Gonić zajączka.

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Gonić zajączka.

Lubię gonić.
3
6%
Wolę pouciekać.
10
21%
Czujemy chemię więc po co ściemniać.
11
23%
Wszystko na równi ma swój urok.
6
13%
Nie rajcują mnie takie heca.
14
29%
Nie mam zdania.
4
8%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Gonić zajączka.

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 19:15 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Winkie »

Patryk pisze:Sam z pierwszym krokiem nie mam problemów.Ale jeśli np.na zaproszenie do kina dostaję odpowiedź nie drugi raz nie próbuję.
Jest sposób -uprowadź. Skuj kajdankami (pożyczonymi od Zito w ramach przysługi) do fotela w sali kinowej i nie wypuszczaj nawet w czasie przerwy. Nawet do toalety. :wink:
Patryk pisze:A żebyś wiedziała że na trzeźwo :D
Aż tak zatem zdesperowani byliście? :lol:
wyrwana z kontekstu pisze:Elegancko i na luzie. xD
Nie było mnie. Nie wiem. Nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Lady_in_violet
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 24 sty 2012, 18:26
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Lady_in_violet »

Pod takimi względami to myślę że facetom nie jest łatwo i cieszę się że jestem kobietą ;) bo nawet w naszych czasach mimo wszystko po stronie faceta leży spełnianie wymogu inicjacji zdarzeń, choćby nie wiem jak wyzwolone były kobiety. Tak jakoś staroświecka jest nasza zbiorowa podświadomość ;)
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Winkie »

Lady_in_violet pisze:Pod takimi względami to myślę że facetom nie jest łatwo i cieszę się że jestem kobietą
To tylko na początku tak kolorowo wygląda. Owszem, facet na rozruch interesu musi zainwestować więcej, ale później może już spokojnie odcinać kupony, kiedy to kobieta pracuje na kilku etatach: w domu, w pracy, przy dzieciach. I tak przez wiele lat...
Awatar użytkownika
Lady_in_violet
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 24 sty 2012, 18:26
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Lady_in_violet »

Rozruch interesu :lol: :mrgreen: czy ASowi wypada tak żartować? :D ;P
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Winkie »

Lady_in_violet pisze:Rozruch interesu :lol: :mrgreen: czy ASowi wypada tak żartować? :D ;P
A dlaczego nie? :>
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Gonić zajączka.

Post autor: dimgraf »

Winkie pisze:
Lady_in_violet pisze:Pod takimi względami to myślę że facetom nie jest łatwo i cieszę się że jestem kobietą
To tylko na początku tak kolorowo wygląda. Owszem, facet na rozruch interesu musi zainwestować więcej, ale później może już spokojnie odcinać kupony, kiedy to kobieta pracuje na kilku etatach: w domu, w pracy, przy dzieciach. I tak przez wiele lat...
Stereotypowe myślenie. Kobieta do garów, dzieci i seksu, a facet dopasowany do kanapy butelki piwa i kanału sportowego.

Zgadzam się, że faceci mają przerąbane bo jeszcze się nie spotkałem aby ... no dobra nie zauważyłem (znajomy mi powiedział, że taka jedna robiła podchody, a ja tego nie zauważyłem), ale z reguły to jednak facet musi "gonić króliczka".
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Gonić zajączka.

Post autor: chochol »

Nic nie zaznaczę, gdyż czasami wole pogonić króliczka, a czasami uciec gdzie pieprz rośnie.
dimgraf pisze: Stereotypowe myślenie. Kobieta do garów, dzieci i seksu, a facet dopasowany do kanapy butelki piwa i kanału sportowego.

