Jakim typem urlopowicza jesteś? - quiz

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Jakim typem urlopowicza jesteś? - quiz

Post autor: urtika »

http://kilometrami.pl/ciekawe/quiz2

Mój wynik to burżuj. :mrgreen:

Pasuje w bardzo niewielkim stopniu.

Rezerwując pokój, w którym będziesz nocować w czasie urlopu, w pierwszej kolejności upewniasz się, czy jest elegancko wyposażony z czystą łazienką.
Nie musi być elegancko wyposażony, skoro większość czasu i tak spędzam poza nim. Ważniejsze, aby był czysty, zwłaszcza pościel. Zwracam też uwagę na opinię osób, które były tam przede mną.

Wiesz, co oznaczają kolejne gwiazdki przy nazwie hotelu.
Gwiazdki nie mają dla mnie znaczenia, a zazwyczaj nocuję w hostelach i jestem zadowolona. :D

Nie przepadasz za ulubionymi przekąskami urlopowiczów: kebabem, rybą z frytkami, goframi. Wolisz zjeść w restauracji o dużej renomie, niż skusić się na posiłek w obleganej przez innych turystów budce z fast foodem.
Fast food to nie dla mnie, fakt, a to, co jem na wakacjach, zależy od kraju, w którym przebywam. Gdy ceny są bardzo wysokie, bazuję na własnych przywiezionych z kraju zapasach, forsę wolę raczej wydać na zwiedzanie niż żarcie. Natomiast jeśli ceny są zbliżone do polskich, wówczas objadam się lokalnym specjałami.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Jakim typem urlopowicza jesteś? - quiz

Post autor: Słomiany Zapał »

Mój wynik: burżuj - Rezerwując pokój, w którym będziesz nocować w czasie urlopu, w pierwszej kolejności upewniasz się, czy jest elegancko wyposażony z czystą łazienką. Wiesz, co oznaczają kolejne gwiazdki przy nazwie hotelu. Nie przepadasz za ulubionymi przekąskami urlopowiczów: kebabem, rybą z frytkami, goframi. Wolisz zjeść w restauracji o dużej renomie, niż skusić się na posiłek w obleganej przez innych turystów budce z fast foodem.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Re: Jakim typem urlopowicza jesteś? - quiz

Post autor: Artemis »

Mój wynik to: pielgrzym
Nie przepadasz za popularnymi kurortami, nie lubisz tłumów, średnio interesują cię zabytki. Najchętniej wyruszysz w podróż autostopem po Europie, będziesz spał pod namiotem i mył się w górskim strumyku. Jeśli jedzenie, to najchętniej z puszki, którą zabrałeś ze sobą z domu. Wakacje nie są dla ciebie czasem wydawania pieniędzy, tylko prawdziwym survivalem i czasem na zdobywanie niezapomnianych przygód!
Może być poza tym, że interesuję się i historią, i zabytkami.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
entuzjasta
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2017, 16:47
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Jakim typem urlopowicza jesteś? - quiz

Post autor: entuzjasta »

Ja również burżuj. :) Choć dla mnie, jak podróżnika, jest to nieco dziwne.
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Jakim typem urlopowicza jesteś? - quiz

Post autor: SamotnyWilk »

Burżuj

Urlop ma myć przyjemny :) :lol:
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Jakim typem urlopowicza jesteś? - quiz

Post autor: panna_x »

też burżuj
ODPOWIEDZ