czarny pierścień

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy wiedział-eś/-aś, że czarny pierścień noszony na środkowym palcu prawej ręki jest nieoficjalnym znakiem aseksualizmu?:)

Tak, tak oczywiście że wiedział-em/-am
44
22%
Nie, ale już wiem:)
153
78%
 
Liczba głosów: 197

Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

punkadiddle pisze:Heh, ostatnio myślałam nad tym, ilu znam piłkarzy. I oczywiście o Beckhamie nie pomyślałam, jakoś mi pod modela podchodzi :mrgreen:
:offtopgut: Nie dziwię się. Na samo wspomnienie o nim krew mnie zalewa, katana się wysuwa z saya (po jap. pochwa miecza) itd. Określę go jednym słowem: zdrajca.
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
fonfeluch
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: fonfeluch »

a ja mam czarny tytanowy męski pierścień, jest bardzo fajny, fajnie stuka się nim o drewniane meble, ot taka perkusja :) noszę go z dumą:)
zajrzyjcie http://www.youtube.com/fonfeluch
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
możliwe że jesteś zainteresoanya przyłączeniem do grupy aseksualistów na youtube jak tak to klik klik:
http://www.youtube.com/group/aventube :)
pozdrochy
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
świat jest o wiele ciekawszy/bogatszy gdy nam się zdaje że nikt nie pa3y --- Kofta
fonfeluch
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: fonfeluch »

Czarny pisze:A jak to się przyjęło w innych krajach?
spojrzyj sobie tutaj: http://www.asexuality.org/en/index.php?showtopic=30762

pozdroxy :)
zajrzyjcie http://www.youtube.com/fonfeluch
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
możliwe że jesteś zainteresoanya przyłączeniem do grupy aseksualistów na youtube jak tak to klik klik:
http://www.youtube.com/group/aventube :)
pozdrochy
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
świat jest o wiele ciekawszy/bogatszy gdy nam się zdaje że nikt nie pa3y --- Kofta
Awatar użytkownika
Mad_Minstrel
mizantropAS
Posty: 297
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:00

Post autor: Mad_Minstrel »

Nie wiedziałem, idea podoba mi się, szukałem w swoim mieście bez skutku. Znalazłem coś tytanowego w necie jednak nigdzie nic do końca czarnego, zawsze biżuteria miała jakieś mało atrakcyjne wstawki.
Nosiłbym. Podobałoby mi się też z tego względu, że zawsze ubieram się na czarno, co wynika z dwóch faktów, czarny to dla mnie jedyny słuszny kolor, poza tym lubię podkreślać przynależność do swej metalowej braci.
Odbiegam od tematu więc póki co zadowalam się czarnymi rzemykami na nadgarstku lewej ręki^^
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Jeśli ktoś jest zainteresowany, znalazłem bardzo ładne czarne obrączki w dobrej cenie. Są ze stali chirurgicznej, podobno hipoalergiczne i nieodbarwiające się. Niedawno zamówiłem jedną dla siebie, wczoraj przyszła pocztą i teraz lansuję się na dzielni ;)

http://www.stylowabizuteria.pl/obraczka ... -1055.html
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Ooo ciekawa idea :D - już od dawna mam czarną obrączkę, której z przyczyn wygody nie noszę, myślałam że w końcu się do czegoś przyda, ale jak teraz ją mierzyłam to potrafi wejść na każdego palca każdej ręki oprócz kciuków i oczywiście wskazującego tudzież środkowego prawej :P - a nie jestem do tego na tyle przekonana by wydać na obrączkę pieniądze...
Obrazek
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ja jestem przekonany by nie wydawać ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Bella Wildrose
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 6 lip 2010, 20:42
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: Bella Wildrose »

O tym pierścieniu dowiedziałam się dopiero niedawno, tutaj na forum. Fajnie byłoby taki mieć. Byłoby też dobrze, gdyby seksualny świat wiedział o tym symbolu. Wtedy może ludzie przestaliby takie osoby nachalnie i nonsensownie podrywać :P Coś w stylu "patrz, mam pierścień, więc się odczep" :D
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Pomysł z pierścieniem bardzo mi się podoba, może nawet sobie taki zamówię :) Jednak pomysł, aby "seksualny świat" dowiedział się o nim, nie bardzo przypadł mi do gustu. Szczerze mówiąc, moja seksualność, a właściwie aseksualność, jest moją prywatna sprawą i nie chciałabym aby każdy o tym wiedział. Jednak noszony, mógłby nam pomóc w poznaniu innych asów. Jak wiadomo, w stosunku do ludzi seksualnych, jest nas mało więc trudno się odnaleźć i rozpoznać.
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

ja mam taki pierścień, ale niestety za duży :/
ja nie wiem jak oni te pierścienie mierzą, dali mi średnicę o 2mm większą niż chciałem...
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Bella Wildrose
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 6 lip 2010, 20:42
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: Bella Wildrose »

Niby holliza ma trochę racji, ale myślę, że gdyby tak takich pierścieni pojawiło się więcej w sprzedaży, to prędzej czy później mogłyby one stać się modne. Wyobrażacie sobie? Każdy by taki chciał mieć i nosić, bo koledzy czy koleżanki mają. Wtedy już straciłby swój sens, bo w zasadzie o niczym by nie świadczył.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

No ale ponoć czarna obrączka (słowo "pierścień" w ogóle mi tu nie pasuje) symbolizuje aseksualność tylko wtedy, gdy jest noszona na środkowym palcu prawej dłoni.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Na tym trzecim? :mrgreen:
Oj, przedstawianie się, jako as, byłoby zabawne. :diabel:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

lygrys pisze:gdzie ja kupie czarny pierścień :wink:
ja kupiłem na allegro, może zaraz uda mi się znaleźć od kogo ;)
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Dałem fajny link kilka postów wcześniej, orientujta się.
ODPOWIEDZ