Test osobowości~! Jaki jesteś - pochwal się! :)

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
agusart154
ASiołek
Posty: 68
Rejestracja: 13 paź 2017, 10:27

Re: Test osobowości~! Jaki jesteś - pochwal się! :)

Post autor: agusart154 »

Rzecznik :)
Awatar użytkownika
xviriditeax
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 4 sty 2018, 22:48
Lokalizacja: Olsztyn - tak, to miasto koło Ostródy

Re: Test osobowości~! Jaki jesteś - pochwal się! :)

Post autor: xviriditeax »

DZIAŁACZ (ENFP - A)
UMYSŁ Ekstrawertyk 64%
ENERGIA Intuicyjny 52%
NATURA Kierujący się zasadami 56%
TAKTKA Poszukujący 68%
IDENTYFIKACJA Asertywny 63%

Ludzie o osobowości Działacza to prawdziwe wolne duchy. Często są duszami towarzystwa, bardziej jednak niż zwykła ekscytacja i przyjemność chwili pociągają ich więzi społeczne i emocjonalne, które nawiązują z innymi. Obecność tych czarujących, niezależnych, energicznych i empatycznych osób, które stanowią 7% społeczeństwa, łatwo można odczuć w grupie.

Nie chodzi im jednak tylko o błyszczenie w towarzystwie. Działaczy kształtuje ich wizjonerska natura, która pozwala im czytać między wierszami z energią i zaciekawieniem. Zazwyczaj postrzegają życie jako ogromną, złożoną układankę, w której wszystko jest ze sobą powiązane, w odróżnieniu jednak od osobowości z grupy Analityków, dla których ta układanka to seria operacji systemowych, Działacze patrzą na nią przez pryzmat emocji, współczucia i mistycyzmu, zawsze poszukując głębszych znaczeń.

Wiele osobowości uważa te cechy za niezwykle pociągające, natomiast Działacze, jeśli znajdą coś, co rozbudza ich wyobraźnię, potrafią zaangażować się z energią, która sprawia, że trafiają w samo centrum uwagi, a pozostali towarzysze uznają ich za przywódców i guru – choć nie zawsze jest to położenie, które najbardziej odpowiada kochającym wolność Działaczom. Jeszcze gorzej jest, gdy osobowości te wpadną w wir żmudnej rutyny i zadań administracyjnych, które często wiążą się z rolą lidera. Samoocena Działaczy zależy od ich zdolności do tworzenia oryginalnych rozwiązań, muszą też wiedzieć, że mają swobodę innowacyjności – mogą szybko stracić cierpliwość lub zniechęcić się, gdy wpadną w pułapkę nudnej roli.

Na szczęście ludzie o osobowości Działacza wiedzą, jak się zrelaksować i z pełnego pasji i entuzjazmu idealisty w pracy potrafią stać się wulkanem wyobraźni na parkiecie, często z nagłością, która potrafi zaskoczyć nawet najbliższych przyjaciół. Poczucie przynależności daje im też szansę na nawiązanie więzi emocjonalnych w innymi, dzięki czemu zdobywają cenne informacje o motywacjach swoich znajomych i kolegów z pracy. Uważają, że każdy powinien poświęć trochę czasu na poznanie i wyrażanie swoich uczuć, a ich empatia i towarzyska natura sprawiają, że emocje to dla nich naturalny temat do rozmów.

Ludzie o osobowości Działacza muszą jednak zachować ostrożność – jeśli za mocno zaufają swojej intuicji, zbyt wiele zakładają lub antycypują w odniesieniu do motywacji znajomych, mogą mylnie zinterpretować sygnały i zniweczyć plany, które przy przyjęciu prostszej taktyki byłyby łatwe do zrealizowania. Tego typu stres społeczny to prawdziwy postrach spędzający sen z powiek tych osób, tak ceniących harmonię. Działacze są bardzo emocjonalni i wrażliwi, a gdy kogoś rozdrażnią, odczuwają to obie strony.

