Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Masomka
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 8 kwie 2016, 16:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Masomka »

1. Prawdopodobnie jesteś facetem lub nietypową mentalnie kobietą. Dobrze radzisz sobie w terenie, potrafisz całkiem nieźle analizować sytuację i słabo ogarniasz kilka wątków jednocześnie. Słabiej też znasz się na kolorach i modzie, za to lubisz ostrzejsze dowcipy. Masz smykałkę do majsterkowania.

2. Twoja męskość została obroniona. Jesteś facetem i każdy to wie. Potrafisz się zachować w sytuacji wymagającej szybkiej i odważnej decyzji, jak również w sytuacji, gdy trzeba dłużej poplanować i zdać się na opinie innych. Dobrze dogadujesz się z kobietami i możesz stanowić dla nich wyzwanie, bo nie tak łatwo potrafią wydedukować, o co Ci chodzi.

*1. Dobrze radzisz sobie w terenie, słabiej znasz się na kolorach, lubisz ostrzejsze dowcipy - dziwne, bo odpowiedziałam zupełnie odwrotnie. Mało miarodajne te testy.
Awatar użytkownika
Lisek
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 27 lip 2016, 22:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Lisek »

Z tym testem jest coś nie tak :x Rozwiązałam go najpierw ja, później dałam koledze. Każdemu wychodzi ten sam wynik.
Coś się kończy, coś się zaczyna...
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Viljar »

Też tak myślę. Zrobiłem na dwa różne sposoby i za każdym razem wyszło mi to samo.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
arta25
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 8 lis 2016, 16:57

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: arta25 »

Mi wyszło w pierwszym:
Stuprocentowa z Ciebie babeczka

Masz mnóstwo żeńskich cech charakteru i damską mentalność. Dobrze radzisz sobie w kontakcie z dziećmi, które zwykle za Tobą przepadają. Całkiem dobrze poruszasz się w świecie trendów i mody. Nieźle czujesz się w galeriach handlowych :) Życie czasem Cię przerasta i wtedy szukasz męskiego oparcia, ale sama też całkiem dobrze dajesz sobie radę.

A w drugim:
Męski gość w łagodnej wersji

Twoja męskość została obroniona. Jesteś facetem i każdy to wie. Potrafisz się zachować w sytuacji wymagającej szybkiej i odważnej decyzji, jak również w sytuacji, gdy trzeba dłużej poplanować i zdać się na opinie innych. Dobrze dogadujesz się z kobietami i możesz stanowić dla nich wyzwanie, bo nie tak łatwo potrafią wydedukować, o co Ci chodzi.


W tym drugim przypadku chyba faktycznie wielu osobom wychodzi to samo. :)
Awatar użytkownika
króliczka
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 20 maja 2017, 21:11

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: króliczka »

Mi wyszło że jestem stuprocentową kobietą, co nie dziwi mnie wcale.
Nemo
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 30 cze 2017, 21:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Nemo »

W pierwszym:
Kobiecych cech u Ciebie jak na lekarstwo
Prawdopodobnie jesteś facetem lub nietypową mentalnie kobietą. Dobrze radzisz sobie w terenie, potrafisz całkiem nieźle analizować sytuację i słabo ogarniasz kilka wątków jednocześnie. Słabiej też znasz się na kolorach i modzie, za to lubisz ostrzejsze dowcipy. Masz smykałkę do majsterkowania.


W drugim:
Męski gość w łagodnej wersji
Męski gość w łagodnej wersji
Twoja męskość została obroniona. Jesteś facetem i każdy to wie. Potrafisz się zachować w sytuacji wymagającej szybkiej i odważnej decyzji, jak również w sytuacji, gdy trzeba dłużej poplanować i zdać się na opinie innych. Dobrze dogadujesz się z kobietami i możesz stanowić dla nich wyzwanie, bo nie tak łatwo potrafią wydedukować, o co Ci chodzi.
:)
Awatar użytkownika
BlueStar
mASełko
Posty: 140
Rejestracja: 25 gru 2017, 23:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: BlueStar »

1.Kobiecych cech u Ciebie jak na lekarstwo
2.Męski gość w łagodnej wersji.

PS.Jestem kobietą :)
Awatar użytkownika
Jelle
ASiołek
Posty: 52
Rejestracja: 5 cze 2020, 19:35
Lokalizacja: Poza Polską.

