Dlaczego jesteś na forum?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Dlaczego forum?

Zdobycie informacji na temat aseksualności, wiedzy pomocnej w poznaniu siebie.
58
35%
Względy głównie matrymoniale, znalezienie partnera/ki.
32
20%
Nawiązanie nowych przyjaźni/znajomości, wspólna kawka, wczasy itp.
54
33%
Nawiązanie znajomości ale nie "w realu". Jestem mieszkańcem sieci.
20
12%
 
Liczba głosów: 164

Ustalak
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2018, 12:30

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Ustalak »

króliczka pisze: 26 sie 2018, 16:18 Bo przebywając w miejscu, w którym przekonania wielu ludzi na temat seksualności odbiegają od tego z czym się zazwyczaj spotykałam czuje się jakbym natrafiła na wodnistą wyrwę w monotonnie suchym obszarze. Jest to kojące.
Jako ktoś kto mieszka w dużym mieście i był na tyle szczęśliwy że znalazł znajomych, którzy szanują i rozumieją różne grupy i mniejszości, również ze względu na orientację i poczucia seksualne, nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak ciężko musi ci być bez takich ludzi dookoło <virtual hug> :(
ok. :)
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 317
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Nautilus1992 »

Czemu tutaj jestem? Bo to chyba jedyne kulturalne forum w sieci, na którym nie ma trollów, wyzwisk i czepiania się wszystkich naokoło za byle pierdołę. Mam wrażenie, że wszyscy użytkownicy tego forum cechują się ponadprzeciętną inteligencją. Na prawdę miło spędzam tutaj czas.
takasobie

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: takasobie »

Nautilus1992 pisze: 28 sie 2018, 22:46 Czemu tutaj jestem? Bo to chyba jedyne kulturalne forum w sieci, na którym nie ma trollów, wyzwisk i czepiania się wszystkich naokoło za byle pierdołę. Mam wrażenie, że wszyscy użytkownicy tego forum cechują się ponadprzeciętną inteligencją. Na prawdę miło spędzam tutaj czas.
Mam konta na wielu forach i tutaj czuję się najlepiej :). Tutaj jest naprawdę miła atmosfera :).
Nemo
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 30 cze 2017, 21:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Nemo »

Aby się poobracać trochę w sferach aseksualnego forum, wśród podobnych do mnie osób.

Zagłosowałem na:

"Nawiązanie nowych przyjaźni/znajomości, wspólna kawka, wczasy itp."
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 317
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Nautilus1992 »

takasobie pisze: 5 wrz 2018, 10:59
Nautilus1992 pisze: 28 sie 2018, 22:46 Czemu tutaj jestem? Bo to chyba jedyne kulturalne forum w sieci, na którym nie ma trollów, wyzwisk i czepiania się wszystkich naokoło za byle pierdołę. Mam wrażenie, że wszyscy użytkownicy tego forum cechują się ponadprzeciętną inteligencją. Na prawdę miło spędzam tutaj czas.
Mam konta na wielu forach i tutaj czuję się najlepiej :). Tutaj jest naprawdę miła atmosfera :).
No właśnie kiedyś, gdy mnie jeszcze tutaj nie było, brałem udział w dyskusjach na forum o innej tematyce i było one przesiąknięte nienawiścią i złością, tak jakby ludzie zakładali konta tylko po to, by wyżyć się na pozostałych użytkownikach. Na innych forach, które spotkałem, było dokładnie to samo, więc od razu darowałem sobie rejestrację i udział w takim bałaganie.

Tutaj jest zupełnie inaczej, miło i przyjaźnie. Może dlatego, że aseksualiści nie czują zazdrości i nie muszą walczyć o drugą połówkę, tak jak seksualna część społeczeństwa?
takasobie

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: takasobie »

Nautilus1992 pisze: 5 wrz 2018, 21:56
takasobie pisze: 5 wrz 2018, 10:59
Nautilus1992 pisze: 28 sie 2018, 22:46 Czemu tutaj jestem? Bo to chyba jedyne kulturalne forum w sieci, na którym nie ma trollów, wyzwisk i czepiania się wszystkich naokoło za byle pierdołę. Mam wrażenie, że wszyscy użytkownicy tego forum cechują się ponadprzeciętną inteligencją. Na prawdę miło spędzam tutaj czas.
Mam konta na wielu forach i tutaj czuję się najlepiej :). Tutaj jest naprawdę miła atmosfera :).
No właśnie kiedyś, gdy mnie jeszcze tutaj nie było, brałem udział w dyskusjach na forum o innej tematyce i było one przesiąknięte nienawiścią i złością, tak jakby ludzie zakładali konta tylko po to, by wyżyć się na pozostałych użytkownikach. Na innych forach, które spotkałem, było dokładnie to samo, więc od razu darowałem sobie rejestrację i udział w takim bałaganie.

