Dlaczego jesteś na forum?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Dlaczego forum?

Zdobycie informacji na temat aseksualności, wiedzy pomocnej w poznaniu siebie.
58
35%
Względy głównie matrymoniale, znalezienie partnera/ki.
32
20%
Nawiązanie nowych przyjaźni/znajomości, wspólna kawka, wczasy itp.
54
33%
Nawiązanie znajomości ale nie "w realu". Jestem mieszkańcem sieci.
20
12%
 
Liczba głosów: 164

Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Patryk »

Temat który zainteresował mnie kiedy stwierdziłem, że główna przyczyna mojego pobytu na forum jest niezwykle mało popularna u innych urzytkowników. Jestem ciekaw czy ankieta potwierdzi moje przypuszczenia no i jakie będą wasze powody pobytu tutaj. Niech każdy wybierze jedną opcję która jest mu najbliższa. A może macie inne, których w ankiecie zabrakło?.
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: ouo »

Zarejestrowałam się tu, bo szukałam informacji na temat aseksualizmu, a część działów była dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. :P Po przeczytaniu kilku wątków stwierdziłam, że fajni ludzie tu są, więc może zostanę na dłużej. Fajnie by było kogoś poznać (koleżeńsko), ale ja jestem trudnym człowiekiem, więc nie do końca na to liczę. ;)

Zaznaczyłam pierwszą odpowiedź, bo był to mój pierwszy powód.
(~˘▾˘)~
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: melodia »

Odpowiedź nr 3. Nawiązanie przyjaźni z ciekawymi ludźmi, którzy patrzą na świat nieco inaczej.
Awatar użytkownika
Art
mASełko
Posty: 106
Rejestracja: 23 lut 2011, 14:37

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Art »

Odpowiedź nr 1. W zasadzie cel już osiągnąłem, chociaż chyba nigdy nie można do końca stwierdzić, ze się "poznało samego siebie" tak w 100% :P

Ale podobnie jak ouo, również uznałem, że zostane tu jednak kapke dłużej [ponownie :lol:] i zobaczymy co z tego wyniknie :wink:
Inexplicable
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Viljar »

A załóżmy, że pasuje się do wszystkich kategorii... Ale zaznaczyłem jedynkę (reszty ostatecznie nie zrealizowałem). Po prawdzie, zarejestrowałem się, bo miałem nadzieję, że znajdę info na temat możliwości leczenia tej "przypadłości".
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2015, 22:08 przez Viljar, łącznie zmieniany 1 raz.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
qwerty_456
mASełko
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2014, 21:52

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: qwerty_456 »

Przyszedłem na forum, aby się bardziej zorientować, o co chodzi z moją "sferą seksualną".
Nadmierny dobrobyt szkodzi równie mocno co złe doświadczenia.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Artemis »

Teraz już z przyzwyczajenia ;)
Ale ważne są znajomości "realne" zawarte za pośrednictwem forum i poczucie, że jest nas więcej.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Koziorro
mASełko
Posty: 105
Rejestracja: 5 sty 2015, 00:22
Lokalizacja: Łódź

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Koziorro »

Przede wszystkim dla informacji. To miła odmiana, gdy czytam posty i uświadamiam sobie, jak wielu ludzi ma podobne odczucia. Z czasem może stanę się gotowa na aktywne szukanie kogoś.
"Jeśli nie wiesz, dokąd zmierzasz, zaprowadzi cię tam każda droga" - Lewis Carroll
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Patryk »

No wyniki muszę przyznać póki co są trochę inne niż się spodziewałem. Najbliższą mi opcję trzecią wybiera spory procent osób, gdzie myślałem że będzie to znacznie mniej. Wnioski takie wyciągnąłem patrząc jak zazwyczaj trudno zorganizować jakieś spotkania forumowe gdzie jeśli nawet sporo osób się deklaruje mało kto na nie przybywa. Zakładałem też, że sporo osób zakreśli opcję drugą. No ale wyniki mogą się jeszcze pozmieniać :P
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: urtika »

Osoby, które są na forum ze względu na opcję drugą raczej rzadko odwiedzają inne działy niż "Szukam pArtnerki/pArtnera", ewentualnie "Przywitaj się". A jesli nawet zajrzą do innych działów to chyba tylko po to, aby poczytać sobie posty osoby, która do nich na pw napisała, jeżeli ta osoba na forum coś napisała.
Raczej nie liczyłabym na to, że trafią na ten dział, na ten temat i zakreślą swoją odpowiedź w ankiecie.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Patryk »

Cenna sugestia :wink: Choć myślę, że część osób z opcji drugiej udziela się przez jakiś czas na forum w różnych działach prezentując się zanim znikną po znalezieniu partera(tak myślę). W każdym razie to co napisałaś dużo wyjaśnia.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: urtika »

Patryk pisze:Choć myślę, że część osób z opcji drugiej udziela się przez jakiś czas na forum w różnych działach prezentując się zanim znikną po znalezieniu partera(tak myślę).
To też prawda.
Quirkyalone
Libra

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Libra »

Lata temu przylazłam tu szukając odpowiedzi zgodnie z tematyką.
Obecnie przebywam bo lubię dla towarzystwa :)
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Dlaczego założyłaś/łeś tu profil?

Post autor: 89aneta »

Dlaczego założyliście tu profil? Czego tu szukacie? Miłości, przyjaźni, kogoś do wyjścia na kawę, spacer, do kina, do korenspondencji, itp. czy z ciekawości czy jeszcze z innego powodu? Jezeli chodzi o o mnie to ja szukam tu prawdziwej romantycznej miłości:)
szaramalpa
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:19

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: szaramalpa »

Patryk pisze:... zazwyczaj trudno zorganizować jakieś spotkania forumowe gdzie jeśli nawet sporo osób się deklaruje mało kto na nie przybywa...
Zorganizuj cos w Londynie - przybede z mila checia 8)
ODPOWIEDZ