Jaki jest Wasz ideał partnera/ki i związku?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)
psycholozka
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2008, 20:54
Lokalizacja: Warszawa

Jaki jest Wasz ideał partnera/ki i związku?

Post autor: psycholozka »

Cześć!

Kilka lat temu zaczęłam podejrzewać u siebie aseksualizm, stąd tutaj jestem. Obecnie piszę pracę magisterską z psychologii, dotyczącą wizji idealnego partnera/ki i związku wśród osób o różnych orientacjach seksualnych, w tym u aseksualistów (w końcu pretendujemy do bycia czwartą orientacją, nie?). Moja ankieta jest krótka (zaledwie 5-minutowa!) i ciekawa, bo skłania do refleksji nad samym sobą :) Byłabym wdzięczna, gdybyście zechcieli mi pomóc w badaniach. Każda osoba jest na wagę złota!

http://www.ebadania.pl/264b7ec40e616266

Dziękuję bardzo :)
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Re: Jaki jest Wasz ideał partnera/ki i związku?

Post autor: meg »

hehe, nie wiem jak się do tego odnieść: "Idealny związek powinien opierać się na wyłączności seksualnej" :D
no i co ma się zaznaczyć jeśli jest się as i hetero równocześnie?
Więcej grzechów nie pamiętam. Lubię ankiety :)
Jesteśmy ofiarami geografii. Kulturowo, intelektualnie, uczuciowo.
Felixis
ASysta
Posty: 251
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:51

Re: Jaki jest Wasz ideał partnera/ki i związku?

Post autor: Felixis »

Bardzo fajna ankieta :) Jest wystarczająco dużo opcji żeby zawsze móc jakąś dopasować. Rozumiem że w punktach gdzie 1 było jako zdecydowanie NIe a 5 jako zdecydowanie TAK 3 oznaczało Obojętne? Bo ja właśnie tak to zrobiłam, a nie chcę żeby było źle :D
Wszyscy wiedzą lepiej...
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Jaki jest Wasz ideał partnera/ki i związku?

Post autor: 89aneta »

Jeżeli chodzi o mój ideał to mężczyzna. Najważniejsze poczucie humoru, dystans do siebie, zaradność, kultura osobista. Osoba ta powinna być miła, wyrozumiała, tolerancyjna, wrazliwa, której można się zwierzyć , zaufać. Jeżeli chodzi o mnie jestem ateistka, nie obchodzę świąt no i osoba ta musiała by tak samo do tego podchodzić jak ja. Fajnie aby ta osoba chciała się całować, przytulać, wygłupiać ze mną. No i co najważniejsze nie chciała uprawiac sexu. Co do wyglądu to nie powinnam mieć dużo wymagań, bo cóz sama nie jestem miss. Najbardziej podobają mi się niscy, szczupli blondyni, o delikatnej można powiedzieć kobiecej urodzie haha. No każdy ma swój gust :) pozdrawiam
AIS_spełniona
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 7 cze 2018, 19:38

Re: Jaki jest Wasz ideał partnera/ki i związku?

Post autor: AIS_spełniona »

Hagrid z Harrego Pottera
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Jaki jest Wasz ideał partnera/ki i związku?

Post autor: panna_x »

Moim ideałem związku jest związek LAT.
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Jaki jest Wasz ideał partnera/ki i związku?

Post autor: Azshara »

panna_x pisze: 10 cze 2018, 07:03Moim ideałem związku jest związek LAT.
Właśnie dowiedziałam się, jak nazywa się idealny związek, o którym skrycie marzę, rzecz jasna bez kontaktów seksualnych :)
Awatar użytkownika
Romantyczkapocalosci
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 5 sty 2019, 21:15
Lokalizacja: Kielce / Discord: Aneta#6184 / gg 67355042

Re: Jaki jest Wasz ideał partnera/ki i związku?

Post autor: Romantyczkapocalosci »

Jaki jest mój ideał? Mężczyzna o bardzo wrażliwym dobrym miłosiernym sercu. Taki, który jest ateistą, nie je mięsa, kocha zwierzęta, nie chce dzieci. Mężczyzna romantyczny, godny zaufania, taki przy którym można poczuć się bezpiecznie, taki który szanuje kobietę, taki który potrafi kochać , umie to okazać, powiedzieć co czuje. Taki, który otwarcie mówi o wszystkich, nie ma nic do ukrycia, taki przy którym można się otworzyć i uwierzyć że życie na sens. Taki który uwielbia się przytulać i taki, który jest wierny jednej kobiecie do końca życia.
Awatar użytkownika
Romantyczkapocalosci
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 5 sty 2019, 21:15
Lokalizacja: Kielce / Discord: Aneta#6184 / gg 67355042

Re: Jaki jest Wasz ideał partnera/ki i związku?

Post autor: Romantyczkapocalosci »

Marzyłam o Ideale , choć wiadomo ideałów nie ma... Ludzie ja znalazłam Ideał z dodatkową wartością po przecinku. Mężczyzna mojego życia jest ponad Ideał o którym marzyłam. Kocham Cię Pituleńku. Jesteś moim Skarbeńkiem, na którego czekałam całe życie. Nie oddam Cię nikomu. Z Tobą wszystko jest piękniejsze, masz cudowne dobre uczciwe wrażliwe Serce. Wiem, że będziemy na zawsze razem. Dzięki Tobie moje życie ma wreszcie sens. Wiem, że żyje po to aby być z Tobą. Znalazłam Ciebie - Miłość życia już nic wiecej mi nie potrzeba, bo Twoje oczy to dwa nieba. Masz mega wyjątkowy charakter i jeszcze do tego jesteś mega Przystojniakiem ❤❤
hekoppetaca1
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 8 kwie 2018, 20:00

Re: Jaki jest Wasz ideał partnera/ki i związku?

Post autor: hekoppetaca1 »

Ależ Skarbie, Kochanie! Jakiż wdzięczny losowi jestem jakże Cię odnalazłem! Tyś delikatnością jest, pięknością! Ile dałbym za ten uśmiech, za Twe przepiękne włosy! Tyś mą księżniczką najcudowniejszą!

Związek z Tobą to czysta przyjemność, to jest religia życia mego! Tyś Boginią, tyś Ideałem, kocham Cię i uczuciem Cię żywię! Z Tobą pragnę iść przez życie!
ODPOWIEDZ