Kolor oczu

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Moje oczy są:

zielone
83
26%
niebieskie
83
26%
piwne
37
12%
brązowe
56
18%
szare
46
14%
jak husky o.O
7
2%
nie mam oczu :(
7
2%
 
Liczba głosów: 319

Minimini
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 6 lis 2018, 18:22

Re: Kolor oczu

Post autor: Minimini »

Niebieskie, zielone
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Re: Kolor oczu

Post autor: no name inc. »

Ja zielone. Ciekawi mnie jak te 6 osób ktore nie mają oczu wypełniły ankietę :mrgreen:

Zaraz zaraz... Większość osób deklaruje zielone. Więc mamy tu nowe odkrycie na miarę nagrody nobla, mianowicie takie że większość ASów ma zielone oczy
R.I.P
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Kolor oczu

Post autor: Naberius »

To bardzo dobre pytanie, ale chyba najbliżej mi do piwnych oczu.
Ujmę je w ten sposób: dookoła, przy samej źrenicy jest brązowy, następnie jest coś podobnego do zieleni i obwódka jest <chyba> ciemnoniebieska obwódka :)
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
ela355
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2019, 22:19

Re: Kolor oczu

Post autor: ela355 »

Oho, zaliczam się do większości :). U mnie też zielone.

Też obiło mi się o uszy że to jeden z najrzadszych kolorów oczu, ale może tak to wypada w ogólnoświatowej statystyce? Bo w PL wydaje się dosyć powszechny.
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Re: Kolor oczu

Post autor: no name inc. »

ela355 pisze: 1 lut 2019, 00:15 Też obiło mi się o uszy że to jeden z najrzadszych kolorów oczu, ale może tak to wypada w ogólnoświatowej statystyce? Bo w PL wydaje się dosyć powszechny.
A ja z kolei słyszałem, że to nie tylko najrzadszy kolor, ale także najbardziej atrakcyjny i pociągający. Chyba czas zainwestować w soczewki :(
R.I.P
ela355
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2019, 22:19

Re: Kolor oczu

Post autor: ela355 »

no name inc. pisze: 2 lut 2019, 10:17 A ja z kolei słyszałem, że to nie tylko najrzadszy kolor, ale także najbardziej atrakcyjny i pociągający.
Zielony jest taki atrakcyjny? Szkoda więc, że jeszcze nikt mi tego nie powiedział w cztery oczy :D [(słaby) pun intended]
Tyle mieć i tyle przegrać...

Personalnie za najbardziej atrakcyjne uważam jasne, złoto-miodowe oczy. Nawet nie wiem czy taki kolor ma po polsku jakąś stałą nazwę. One to dopiero są rzadkie!
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Re: Kolor oczu

Post autor: no name inc. »

ela355 pisze: 2 lut 2019, 10:51 Personalnie za najbardziej atrakcyjne uważam jasne, złoto-miodowe oczy. Nawet nie wiem czy taki kolor ma po polsku jakąś stałą nazwę. One to dopiero są rzadkie!
Mnie z kolei najbardziej podobają się całe czarne, to jest dopiero rzadkość. Występują wyłącznie u przedstawicieli obcych cywilizacji :mrgreen:
R.I.P
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Kolor oczu

Post autor: Naberius »

no name inc. pisze:A ja z kolei słyszałem, że to nie tylko najrzadszy kolor, ale także najbardziej atrakcyjny i pociągający.
Pomijając fakt, że mi podoba się zielony kolor oczu. ̶̶̶I̶ ̶d̶̶̶l̶̶̶a̶̶̶t̶̶̶e̶̶̶g̶̶̶o̶̶̶ ̶̶̶j̶̶̶a̶̶̶k̶̶̶ ̶̶̶b̶̶̶ę̶̶̶d̶̶̶ę̶ ̶̶̶a̶̶̶d̶̶̶o̶̶̶p̶̶̶t̶̶̶o̶̶̶w̶̶̶a̶̶̶ć̶̶̶ ̶k̶̶̶o̶̶̶t̶̶̶a̶̶̶ ̶t̶o̶ ̶̶̶b̶ę̶d̶z̶i̶e̶ ̶t̶r̶z̶e̶b̶a̶ ̶p̶̶̶a̶̶̶t̶̶̶r̶̶̶z̶̶̶y̶̶̶ć̶̶̶ ̶̶̶c̶̶̶z̶̶̶y̶̶̶ ̶̶̶m̶̶̶a̶̶̶ ̶̶̶z̶̶̶i̶̶̶e̶̶̶l̶̶̶o̶̶̶n̶̶̶e̶̶̶ ̶̶̶o̶̶̶c̶̶̶z̶̶̶y̶̶̶ :lol:

To ja natomiast słyszałam że to niebieski, mimo swojej częstotliwości, jest najbardziej pociągający
~~~~
ela355 pisze:Też obiło mi się o uszy że to jeden z najrzadszych kolorów oczu, ale może tak to wypada w ogólnoświatowej statystyce? Bo w PL wydaje się dosyć powszechny.
Czy ja wiem czy w PL jest na tyle powszechny? Osobiście znam tylko garstkę osób o takim kolorze tęczówek.
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Kolor oczu

Post autor: 89aneta »

Mi najbardziej podobają się oczy ( bez względu na kolor) w których widać głębię , dobroć oraz niewinność. Właśnie taka niewinność w oczach jest dla mnie najbardziej pociągająca :-D Natomiast jeśli już musiałabym wybrać kolor który mi się bardziej podoba to na pewno wybrałabym jaśniejszy niż ciemniejszy :-)
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Kolor oczu

Post autor: Naberius »

89aneta pisze: 2 lut 2019, 13:55 Mi najbardziej podobają się oczy ( bez względu na kolor) w których widać głębię , dobroć oraz niewinność.
↑ ↑
Pod to też mogę się podpisać.
Tak jak to mówią, oczy zwierciadłem duszy, przez co zazwyczaj potraią pokazać i opowiedzieć najwięcej, chociaż nie we wszystkich przypadkach się to sprawdza.
Dodam że mam taki nawyk, iż zazwyczaj pierwsze na co patrzę to oczy, ale nie po to aby określić jakie są, tylko aby coś z nich wywnioskować. To się może wydawać dziwne, ale tak jest 乁(ᴗ ͜ʖ ᴗ)ㄏ
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Bowsette
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2019, 16:32

Re: Kolor oczu

Post autor: Bowsette »

Brązowe.
Anubis35
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 13 lut 2019, 07:50

Re: Kolor oczu

Post autor: Anubis35 »

Niebieskie
Awatar użytkownika
edyta99
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 6 mar 2019, 03:32

Re: Kolor oczu

Post autor: edyta99 »

Coś jest z tymi zielonymi oczami na rzeczy! przecież to nie jest taki popularny kolor...a tu jest nas większość z jasnymi(zielonymi czy niebieskimi) oczami.
Greensocks
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2019, 13:43

Re: Kolor oczu

Post autor: Greensocks »

Też zielone :D
Awatar użytkownika
Silva
ASiołek
Posty: 66
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kolor oczu

Post autor: Silva »

Niebieskie, ale jakiś taki brudny niebieski. Zazdroszczę dziewczynom, które mają ciemnobrązowe.
Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to, co już masz w sobie.
ODPOWIEDZ