Zgadzam się, że faceci mają przerąbane bo jeszcze się nie spotkałem aby ... no dobra nie zauważyłem (znajomy mi powiedział, że taka jedna robiła podchody, a ja tego nie zauważyłem), ale z reguły to jednak facet musi "gonić króliczka".
Król browarów, czy cesarz kanapy, Polaków portret. Mężczyzna to łowca, łatwa "zdobycz" nie jest dlań interesująca :lol:
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:Stereotypowe myślenie. Kobieta do garów, dzieci i seksu, a facet dopasowany do kanapy butelki piwa i kanału sportowego.
I kto na tym najlepiej wychodzi? :wink:
dimgraf pisze:Zgadzam się, że faceci mają przerąbane bo jeszcze się nie spotkałem aby ... no dobra nie zauważyłem (znajomy mi powiedział, że taka jedna robiła podchody, a ja tego nie zauważyłem), ale z reguły to jednak facet musi "gonić króliczka".
Jeśli nie chce to nie musi. Wcale. Co to niby - ogary poszły w las? Polowanie z użyciem psów już chyba nawet nielegalne jest.
chochol pisze:Król browarów, czy cesarz kanapy, Polaków portret. Mężczyzna to łowca, łatwa "zdobycz" nie jest dlań interesująca :lol:
Bo "trudna" to dla nich ta, co wymagać nic nie będzie w zamian. :wink:
Libra

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Libra »

Lubię gonić zajączka, ale gdy już go złapię zdejmuje mnie blady strach, no bo co ja z nim teraz zrobię?
Więc wypuszczam zajaczka i uciekam :D

ale z reguły to jednak facet musi "gonić króliczka".
ale bywa też tak, że to facetowi ma się wydawać, że goni króliczka... a w rzeczywistości króliczek jest niezły manipulant, on decyduje czy ktoś będzie gonił i jak szybko kto będzie za nim biegł :lol:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Winkie »

a w rzeczywistości króliczek jest niezły manipulant, on decyduje czy ktoś będzie gonił i jak szybko kto będzie za nim biegł :lol:
Dopóki nie wpadnie we wnyki zastawione przez innego "króliczka". :wink:
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Lachesis »

ale bywa też tak, że to facetowi ma się wydawać, że goni króliczka... a w rzeczywistości króliczek jest niezły manipulant, on decyduje czy ktoś będzie gonił i jak szybko kto będzie za nim biegł :lol:
Taką strategie przedstawiła mi kiedyś koleżanka: "Bo wiesz trzeba to zrobić tak, żeby facetowi się wydawało, że zdobywa, a tak naprawdę sprawę wziąć w swoje ręce". Zbyt skomplikowane to wszystko jak dla mnie. Nie na moją biedną głowę ;).
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Winkie »

Taką strategie przedstawiła mi kiedyś koleżanka: "Bo wiesz trzeba to zrobić tak, żeby facetowi się wydawało, że zdobywa, a tak naprawdę sprawę wziąć w swoje ręce". Zbyt skomplikowane to wszystko jak dla mnie. Nie na moją biedną głowę ;).
To się nazywa "flirt". :mrgreen: Ponoć to kwestia wprawy i długoletnich ćwiczeń. Problem pojawia się z materiałem do ćwiczeń. Może Patryk, założyciel wątku, mógłby powiedzieć czy to działa na facetów? (o ile był kiedyś takim pseudowilczkiem, a tak naprawdę - wystraszonym króliczkiem)?
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Patryk »

A mi kolega powiedział tak:pozwól kobiecie trwać w przeświadczeniu,że ma sprawy w swoich dłoniach.Pozwól niech widzi w tobie króliczka,który myśli,że jest wilczkiem.Pozwól jej zbliżyć się do ciebie w tym przeświadczeniu by kiedy całe jej spojrzenie staje się oczekiwaniem ukazać w finale prawdziwego wilka.Bo w rzeczywistości kobieta nie chce mieć spraw w swoich rękach.Pragnie być fantazją obezwładniona..
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Gonić zajączka.

Post autor: Winkie »

Bo w rzeczywistości kobieta nie chce mieć spraw w swoich rękach.Pragnie być fantazją obezwładniona..
W tym miejscu nie zgodzę się. Lubię mieć wszystko pod kontrolą. :wink:
ODPOWIEDZ