Wszelkie potrzeby fizjologiczne

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy wydaje Ci się, że brak potrzeby kupulacji wyostrzył u Ciebie inne/inną potrzeby/potrzebę fizjologiczne/fizjologiczną?

Hmm... Chyba tak
0
Brak głosów
Możliwe
8
18%
Szczerze wątpię
15
34%
Na pewno nie
20
45%
Nie jestem aseksualistą/aseksualistką
1
2%
 
Liczba głosów: 44

Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Wszelkie potrzeby fizjologiczne

Post autor: Czarny »

Czy brak jednej potrzeby fizjologicznej może zwiększać inne (np. picie), tak jak brak jednego zmysłu może wyostrzyć inne?
Czarno to widzę...
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Nie wydaje mi się by między potrzebami fizjologicznymi zachodziła taka relacja, że brak lub zmniejszone występowanie jednej z nich powoduje zwiększenie się innej potrzeby, ale kto tam je wie? Ja lubię spać do południa, ale nie sądzę by to było związane z aseksualnością. :P
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Hmm... Myślę, że tu nie ma jednak takich relacji jak w relacjach zmysłów, kiedy to gdy jeden jest upośledzony natura wzmacnia inny. To nie jest raczej też ten tzw. szósty zmysł. to czym obdarzyła mnie natura uważam za naturalne. Nie sądzę zatem, ze wyższe spożywanie piwa czy owoców miało się do mojego bycia ASem.
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

:blink: jasne nie moge przestac oddawac moczu :lol: :mrgreen:

oczywiscie ze odp nr 4 od gory
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
fonfeluch
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: fonfeluch »

ciekawe porównanie po3eba fizjo i "seksualna". Ciekawe po ilu dniach bez sexu człowiek wyciąga kopyta :)
zajrzyjcie http://www.youtube.com/fonfeluch
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
możliwe że jesteś zainteresoanya przyłączeniem do grupy aseksualistów na youtube jak tak to klik klik:
http://www.youtube.com/group/aventube :)
pozdrochy
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
świat jest o wiele ciekawszy/bogatszy gdy nam się zdaje że nikt nie pa3y --- Kofta
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Brak jednego ważnego zmysłu wyostrza resztę, żeby człowiekowi łatwiej było funkcjonować. W przypadku braku popędu organizm nie musi sobie niczego rekompensować, czyż nie? :P
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Wszelkie potrzeby fizjologiczne

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja zaznaczyłam odpowiedz: "możliwe", gdyż czasem obserwuje u siebie wielki apetyt, na przykład zjem śniadanie o godzinie 7 rano, a już o 11 jestem głodna i muszę coś przegryźć, bo nie mogę wytrzymać do obiadu.
Czasem jest też tak, że często muszę chodzić do toalety. Trudno mi powiedzieć, czy to ma jakiś związek z brakiem seksu w moim życiu, chociaż... to, że dużo jem ma z tym związek, po prostu często myślę sobie, że mogę sobie podjeść do woli, gdyż nie muszę "dbać o linię", żeby podobać się mężczyznom. Wiele kobiet stosuje dietę, ogranicza jedzenie odnośnie ilości, lub określonych potraw, odchudza się. Robi to wszystko, aby podobać się mężczyznom i w wyniku tego mieć z nimi seks. Mi osobiście na tym nie zależy, więc nie muszę się ograniczać.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
ODPOWIEDZ