Kalendarz imienin

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Clownurtle
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:43

Kalendarz imienin

Post autor: Clownurtle »

Mam problem z kalendarzem imienin. Chcę sprawdzić kiedy wypadają imieniny Magdaleny i mam problem, bo strony z neta pokazują kilka różnych dat, myślałem, że każde imię obchodzi imieniny raz w roku. Jak sprawdzić, która data jest ta "najważniejsza"?

Imieniny to informacja dostępna wszędzie. Znajdziemy ja dosłownie wszędzie, gdzie tylko będziemy chcieli. Nasze możliwości, pod względem wykorzystania, są jak najbardziej na plus, co trzeba w tym wypadku śmiało przyznać. Każdy, kto poszukuje swoich imienin, będzie mógł je szybko znaleźć, pod warunkiem, iż ma imię takie jak święci Kościoła Katolickiego. Niektóre imiona są bowiem wydawane w kalendarzu imiennym tylko raz w roku, przez co czas oczekiwania na imieniny w wypadku niektórych, bardziej nieznanych imion, może się wydłużyć ze względu na małą ilość wspominanych świętych noszących to imię. Pamiętajmy o imieninach. Nie po to, aby je celebrować, ale po to, aby pamięcią sprawiać frajdę, naszym znajomym.
Ostatnio zmieniony 4 sie 2016, 10:36 przez Clownurtle, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kalendarz imienin

Post autor: zazu24 »

Większość imion ma święto kilka razy w roku :)
Tradycja mówi, że imieniny obchodzi się w pierwszej dacie po urodzinach.
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Kalendarz imienin

Post autor: SamotnyWilk »

Czasem jak się wybiera imię to z myślą o patronie, wtedy imieniny się obchodzi kiedy jest wspomnienie tego patrona.
Jednak imieniny można sobie wybrać :) Ja tak zrobiłem :P
Najlepiej zapytać Magdaleny i zapamiętać :)
ODPOWIEDZ