Poświęcają wiele czasu na badanie relacji społecznych, uczuć i pomysłów, zanim rzeczywiście znajdą coś dla siebie. Lecz gdy już odnajdą swoje miejsce w świecie, ich wyobraźnia, empatia i odwaga mogą przynieść niesamowite rezultaty.
Awatar użytkownika
Korin
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 16 kwie 2015, 16:06

Re: Test osobowości~! Jaki jesteś - pochwal się! :)

Post autor: Korin »

Mi wyszedł Rzecznik

Umysł -> 90% (Introwertyk)
Energia -> 60% (Intuicyjny)
Natura -> 58% (Kierujący się zasadami)
Taktyka -> 90% (Planujący)
Identyfikacja -> 65% (Czujny)
Awatar użytkownika
AliceAce82
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 17 sie 2018, 11:31
Kontakt:

Myers–Briggs - Typy osobowości

Post autor: AliceAce82 »

Witam wszystkich.

Czy ktoś z Was może robił sobie ten test osobowości?
https://www.16personalities.com/pl

Jeśli tak, to jaki macie typ osobowości?

Ja jestem INTJ.

Pozdrawiam.
Obrazek
alice.ace82 at gmail.com
Awatar użytkownika
daenerys
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 4 sie 2018, 12:44

Re: Myers–Briggs - Typy osobowości

Post autor: daenerys »

Oczywiście :D Miałam swego czasu niezłego świra na punkcie tego testu, namawiałam znajomych do zrobienia testu, analizowałam ich typy osobowości :D Zafasycynowało mnie to, że w wielu przypadkach opisy osobowosci sie sprawdzały a w moim przypadku sprawdziło się w 98% :p
Jestem INFJ :)
Mother of Cats
What is honor compared to a woman's love? What is duty against the feel of a newborn son in your arms . . . or the memory of a brother's smile? Wind and words. Wind and words. We are only human, and the gods have fashioned us for love. That is our great glory, and our great tragedy.
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Myers–Briggs - Typy osobowości

Post autor: Nightmarine »

Znam. Powtarzam co jakiś czas i od lat wychodzi mi INTP. Sam opis trafny, choć nie do końca adekwatny (np. nie cechuje mnie ponadprzeciętna inteligencja).
???
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 317
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Myers–Briggs - Typy osobowości

Post autor: Nautilus1992 »

Nie znałem, ale zrobiłem. Wyszło mi INTJ-A, czyli "Architekt".

Cechuje mnie umysł introwertyka, intuicja, racjonalizm, działanie według ustalonych planów i asertywność. Opis ogólnie bardzo trafny, ale zawierający wiele kłujących w oczy błędów. Całkiem ciekawe :)
Awatar użytkownika
AliceAce82
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 17 sie 2018, 11:31
Kontakt:

Re: Myers–Briggs - Typy osobowości

Post autor: AliceAce82 »

Nautilus1992 pisze: 21 sie 2018, 22:49 Nie znałem, ale zrobiłem. Wyszło mi INTJ-A, czyli "Architekt".

Cechuje mnie umysł introwertyka, intuicja, racjonalizm, działanie według ustalonych planów i asertywność. Opis ogólnie bardzo trafny, ale zawierający wiele kłujących w oczy błędów. Całkiem ciekawe :)
WOW! Witaj w klubie! :)

EDIT: Zapomnialam wczoraj dodac, ze u mnie opis sie zgadza calkowicie, tylko jakas jedna rzecz mi sie wydaje, ze jest w mniejszym nasileniu (jakas cecha).
Obrazek
alice.ace82 at gmail.com
Awatar użytkownika
brilz
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 1 sie 2018, 06:16

Re: Myers–Briggs - Typy osobowości

Post autor: brilz »

Ten test rzeczywiście bywa zadziwiająco trafny.
Nie chcę wyjść na forumowego gestapo, ale myślę, że jest dodatkowa wartość kiedy zbieramy te typy osobowości w 1 temacie :wink:
viewtopic.php?f=12&t=6057&hilit=test
ODPOWIEDZ