W zasadzie się zgadza, (dziewczyna z którą niegdyś byłem zawsze mi wypominała to, co przedstawia wynik testu), przy czym nie uważam siebie za super :P
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Jakie rogi ma twój charakter?

Post autor: Słomiany Zapał »

Mój wynik: Prawdziwy z ciebie demon!
Twoje rogi nieustannie pną się ku górze. Jesteś ucieleśnieniem wszelkiej niecnoty. Czasami walczysz z innymi od frontu, a czasami zachodzisz ich zza pleców – wszystko zależy od tego, czego akurat wymaga sytuacja. Nie znaczy to jednak, że czynisz to ze złych pobudek – pomimo dobrych intencji, nieustannie towarzyszy ci twój gorący temperament i piekielna natura.
Czyste zło, hihihi :D
Awatar użytkownika
Paulina444
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 15 mar 2016, 02:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jakie rogi ma twój charakter?

Post autor: Paulina444 »

Mój wynik: Kawał z ciebie byka… znaczy wikinga!
Mentalnie jesteś nieustraszony, a twoja wola jest silna niczym tur. Pozostajesz w pełnej gotowości do boju. Nie masz w zwyczaju odgrywania się za czyimiś plecami – zwykle wojujesz od frontu, jak przystało na wojownika. Nie znosisz cykorów, którzy gotowi są wbić sztylet w plecy. Znacznie bardziej preferujesz przeciwników biegnących na ciebie z głośnym okrzykiem z toporem w ręku – bo cenisz sobie tych, co mówią prosto z mostu i sam postępujesz podobnie.

Hahaha xD Coś w tym jest.
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Jakie rogi ma twój charakter?

Post autor: SamotnyWilk »

Słomiany Zapał pisze:Mój wynik: Prawdziwy z ciebie demon!
Twoje rogi nieustannie pną się ku górze. Jesteś ucieleśnieniem wszelkiej niecnoty. Czasami walczysz z innymi od frontu, a czasami zachodzisz ich zza pleców – wszystko zależy od tego, czego akurat wymaga sytuacja. Nie znaczy to jednak, że czynisz to ze złych pobudek – pomimo dobrych intencji, nieustannie towarzyszy ci twój gorący temperament i piekielna natura.
Czyste zło, hihihi :D
Mam tak samo :P a myślałem że nie jestem aż taki zły :lol:
Awatar użytkownika
Emka_:)
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 25 paź 2015, 13:44

Re: Jakie rogi ma twój charakter?

Post autor: Emka_:) »

Ślimak-ślimak, pokaż rogi!
"Do odważnych świat należy – chciałoby się rzec patrząc na ciebie. Nie lubisz się wychylać, chętnie zlewasz się z otoczeniem i zamykasz się w obrębie najbliższego otoczenia, ale tak naprawdę nie potrzeba ci do szczęścia nic więcej. Tak, jak ślimak nosi swoją muszlę na plecach, by jak najszybciej się do niej schować, tak samo ty najchętniej pozostajesz w pobliżu domu – tam czujesz się najbezpieczniej. W obliczu zagrożenia nie wojujesz – po prostu chowasz się w swojej skorupce czekając na odwet przeciwnika."

Czyli, krótko mówiąc-ciapa ze mnie :P
464
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 23 lut 2016, 09:17

Re: Jakie rogi ma twój charakter?

Post autor: 464 »

Kawał z ciebie byka… znaczy wikinga! :)


Mentalnie jesteś nieustraszony, a twoja wola jest silna niczym tur. Pozostajesz w pełnej gotowości do boju. Nie masz w zwyczaju odgrywania się za czyimiś plecami – zwykle wojujesz od frontu, jak przystało na wojownika. Nie znosisz cykorów, którzy gotowi są wbić sztylet w plecy. Znacznie bardziej preferujesz przeciwników biegnących na ciebie z głośnym okrzykiem z toporem w ręku – bo cenisz sobie tych, co mówią prosto z mostu i sam postępujesz podobnie.

nawet pasuje :)
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Jakie rogi ma twój charakter?

Post autor: chochol »

Bambi
"Chociaż twoja naiwność i łatwowierność utrudnia ci życie, niejedną osobę udało ci się urzec wzrokiem „na Bambiego”. Masz w sobie duże pokłady dobra i łagodności. Chociaż zbyt łatwo ufasz nowopoznanym osobom i masz tendencję do szybkiego wpadania w tarapaty, koniec końców udaje ci się wydostać nawet z niezłego bagna dzięki dzikości, jaka drzemie ukryta gdzieś głęboko w tobie. Nawet bardzo głęboko…
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Jakie rogi ma twój charakter?

Post autor: urtika »

SamotnyWilk pisze:
Słomiany Zapał pisze:Mój wynik: Prawdziwy z ciebie demon!
Twoje rogi nieustannie pną się ku górze. Jesteś ucieleśnieniem wszelkiej niecnoty. Czasami walczysz z innymi od frontu, a czasami zachodzisz ich zza pleców – wszystko zależy od tego, czego akurat wymaga sytuacja. Nie znaczy to jednak, że czynisz to ze złych pobudek – pomimo dobrych intencji, nieustannie towarzyszy ci twój gorący temperament i piekielna natura.
Czyste zło, hihihi :D
Mam tak samo :P a myślałem że nie jestem aż taki zły :lol:
I ja tez. :diabel:
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Wyzwoolona
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 22 kwie 2015, 17:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakie rogi ma twój charakter?

Post autor: Wyzwoolona »

Kawał z ciebie byka… znaczy wikinga! hehehehe wyjaśnienie było wyżej :)
"...i niech będzie przeklęta wiedźma co uszyła życie..."
Awatar użytkownika
Hebi
mASełko
Posty: 119
Rejestracja: 29 sty 2015, 20:43
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jakie rogi ma twój charakter?

Post autor: Hebi »

Też wiking mi wyskoczył - jak to jest, że wszyscy mi mówią, że jestem silna psychicznie :lol: Teraz już nawet internet zaczął - nie pojmuję :roll:
Wszystko jest trucizną,
decyduje tylko dawka.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Jakie rogi ma twój charakter?

Post autor: DZIEWICA8 »

"Ekhm… jesteś jednorożcem
Ta… nie wiadomo, z jakiego Disney’a się urwałeś, no ale na pewno nie jesteś stąd. Często bujasz z głową w chmurach zapominając o otaczającej cię rzeczywistości, która potrafi być dla ciebie zbyt dołująca. Czasami wolisz po prostu udać się myślami do lepszej krainy – stworzonej przez ciebie. Na co dzień ludzie ciebie totalnie nie rozumieją i mają za niezłego dziwaka – ale nie martw się. Bycie dziwnym jest super! Po co powielać utarte już schematy?"


Zgadza się idealnie! Słowo w słowo! :D :D :D
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Jakie rogi ma twój charakter?

Post autor: Animalia »

Kawał z ciebie byka… znaczy wikinga!
Mentalnie jesteś nieustraszony, a twoja wola jest silna niczym tur. Pozostajesz w pełnej gotowości do boju. Nie masz w zwyczaju odgrywania się za czyimiś plecami – zwykle wojujesz od frontu, jak przystało na wojownika. Nie znosisz cykorów, którzy gotowi są wbić sztylet w plecy. Znacznie bardziej preferujesz przeciwników biegnących na ciebie z głośnym okrzykiem z toporem w ręku – bo cenisz sobie tych, co mówią prosto z mostu i sam postępujesz podobnie.

Zgadza się.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