Aseksualni w relacjach społecznych

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)
zaciekawiona
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2013, 17:00

Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: zaciekawiona »

Witam,

mam nadzieję, że nie macie jeszcze dość wszelakich ankiet i ludzi, którzy są ciekawi jak funkcjonujecie w tym świecie przesyconym seksem :) Mam aseksualną przyjaciółkę i wiem, że nie jest jej lekko. Od niej także dowiedziałam się o forum.

Jestem studentką socjologii i piszę pracę magisterską na temat Aseksualnych w relacjach społecznych.

Moja prośba jest raczej typowa - chciałabym, żebyście pomogli mi w zbieraniu danych. To nie jest ankieta, gdyż nie interesują mnie dane ilościowe. To kwestionariusz wywiadu, także pytania są otwarte. Są one umieszczone w trzech blokach: I.Tożsamość aseksualna i doświadczenia życiowe, II.Aseksualność a otoczenie i III.Aseksualność a związki.

Jeżeli ktoś z Was byłby tak miły i zechciał poświęcić trochę czasu, to proszę o jakiś sygnał - w tym wątku, lub prywatnej wiadomości. Kwestionariusz przesłałabym mailem, gdyż na forum chyba nie ma opcji dołączania plików, a pytania znajdują się w dokumencie Worda.

W ramach podziękowania chętnie prześlę opracowane przeze mnie wyniki.

Z góry dziękuje i liczę na odzew.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: dimgraf »

Umieść plik na serwerze i daj link po prostu. Kto będzie zainteresowany to pobierze. Możesz też po prostu przekleić pytania do posta z prośbą by odpowiadając dawać cytat pytania.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
zaciekawiona
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2013, 17:00

Re: Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: zaciekawiona »

Ok, stworzyłam ankietę online. Mam nadzieję, że może teraz więcej osób zechce mi pomóc :)

http://www.interankiety.pl/interankieta ... e3e78c.xml
zaciekawiona
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2013, 17:00

Re: Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: zaciekawiona »

dziękuję - za pochwałę i odpowiedzi na pytania :)

wkrótce będę musiała się zabrać za opracowanie wyników (do 10 grudnia mam złożyć pracę), także jeśli ktoś się jeszcze waha czy wypełnić, to bardzo proszę, żeby się zdecydował. wszystko jest anonimowe, jeżeli jakieś pytanie jest drażliwe, to nie ma konieczności odpowiadania, a bardzo mi pomożecie i mam nadzieję, że powstanie z tego fajna i ciekawa praca magisterska :)

pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: Layla »

zaciekawiona pisze: wkrótce będę musiała się zabrać za opracowanie wyników (do 10 grudnia mam złożyć pracę),
To szybko się zebrałaś :D Ale spoko, podobno ludzie inteligentni zostawiają wszystko na ostatnią chwilę :mrgreen:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
zaciekawiona
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2013, 17:00

Re: Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: zaciekawiona »

Layla pisze:
zaciekawiona pisze: wkrótce będę musiała się zabrać za opracowanie wyników (do 10 grudnia mam złożyć pracę),
To szybko się zebrałaś :D Ale spoko, podobno ludzie inteligentni zostawiają wszystko na ostatnią chwilę :mrgreen:
Też tak słyszałam :P
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: DZIEWICA8 »

Już wypełniłam, bardzo ciekawa ankieta.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: Layla »

Też wypełniłam :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
zaciekawiona
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2013, 17:00

Re: Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: zaciekawiona »

dzięki, dzięki :) jesteście super!
Libra

Re: Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: Libra »

Nie wypełniłam- próbowałam , ale macki mi opadły i odpuściłam. Może to wina serwisu ankietowego, że wymusił taką formę ale błąd multiplikacji, momentami nie wiedziałam na co odpowiadać(tak czytałam iż to forma wywiadu ma być, ale jak na mój prosty socjologiczny móżdżek- za dużo w jednym)
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: DZIEWICA8 »

Libra pisze:Nie wypełniłam- próbowałam , ale macki mi opadły i odpuściłam. Może to wina serwisu ankietowego, że wymusił taką formę ale błąd multiplikacji, momentami nie wiedziałam na co odpowiadać(tak czytałam iż to forma wywiadu ma być, ale jak na mój prosty socjologiczny móżdżek- za dużo w jednym)


Nie bardzo rozumiem, o co chodzi. Przecież ankieta była prosta do wypełnienia. Były tam po prostu pytania, a pod spodem tabelki, w których trzeba było na te pytania odpowiadać.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
adikos77
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2013, 06:11

Re: Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: adikos77 »

no witam cie chetnie wypelnie ankiete jestem otwarty jestem ze slaska mam 36 lat
Libra

Re: Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: Libra »

DZIEWICA8 pisze: Nie bardzo rozumiem, o co chodzi. Przecież ankieta była prosta do wypełnienia. Były tam po prostu pytania, a pod spodem tabelki, w których trzeba było na te pytania odpowiadać.
o ogół formy chodzi. Ja z zaciekawioną, z wykształcenia koleżanki po fachu, na surveyach zęby zjadłam, i nabyłam brzydki zwyczaj nie tylko wypełniania ankiet co i oceniania ich pod względem jak jest skonstruowana. A tu konstrukcja mnie gryzie - ale jak wspomniałam, może to też być poniekad wymuszone przez serwis ankietowy.
zaciekawiona
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2013, 17:00

Re: Aseksualni w relacjach społecznych

Post autor: zaciekawiona »

Libra pisze:
DZIEWICA8 pisze: Nie bardzo rozumiem, o co chodzi. Przecież ankieta była prosta do wypełnienia. Były tam po prostu pytania, a pod spodem tabelki, w których trzeba było na te pytania odpowiadać.
o ogół formy chodzi. Ja z zaciekawioną, z wykształcenia koleżanki po fachu, na surveyach zęby zjadłam, i nabyłam brzydki zwyczaj nie tylko wypełniania ankiet co i oceniania ich pod względem jak jest skonstruowana. A tu konstrukcja mnie gryzie - ale jak wspomniałam, może to też być poniekad wymuszone przez serwis ankietowy.
niestety mam tego świadomość

w dokumencie worda to wygląda inaczej - ładniej, przejrzyście, ale na tym portalu nie da się zrobić nic więcej, niż utworzyć pytanie otwarte, z kafeterią bądź ze skalą. w miejscu na wpisanie treści pytania nie da się nawet napisać niczego od nowego akapitu, tylko trzeba ciągiem, dlatego mam świadomość, że czasem jest to mało czytelne i trochę chaotyczne.

tym, którzy jednak się połapali o co chodzi i zechcieli odpowiedzieć, tym bardziej dziękuję :)
ODPOWIEDZ