[Ankieta] Zwierzaki

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Masz jakiegoś sierściucha/węża/rybki itp?

Tak
126
80%
Nie
31
20%

Liczba głosów: 157

Awatar użytkownika
Animalia
łASuch
Kontakt:

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: Animalia » 8 sie 2018, 22:18

zewsząd i znikąd pisze:
6 sie 2018, 23:57
Nie mam żywych zwierząt. Po pierwsze z powodu uczulenia, ale też szczerze mówiąc - szanuję zwierzęta, nie jem ich, ale naprawdę nie chciałabym brać na siebie odpowiedzialności związanej z opieką nad zwierzęciem.
Hoduję natomiast pluszowe tygrysy i lwy. Moja tygrysomania trwa od 35 lat i zaczęła się od mojego pierwszeg pluszowego tygryska...
O, to tak jak ja :P zbieram odkąd pamiętam pluszowe kociska(Te wielkie i te małe, niekoniecznie tylko tygrysy i lwy).
Obrazek
Obrazek

zewsząd i znikąd
mASełko

Post autor: zewsząd i znikąd » 8 sie 2018, 22:37

Chciałabym znaleźć dobrego pluszowego irbisa. Niestety producenci maskotek bardzo często oszczędzają na ogonach :lol: :lol: - mnóstwo moich mniejszych lewków i tygrysków ma taki sobie ogonek, w proporcji do ciała, rysiej albo nieznacznie większej długości. A w przypadku irbisów tak nie można - toż te koty słyną z MEGAOGONÓW!!!!! Irbisi ogon jest długi (prawie połowa dlugości ciała), gruby, puchaty i służy irbisom jako wbudowana kołderka :lol: - przykrywają sobie pyszczek ogonem, żeby nie zmarznąć.

Fajne zdjęcia irbisów łapiących własne ogony (lub, okazjonalnie, maminy ogon): odnośnik. Tylko mała poprawka: na przedostatnim zdjęciu to w ogóle nie są irbisy. To zwykły lampart, dokładniej lamparcik łapiący maminy ogon.

W każdym razie chciałabym znaleźć pluszowego irbisa z uczciwym, irbisim megaogonem. W przypadku pluszaka można nawet zaszaleć i wyprodukować takiego, u którego cecha megaogoniastości byłaby jeszcze lekko podkręcona w stosunku do natury...

Obrazek

Awatar użytkownika
Animalia
łASuch
Kontakt:

Post autor: Animalia » 9 sie 2018, 23:12

zewsząd i znikąd pisze:
8 sie 2018, 22:37
Chciałabym znaleźć dobrego pluszowego irbisa. Niestety producenci maskotek bardzo często oszczędzają na ogonach :lol: :lol: - mnóstwo moich mniejszych lewków i tygrysków ma taki sobie ogonek, w proporcji do ciała, rysiej albo nieznacznie większej długości. A w przypadku irbisów tak nie można - toż te koty słyną z MEGAOGONÓW!!!!! Irbisi ogon jest długi (prawie połowa dlugości ciała), gruby, puchaty i służy irbisom jako wbudowana kołderka :lol: - przykrywają sobie pyszczek ogonem, żeby nie zmarznąć.

Fajne zdjęcia irbisów łapiących własne ogony (lub, okazjonalnie, maminy ogon): odnośnik. Tylko mała poprawka: na przedostatnim zdjęciu to w ogóle nie są irbisy. To zwykły lampart, dokładniej lamparcik łapiący maminy ogon.

W każdym razie chciałabym znaleźć pluszowego irbisa z uczciwym, irbisim megaogonem. W przypadku pluszaka można nawet zaszaleć i wyprodukować takiego, u którego cecha megaogoniastości byłaby jeszcze lekko podkręcona w stosunku do natury...

Obrazek
Wiem, znam się na kotach :P Właściwie to, żeby pluszak był realistyczny, w dodatku imitujący jakiś mniej popularny wśród maskotek gatunek-nie ma bata, trzeba zamówić u osoby, która się tym zajmuje. Sama mogę zrobić Ci takiego, ale muszę wiedzieć, czy to ma być wypełnione jak inne pluszaki, czy taka jakby "figurka" (Stelaż w środku i to pokryte futrem)
Obrazek
Obrazek

zewsząd i znikąd
mASełko

Post autor: zewsząd i znikąd » 10 sie 2018, 18:52

Przyszło mi do głowy coś jeszcze co do wielkich kotów. Znacie pewnie ten głupi, seks-istowski dowcip: "Bajka o panterze: pan tera, a pan potem". :x Otóż przyszło mi do głowy, że Pan Potem to bardzo zabawne imię dla samca pantery vel lamparta... :lol:

Awatar użytkownika
Animalia
łASuch
Kontakt:

Post autor: Animalia » 10 sie 2018, 20:40

zewsząd i znikąd pisze:
10 sie 2018, 18:52
Przyszło mi do głowy coś jeszcze co do wielkich kotów. Znacie pewnie ten głupi, seks-istowski dowcip: "Bajka o panterze: pan tera, a pan potem". :x Otóż przyszło mi do głowy, że Pan Potem to bardzo zabawne imię dla samca pantery vel lamparta... :lol:
Cóż, ja bym zwierzęcia, nawet tego sztucznego nie nazwała w taki sposób :p
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