Tutaj jest zupełnie inaczej, miło i przyjaźnie. Może dlatego, że aseksualiści nie czują zazdrości i nie muszą walczyć o drugą połówkę, tak jak seksualna część społeczeństwa?
Może na innych forach są alloseksualni, którzy są niezaspokojeni i w ten sposób się rozładowują? :) A może my jesteśmy wybrańcami, którzy tworzą elitę elit, lożę asów? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Carolin
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 6 wrz 2018, 13:34

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Carolin »

Chyba żadne z wymienionych. Jestem tutaj żeby sobie po prostu pogadać. Zwlaszcza, że dobre fora internetowe to w ostatnich latach rzadkosc.
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: BardzoLittle »

Chciałbym kogoś poznać, być może iść razem przez życie. Na pewno interesuje mnie coś więcej niż znajomość online. Może to co napiszę, nie jest miłe, ale ja jestem człowiekiem, a nie programem komputerowym i jednak kontakt z ludźmi (prawdziwy), chcę utrzymywać.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
takasobie

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: takasobie »

BardzoLittle pisze: 20 wrz 2018, 10:27 Chciałbym kogoś poznać, być może iść razem przez życie. Na pewno interesuje mnie coś więcej niż znajomość online. Może to co napiszę, nie jest miłe, ale ja jestem człowiekiem, a nie programem komputerowym i jednak kontakt z ludźmi (prawdziwy), chcę utrzymywać.
Ja szukam nie tylko tutaj tylko znajomości internetowych i nie zliczę, ile razy współrozmówcy mnie obrażali za wybór takiej formy znajomości, na którą zawsze wyrażali zgodę, bo od tego pytania zaczynam znajomość. To, co ty napisałeś, nie jest niemiłe :).
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: BardzoLittle »

takasobie pisze: 20 wrz 2018, 10:42
BardzoLittle pisze: 20 wrz 2018, 10:27 Chciałbym kogoś poznać, być może iść razem przez życie. Na pewno interesuje mnie coś więcej niż znajomość online. Może to co napiszę, nie jest miłe, ale ja jestem człowiekiem, a nie programem komputerowym i jednak kontakt z ludźmi (prawdziwy), chcę utrzymywać.
Ja szukam nie tylko tutaj tylko znajomości internetowych i nie zliczę, ile razy współrozmówcy mnie obrażali za wybór takiej formy znajomości, na którą zawsze wyrażali zgodę, bo od tego pytania zaczynam znajomość. To, co ty napisałeś, nie jest niemiłe :).
Cieszy mnie to że tak to odebrałaś.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Awatar użytkownika
Dziwaczek94
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 21 wrz 2018, 19:18

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Dziwaczek94 »

Bardzo lubię internetowe znajomości i dyskusje na forach. Jestem na kilku, ale tylko takich, gdzie panuje dobra atmosfera. Mam nadzieję że to będzie następne. :D
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Naberius »

Myślę że 4 będzie odpowiednią odpowiedzią.
Jeżeli nie mogę natknąć się na osobę aseksualną w realnym życiu, a do organizowanych spotkań mnie nie ciągnie, to czemu nie zachaczyć o forum, które mówi mi: "Hej, nie jesteś jedyny, jest nas więcej." :D
I tak właśnie tu jestem :ciasto:
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Awatar użytkownika
ba001sia
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 1 sie 2019, 15:47

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: ba001sia »

Dla mnie chyba najbardziej opcja 3 - Nawiązanie nowych przyjaźni/znajomości, wspólna kawka, wczasy itp., być może kiedyś coś w kierunku nr 2 czyli jakaś druga połówka ale wolę zaczynać wszystko od znajomości, przyjaźni a później kto wie. A fajnych znajomych nigdy za wiele.
Quod scimus, gutta est, ignoramus mare
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Warszawianka40+ »

[/quote]
Carolin pisze: 8 wrz 2018, 09:29 Chyba żadne z wymienionych. Jestem tutaj żeby sobie po prostu pogadać. Zwlaszcza, że dobre fora internetowe to w ostatnich latach rzadkosc.
Ja też chciałam tylko sobie kulturalnie i miło porozmawiać.
Nautilus1992 pisze: 28 sie 2018, 22:46 Czemu tutaj jestem? Bo to chyba jedyne kulturalne forum w sieci, na którym nie ma trollów, wyzwisk i czepiania się wszystkich naokoło za byle pierdołę. Mam wrażenie, że wszyscy użytkownicy tego forum cechują się ponadprzeciętną inteligencją. Na prawdę miło spędzam tutaj czas.
Niby prawda, ale czasem zdarzają się emocjonalne osoby wchodzące tylko żeby zaśmiecać forum różnymi ideologiami, i psują nam zabawię. Po prostu odstraszają kulturalnych ludzi od forum... A z tym czepianiem się to różnie bywa. Odniosłam wrażenie że moje wypowiedzi prowokują niektóre osoby więc na dłuższy czas się wycofałam.
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 317
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Nautilus1992 »

Warszawianka40+ pisze: 11 mar 2020, 12:09 Odniosłam wrażenie że moje wypowiedzi prowokują niektóre osoby więc na dłuższy czas się wycofałam.
Ja również zdystansowałem się od pisania postów, ale nie jestem pewien czy to dobre działanie - w końcu siedzimy na publicznym forum, na którym każdy może zaprezentować swoją postawę, nie zawsze zgodną z tym, co myślimy. To jest główna idea takiego miejsca i na tym polega cała zabawa.
Warszawianka40+ pisze: 11 mar 2020, 12:09 Niby prawda, ale czasem zdarzają się emocjonalne osoby wchodzące tylko żeby zaśmiecać forum różnymi ideologiami, i psują nam zabawię. Po prostu odstraszają kulturalnych ludzi od forum...
Trolle zawsze będą i nic z tym nie da się zrobić. Kiedyś pisałem na większym forum, w którym zaśmiecanie tematów było na porządku dziennym, w dodatku moderatorzy nic z tym nie robili. Tutaj wcale nie ma zbyt wiele takich osób i jest całkiem miło.
ODPOWIEDZ