Gonić zajączka.

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Gonić zajączka.

Lubię gonić.
3
6%
Wolę pouciekać.
10
21%
Czujemy chemię więc po co ściemniać.
11
23%
Wszystko na równi ma swój urok.
6
13%
Nie rajcują mnie takie heca.
14
29%
Nie mam zdania.
4
8%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Keri »

Lachesis pisze:
ale bywa też tak, że to facetowi ma się wydawać, że goni króliczka... a w rzeczywistości króliczek jest niezły manipulant, on decyduje czy ktoś będzie gonił i jak szybko kto będzie za nim biegł :lol:
Taką strategie przedstawiła mi kiedyś koleżanka: "Bo wiesz trzeba to zrobić tak, żeby facetowi się wydawało, że zdobywa, a tak naprawdę sprawę wziąć w swoje ręce". Zbyt skomplikowane to wszystko jak dla mnie. Nie na moją biedną głowę ;).
Dokładnie ;) Zresztą ja miałem do czynienia jak kobiety dawały mi sygnały i to znaczące bym podjął inicjatywę ale sobie darowałem. Jednak czasami trafiałem nawet na takie uparte ;)
DZIEWICA8 pisze:Ja zaznaczyłam odpowiedź: Nie rajcują mnie takie hece.
Rozumiem, że chodzi o szukanie partnera. Nie szukam nikogo, nie uwodzę i nie odpowiadam na ewentualne zaczepki facetów. Dobrze mi samej. Denerwują mnie ludzi, którzy najpierw zabiegają o kogoś, wyglądają na bardzo zakochanych, a potem odchodzą z byle powodu. Denerwuje mnie też nieuczciwość i zdrady w związku.
DZIEWICA8
Podpisuję się !!! 8) :ciasto:
Awatar użytkownika
Wyzwoolona
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 22 kwie 2015, 17:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Wyzwoolona »

A ja bez ściem przyznaję, że lubię trochę pokicać i pouciekać :lol:
"...i niech będzie przeklęta wiedźma co uszyła życie..."
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Keri »

Wyzwoolona pisze:A ja bez ściem przyznaję, że lubię trochę pokicać i pouciekać :lol:
To już widać :lol: :lol: Ciężko gdzie w klatce króliczku trzymać :lol:
Masomka
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 8 kwie 2016, 16:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Masomka »

Nie rajcują mnie takie hece. Jeżeli mam z kimś wspólny język, dobrze nam się rozmawia i spędza ze sobą czas, to po co utrudniać sprawę i bawić się w jakieś uciekanki i łapanki? Albo chce się nawiązać bliższy kontakt, albo nie.
davina
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2016, 10:34

Re: Gonić zajączka.

Post autor: davina »

Dla mnie to gonienie to głupota i zawsze mnie to bawiło i drażniło u seksualnych.
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Gonić zajączka.

Post autor: ColdChris »

Jak mawiał jeden z moich idoli: "Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni?" ;)
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Słomiany Zapał »

U mnie to przedostatnia opcja - i nie, nie przez to, że rozleniwienie wzięło górę :lol: - po prostu lubię jasne, konkretne sytuacje. Nie rozumiem tych całych podchodów i udawania. Gonić zajączka, co? Jeśli o mnie chodzi to niech się sam goni.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Keri »

Słomiany Zapał pisze:U mnie to przedostatnia opcja - i nie, nie przez to, że rozleniwienie wzięło górę :lol: - po prostu lubię jasne, konkretne sytuacje. Nie rozumiem tych całych podchodów i udawania. Gonić zajączka, co? Jeśli o mnie chodzi to niech się sam goni.
davina pisze:Dla mnie to gonienie to głupota i zawsze mnie to bawiło i drażniło u seksualnych.
Zgadzam się w pełni 8) Podpisuje się 5 kończynami :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