Na Boże Narodzenie quiz: Kto jest twoim aniołem opiekuńczym?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Na Boże Narodzenie quiz: Kto jest twoim aniołem opiekuńczym?

Post autor: Warszawianka40+ »

http://www.quizme.pl/q/deina/kto_jest_t ... piekunczym

Wszyscy wierzący w Boską Opatrzność itp. wiedzą, że anioła opiekuńczego mamy koło siebie zawsze. Ale w wirze zajęć i trosk nie zawsze o tym pamiętamy. Święta są dobrą okazją, żeby sobie o Aniołach przypomnieć.

Mi wyszedł Zadkiel.
"Jesteś sprawiedliwą, subtelną osobą. Idealistą, który czerpie satysfakcję z czynienia dobra i pomagania ludziom. Chętniej dajesz niż bierzesz, umiesz wybaczać, jesteś wyrozumiały, serdeczny i łagodny. Masz również świetną pamięć, jesteś uważnym obserwatorem. Zwróć się do swojego opiekuna o pomoc, gdy czujesz się przytłoczony, niedoceniony i masz wrażenie, że wszyscy wykorzystują twoje dobre intencje."

Plus podobizna Anioła. Urocze, nieprawdaż?
Nie za bardzo się zgadza - ale miło, gdy quizy układa ktoś, kto lubi ludzi :wink:
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Na Boże Narodzenie quiz: Kto jest twoim aniołem opiekuńc

Post autor: Słomiany Zapał »

Mój wynik:
Castiel - Jesteś refleksyjną, zamkniętą w sobie, introwertyczną osobą, która najlepiej czuje się w samotności i ciszy. W dużych zbiorowiskach ludzkich czujesz się jak w pułapce. Niełatwo się otwierasz i zawierasz nowe znajomości. Trzeba się mocno postarać, żeby zdobyć Twoje zaufanie, ale w uczuciach jesteś wierny i stały. Myślisz globalnie, przejmujesz się kondycją świata i prędzej zapłaczesz podczas oglądania wiadomości, niż słuchając o kłopotach sąsiadki.
asx
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 4 lis 2015, 17:02

Re: Na Boże Narodzenie quiz: Kto jest twoim aniołem opiekuńc

Post autor: asx »

Zadkiel- Jesteś sprawiedliwą, szlachetną osobą, idealistą, który czerpie satysfakcję z czynienia dobra i pomagania ludziom. Chętniej dajesz niż bierzesz, umiesz wybaczać, jesteś wyrozumiały, serdeczny i łagodny. Masz również świetną pamięć, jesteś uważnym obserwatorem. Zwróć się do swojego opiekuna o pomoc, gdy czujesz się przytłuczony, niedoceniony i masz wrażenie, że wszyscy wykorzystują Twoje dobre intencje. :)
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Na Boże Narodzenie quiz: Kto jest twoim aniołem opiekuńc

Post autor: Heremis87 »

Mój wynik:
Castiel - Jesteś refleksyjną, zamkniętą w sobie, introwertyczną osobą, która najlepiej czuje się w samotności i ciszy. W dużych zbiorowiskach ludzkich czujesz się jak w pułapce. Niełatwo się otwierasz i zawierasz nowe znajomości. Trzeba się mocno postarać, żeby zdobyć Twoje zaufanie, ale w uczuciach jesteś wierny i stały. Myślisz globalnie, przejmujesz się kondycją świata i prędzej zapłaczesz podczas oglądania wiadomości, niż słuchając o kłopotach sąsiadki.

Nawet się zgadza sporo :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Na Boże Narodzenie quiz: Kto jest twoim aniołem opiekuńc

Post autor: urtika »

Też Zadkiel.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Na Boże Narodzenie quiz: Kto jest twoim aniołem opiekuńc

Post autor: DZIEWICA8 »

Mi wyszło tak:
"Castiel - Jesteś refleksyjną, zamkniętą w sobie, introwertyczną osobą, która najlepiej czuje się w samotności i ciszy. W dużych zbiorowiskach ludzkich czujesz się jak w pułapce. Niełatwo się otwierasz i zawierasz nowe znajomości. Trzeba się mocno postarać, żeby zdobyć Twoje zaufanie, ale w uczuciach jesteś wierny i stały. Myślisz globalnie, przejmujesz się kondycją świata i prędzej zapłaczesz podczas oglądania wiadomości, niż słuchając o kłopotach sąsiadki."

No cóż, sama prawda.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: Na Boże Narodzenie quiz: Kto jest twoim aniołem opiekuńczym?

Post autor: Warszawianka40+ »

Albo asami opiekują się głównie Zadkiel i Castiel, albo - co bardziej prawdopodobne - osoby, którym test przypisał innego anioła nie ujawniły jakiego; ten test jest dosyć obnażający.
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
ODPOWIEDZ