Narkotyki

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy narkotyzowałeś/-aś się?

Nigdy
167
60%
Raz
15
5%
2 lub 3 razy
22
8%
4-10 razy
16
6%
11-30 razy
19
7%
31-100 razy
14
5%
100-300 razy
7
3%
300-1000 razy
8
3%
więcej niż 1000 razy
11
4%
 
Liczba głosów: 279

Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Nigdy nie bralam narkotykow, nawet nie wiem jak pachnie trawka. Gdybym byla w pokoju z osobami palacymi trawke, pewnie nie domyslilabym sie co pala.. :roll:
Niewiele pije alkoholu, maximum 1 lampke wina na tydzien.
Kawe rozpuszczalna rzucilam rok temu (pilam do 3 filizanek dziennie). Zle dzialala na moj uklad trawienny. Uwielbiam aromat kawy i naprawde ciezko bylo mi rzucic. Podchodzilam do tego kilka razy. Pilam ja chyba z 10 lat. Obecnie czasami ciagnie mnie do kawy, ale nie chce zmarnowac tego, co juz osiagnelam. Teraz pije wiecej herbaty, z mlekiem lub bez :D
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

daisy pisze:Nigdy nie bralam narkotykow, nawet nie wiem jak pachnie trawka. Gdybym byla w pokoju z osobami palacymi trawke, pewnie nie domyslilabym sie co pala.. :roll:
Domyśliłabyś się, że palą coś innego niż papierosy czy fajka, bo trawka ma dość charakterystyczny słodkawy zapach. Raz w życiu byłam w towarzystwie osób palących trawkę i od razu się domyśliłam, co mogą palić, mimo że wcześniej nie miałam styczności z narkotykami :P
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

To prawda, pamiętam, że jako młode i niczego nieświadome dziewczę wybrałam się raz na koncert metalowy (tak, byłam kiedyś, co prawda krótko, metalówą) i ten zapach był tak charakterystyczny, że od razu domyśliłam się, że to jakiś narkotyk.
A narkotyków, sensu stricto, nigdy nie brałam. Ale wszystko może uzależniać, decyduje dawka i podejście do sprawy :rozowe:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

dziwożona jaki masz fajny podpis :mrgreen: :mrgreen:

zielsko tylko w czystej postci, nienawidzę sqna sama chemia drapiąca w gardło. a tu chodzi przedewszystkim o odstresowanie się, więc tylko czysta.
Awatar użytkownika
Ramizes
TrahAS
Posty: 181
Rejestracja: 8 mar 2009, 10:34
Lokalizacja: Blackburn - United Kingdom

Post autor: Ramizes »

Nie skorzystałem z takiej opcji i nie skorzystam
Obrazek
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Nigdy i niczym i nic się w tym temacie nie zmieni.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Nigdy i nie zamierzam - nawet nie ciągnie mnie by "zasmakować" podobnie jak z papierosami, ale to inna bajka ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Póki co nie mam żadnych doświadczeń z drugami. Jak będę mieć okazję to może spróbuję z czystej ciekawości. Niektóre ,,substancje'' mogą w bardzo ciekawy sposób wpłynąć na funkcjonowanie mózgu ^^
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Ernest pisze:Póki co nie mam żadnych doświadczeń z drugami. Jak będę mieć okazję to może spróbuję z czystej ciekawości. Niektóre ,,substancje'' mogą w bardzo ciekawy sposób wpłynąć na funkcjonowanie mózgu ^^
Ja nie jeden i nie dwa razy miałam okazję spróbować ,,czegoś" ale jakoś tego nigdy nie zrobiłam. Nigdy także nie interesowało mnie jakie to uczucie być na ,,czymś".
Zresztą mnie nie interesuje wiele rzeczy które ponoć interesują wszystkich więc chyba naprawdę niezły oryginał ze mnie.
Awatar użytkownika
Unheilig76
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 4 paź 2010, 06:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Unheilig76 »

A ja paliłem ogromne ilości papierosów nałogowo przez ponad 20 lat, rzuciłem dopiero 2 miesiące temu.
Narkotyków nie próbowałem nigdy i nie mam zamiaru. Obawiam się utraty kontroli, bad trip czy jak to się tam nazywa :P . Różnych rzeczy człowiek się nasłucha :D
Z alkoholu tylko piwo, jedno po robocie i spać. Właśnie kończę żółtą tatrę.
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Zito pisze: w ogóle, jestem chyba ewenementem,
Nie chcę Cię zasmucać i rozczarowywać ale nie jesteś.
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Zito pisze: ale Ty jesteś kobietą.
Typowy tekst typowego beznadziejnego &%&%&%&
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Marchewa, nie zżymaj się, bo jeszcze Zito się obrazi i pójdzie sobie z naszego forum, a jest przezabawnym gościem. Jego posty w tym temacie rozbawiły mnie do tego stopnia, że musiałam je przekopiować i rozesłać kilku znajomym :lol:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Zito
ASiołek
Posty: 98
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:29

Post autor: Zito »

.
Ostatnio zmieniony 2 maja 2012, 17:11 przez Zito, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Zito napisał:
ale Ty jesteś kobietą.


Typowy tekst typowego beznadziejnego &%&%&%&
marchewa, bądź tak dobra i nie pozwalaj sobie więcej na tego typu seksistowskie sugestie. Już drugi raz odnoszę wrażenie, że Twoja postawa trąci mizoandrią, a taka postawa raczej nie będzie tolerowana na tym. Zresztą, niech się wypowiedzą administratorzy.
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
ODPOWIEDZ