Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Masomka
ASiołek

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Masomka » 11 cze 2016, 19:08

1. Prawdopodobnie jesteś facetem lub nietypową mentalnie kobietą. Dobrze radzisz sobie w terenie, potrafisz całkiem nieźle analizować sytuację i słabo ogarniasz kilka wątków jednocześnie. Słabiej też znasz się na kolorach i modzie, za to lubisz ostrzejsze dowcipy. Masz smykałkę do majsterkowania.

2. Twoja męskość została obroniona. Jesteś facetem i każdy to wie. Potrafisz się zachować w sytuacji wymagającej szybkiej i odważnej decyzji, jak również w sytuacji, gdy trzeba dłużej poplanować i zdać się na opinie innych. Dobrze dogadujesz się z kobietami i możesz stanowić dla nich wyzwanie, bo nie tak łatwo potrafią wydedukować, o co Ci chodzi.

*1. Dobrze radzisz sobie w terenie, słabiej znasz się na kolorach, lubisz ostrzejsze dowcipy - dziwne, bo odpowiedziałam zupełnie odwrotnie. Mało miarodajne te testy.

Awatar użytkownika
Lisek
młodASek

Post autor: Lisek » 17 sie 2016, 18:11

Z tym testem jest coś nie tak :x Rozwiązałam go najpierw ja, później dałam koledze. Każdemu wychodzi ten sam wynik.
Coś się kończy, coś się zaczyna...

Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Kontakt:

Post autor: Viljar » 18 sie 2016, 07:52

Też tak myślę. Zrobiłem na dwa różne sposoby i za każdym razem wyszło mi to samo.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage

arta25
przedszkolASek

Post autor: arta25 » 15 lis 2016, 13:44

Mi wyszło w pierwszym:
Stuprocentowa z Ciebie babeczka

Masz mnóstwo żeńskich cech charakteru i damską mentalność. Dobrze radzisz sobie w kontakcie z dziećmi, które zwykle za Tobą przepadają. Całkiem dobrze poruszasz się w świecie trendów i mody. Nieźle czujesz się w galeriach handlowych :) Życie czasem Cię przerasta i wtedy szukasz męskiego oparcia, ale sama też całkiem dobrze dajesz sobie radę.

A w drugim:
Męski gość w łagodnej wersji

Twoja męskość została obroniona. Jesteś facetem i każdy to wie. Potrafisz się zachować w sytuacji wymagającej szybkiej i odważnej decyzji, jak również w sytuacji, gdy trzeba dłużej poplanować i zdać się na opinie innych. Dobrze dogadujesz się z kobietami i możesz stanowić dla nich wyzwanie, bo nie tak łatwo potrafią wydedukować, o co Ci chodzi.

W tym drugim przypadku chyba faktycznie wielu osobom wychodzi to samo. :)

Awatar użytkownika
króliczka
łASuch

Post autor: króliczka » 27 maja 2017, 11:47

Mi wyszło że jestem stuprocentową kobietą, co nie dziwi mnie wcale.

Awatar użytkownika
Nemo
ASiołek

Post autor: Nemo » 20 sty 2018, 01:10

W pierwszym:
Kobiecych cech u Ciebie jak na lekarstwo
Prawdopodobnie jesteś facetem lub nietypową mentalnie kobietą. Dobrze radzisz sobie w terenie, potrafisz całkiem nieźle analizować sytuację i słabo ogarniasz kilka wątków jednocześnie. Słabiej też znasz się na kolorach i modzie, za to lubisz ostrzejsze dowcipy. Masz smykałkę do majsterkowania.

W drugim:
Twoja męskość została obroniona. Jesteś facetem i każdy to wie. Potrafisz się zachować w sytuacji wymagającej szybkiej i odważnej decyzji, jak również w sytuacji, gdy trzeba dłużej poplanować i zdać się na opinie innych. Dobrze dogadujesz się z kobietami i możesz stanowić dla nich wyzwanie, bo nie tak łatwo potrafią wydedukować, o co Ci chodzi.
:)

Awatar użytkownika
BlueStar
mASełko

Post autor: BlueStar » 21 sty 2018, 12:35

1.Kobiecych cech u Ciebie jak na lekarstwo
2.Męski gość w łagodnej wersji.

PS.Jestem kobietą :)

ODPOWIEDZ