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Jelle »

1. Kobiecych cech u Ciebie jak na lekarstwo.
W sumie prawda. :D nie umiem robić kilku rzeczy naraz, za to mam typowo męski zawód.

2. Stuprocentowy facet z nalotem macho.
Z tym macho to nie przesadzajmy. XD
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Dolly »

Pierwszy:
Prawdopodobnie jesteś facetem lub nietypową mentalnie kobietą. Dobrze radzisz sobie w terenie, potrafisz całkiem nieźle analizować sytuację i słabo ogarniasz kilka wątków jednocześnie. Słabiej też znasz się na kolorach i modzie, za to lubisz ostrzejsze dowcipy. Masz smykałkę do majsterkowania.

Drugi:
Twoja męskość została obroniona. Jesteś facetem i każdy to wie. Potrafisz się zachować w sytuacji wymagającej szybkiej i odważnej decyzji, jak również w sytuacji, gdy trzeba dłużej poplanować i zdać się na opinie innych. Dobrze dogadujesz się z kobietami i możesz stanowić dla nich wyzwanie, bo nie tak łatwo potrafią wydedukować, o co Ci chodzi.
Awatar użytkownika
Rosomak
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 1 cze 2019, 07:50

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Rosomak »

1. Kobiecych cech u Ciebie jak na lekarstwo
2. Męski gość w łagodnej wersji

Ogólnie zgadzam się z tym wynikiem. 8)
Awatar użytkownika
AlterEcho
mASełko
Posty: 139
Rejestracja: 21 paź 2020, 22:05

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: AlterEcho »

1)Kobiecych cech w tobie jak na lekarstwo

Opis:
Prawdopodobnie jesteś facetem lub nietypową mentalnie kobietą. Dobrze radzisz sobie w terenie, potrafisz całkiem nieźle analizować sytuację i słabo ogarniasz kilka wątków jednocześnie. Słabiej też znasz się na kolorach i modzie, za to lubisz ostrzejsze dowcipy. Masz smykałkę do majsterkowania.

W rzeczywistości:
dobrze sobie radzę w terenie, potrafię analizować, słabo ogarniam kilka wątków jednocześnie - prawda
słabo znam się na kolorach i modzie - bzdura
lubię ostrzejsze dowcipy - niespecjalnie, ale też mnie nie oburzają
mam smykałkę do majsterkowania - niespecjalnie, ale zrobię, jak muszę

Test wydaje mi się:
1) oparty na bardzo stereotypowych przekonaniach o płci
2) nierzetelny jeśli chodzi o logikę wyprowadzania wniosków z tych odpowiedzi na pytania (domyślam się, na jakich zasadach, ale one są bzdurą)
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Hazel »

1. Kobiecych cech u Ciebie jak na lekarstwo
2. Męski gość w łagodnej wersji

Wyszło mi zatem tak, jak chyba większości osób w tym wątku.
GG: 3498837
paletafioletu
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 13 paź 2019, 12:28

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: paletafioletu »

Stuprocentowa z Ciebie babeczka

Męski gość w łagodnej wersji

no cóż :)
Krzysiu36l.
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 6 lis 2021, 00:02

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Krzysiu36l. »

Takie quizy bardziej szkodą niż pomagają. Równie dobrze można spytać ile w nas ryby a ile płaza. Uważam, że całe zło tego świata polega na tym, że my jesteśmy niewolnikami swojego ciała. Są ludzie tacy umownie to nazwijmy konserwatywni, czasem nacjonalistami co mówią o prawie naturalnym, o ewolucji, o tym, że "chłop to chłop, baba to baba". Są ludzie nazwijmy to lewicowo-liberalni, którzy będą tolerować wszystko tylko dlatego,że to jest w mniejszości i wszystko uznają za normę. Ja uważam inaczej. Więcej powinniśmy rozmawiać o tym co stanowi tak naprawdę podstawę naszego życia czyli pasje, zainteresowania, marzenia, myśli. Bądźmy ponad instynkt, ponad namiętności bo to nie prowadzi nigdy do niczego dobrego.
Mam problemy z nadużywaniem alkoholu. Nie łączy się to z agresją w żaden sposób. Mimo to jest to dla mnie problem.
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Aoede »

Hazel pisze: 1 paź 2021, 15:18 1. Kobiecych cech u Ciebie jak na lekarstwo
2. Męski gość w łagodnej wersji

Wyszło mi zatem tak, jak chyba większości osób w tym wątku.
Mi również tak wyszło.
ODPOWIEDZ