Horoskop ziołowy

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Horoskop ziołowy

Post autor: marisaxyz »

http://magia.onet.pl/artykuly/ziola-i-m ... 65843.html

Tatarak, o dziwo wszystko się zgadza
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Horoskop ziołowy

Post autor: Słomiany Zapał »

Krwawnik. Zgadza się sporo rzeczy, ale nie wszystko. Np. ludzie do mnie nie lgną tylko uciekają. Nie wiem, może mój krwawnik rośnie na jakichś toksycznych terenach :lol:
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Horoskop ziołowy

Post autor: Indiana »

Podbiał. Nie zgadza się praktycznie nic.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Horoskop ziołowy

Post autor: Keri »

Pokrzywa (22.11 - 21.12)

Pokrzywa chciałaby uchodzić za osobę inteligentną, oczytaną i zabawną - prawdziwą osobowość. Niestety często ma zupełnie fałszywy obraz swojej osoby. Pokrzywy są wesołe, zabawne i lekkomyślne. Łatwo zjednują sobie przyjaciół, jednak trudno wejść im w prawdziwe relacje z innymi. Ludzie służą im za tło do spektaklu, jaki odgrywają same przed sobą. Pokrzywy szybko się nudzą i zawsze wydaje im się, że lepiej jest tam, gdzie ich nie ma. Dlatego trudno im zatrzymać się na dłużej w jednym miejscu - przymusowy “postój” budzi ich frustrację i wywołuje falę lamentów, narzekań i złorzeczeń.

Pokrzywy często mają problemy z pęcherzem i drogami moczowymi. Podatne są na zakażenia grzybicze. Kobiety-pokrzywy miewają krwotoki. Inną przypadłością osób spod tego zioła jest bardzo mały popęd płciowy.
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Horoskop ziołowy

Post autor: SamotnyWilk »

Ja też pokrzywa
Keri pisze:Pokrzywa (22.11 - 21.12)

Pokrzywa chciałaby uchodzić za osobę inteligentną, oczytaną i zabawną - prawdziwą osobowość. Niestety często ma zupełnie fałszywy obraz swojej osoby. Pokrzywy są wesołe, zabawne i lekkomyślne. Łatwo zjednują sobie przyjaciół, jednak trudno wejść im w prawdziwe relacje z innymi. Ludzie służą im za tło do spektaklu, jaki odgrywają same przed sobą. Pokrzywy szybko się nudzą i zawsze wydaje im się, że lepiej jest tam, gdzie ich nie ma. Dlatego trudno im zatrzymać się na dłużej w jednym miejscu - przymusowy “postój” budzi ich frustrację i wywołuje falę lamentów, narzekań i złorzeczeń.

Pokrzywy często mają problemy z pęcherzem i drogami moczowymi. Podatne są na zakażenia grzybicze. Kobiety-pokrzywy miewają krwotoki. Inną przypadłością osób spod tego zioła jest bardzo mały popęd płciowy.
Ale to nie o mnie :P
Masomka
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 8 kwie 2016, 16:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Horoskop ziołowy

Post autor: Masomka »

Nie wydaje mi się, żeby data urodzenia miała decydować o tym, jakim człowiekiem jestem. Wg tego horoskopu przypada mi podbiał. Część się zgadza, część nie. Z ciekawości przeczytałam też kilka innych, mogę o nich powiedzieć właściwie to samo.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Horoskop ziołowy

Post autor: marisaxyz »

To tylko głupia rozrywka, ale u mnie się ten opis zgadza :)
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Cicha
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 8 kwie 2016, 14:39
Lokalizacja: Anywhere chwilowo Śląsk

Re: Horoskop ziołowy

Post autor: Cicha »

U mnie wyszedł Żywokost. Nie zgadza się prawie nic z opisu o uczuciach. Ale jeżeli chodzi o zdrowie to trafili w sedno :)
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Horoskop ziołowy

Post autor: Keri »

SamotnyWilk pisze:Ja też pokrzywa

Ale to nie o mnie :P
O mnie nawet nawet :P
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Horoskop ziołowy

Post autor: panna_x »

krwawnik
VenusDoom
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 4 gru 2017, 22:51

Re: Horoskop ziołowy

Post autor: VenusDoom »

pokrzywa!

Pokrzywy szybko się nudzą i zawsze wydaje im się, że lepiej jest tam, gdzie ich nie ma. Dlatego trudno im zatrzymać się na dłużej w jednym miejscu - przymusowy “postój” budzi ich frustrację i wywołuje falę lamentów, narzekań i złorzeczeń. - tak bardzo tak! :D
ODPOWIEDZ