Kto jest dziewica?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

A ja dla odmiany jestem męską dziewicą :)

Zixx
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

mikka pisze:A ja nie jestem dziewicą i bardzo się z tego cieszę. Wiem przynajmniej z czego rezygnuję (co mnie nie pociąga, czego nie lubię...)
Ja nie próbowałam, a też wiem, co mnie nie pociąga :P
Salomea

Post autor: Salomea »

Agnieszka pisze:
mikka pisze:A ja nie jestem dziewicą i bardzo się z tego cieszę. Wiem przynajmniej z czego rezygnuję (co mnie nie pociąga, czego nie lubię...)
Ja nie próbowałam, a też wiem, co mnie nie pociąga :P
Trzeba by chyba spróbować seksu hetero i homoseksualnego. Jeżeli ktoś spróbował tylko jednego, to skąd wie, że nie jest homo? :P
A co ze zwierzętami? A może jednak zoofilia? :roll:
A co z kanibalizmem? Może ludzkie mięso by nam smakowało? :roll: Albo chociaż kot sąsiada? Trzeba koniecznie wszystko sprawdzić. :diabel: :lol:
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Uwielbiam Salomee za jej poczucie humoru, które wyraża w takich postach! :thumbsup:

Pozdrawiam,

Zixx
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Kiedyś byłam młoda , zbuntowana i lubiłam eksperymentować.
I spróbowałam seksu nie tylko z mężczyzną, ale również z kobietą.
I dziś, choć trochę starsza, nadal jestem zbuntowana.
Jednak doszłam do wniosku, że najbardziej odpowiada mi życie w celibacie.
Życie w celibacie to jednak prawdziwy luksus.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Salomea pisze:
Agnieszka pisze:
mikka pisze:A ja nie jestem dziewicą i bardzo się z tego cieszę. Wiem przynajmniej z czego rezygnuję (co mnie nie pociąga, czego nie lubię...)
Ja nie próbowałam, a też wiem, co mnie nie pociąga :P
Trzeba by chyba spróbować seksu hetero i homoseksualnego. Jeżeli ktoś spróbował tylko jednego, to skąd wie, że nie jest homo? :P
A co ze zwierzętami? A może jednak zoofilia? :roll:
A co z kanibalizmem? Może ludzkie mięso by nam smakowało? :roll: Albo chociaż kot sąsiada? Trzeba koniecznie wszystko sprawdzić. :diabel: :lol:
Albo kupa. Miliony much nie mogą się mylić! :P

A tak na poważnie. Myślę, że jeśli ktoś się waha albo chce spróbować z ciekawości, to czemu nie. Pewnie niektórzy tak mają, że "a może jednak". Co nie oznacza, że od razu wszyscy muszą na siłę próbować. To będzie bardzo odkrywcze, co teraz napiszę :P - każdy jest inny, więc nie można innych mierzyć własną miarą. Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę.
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
zaczarowany
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2011, 17:26

Post autor: zaczarowany »

Jestem prawiczkiem. Mam 29 lat.
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

ja.



W zasadzie na tym powinnam skończyć tego posta, bo nie mam nic więcej do napisania. Ot, nie zamierzam tego faktu zmieniać :)
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

A dlaczego nie mowic? Skoro seksualni gadaja bezprzerwy o tym co oni robia i jak to bylo stracic "to to" to czemu nie my mamy o tym rozmawiac? :P
Awatar użytkownika
Marie
łASuch
Posty: 163
Rejestracja: 24 lip 2009, 00:17

Post autor: Marie »

ja jestem
MS
Awatar użytkownika
malheureux
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 4 sie 2011, 07:21
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: malheureux »

Ja nie jestem.
Awatar użytkownika
es_pada
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2012, 16:53

Re: Kto jest dziewica?

Post autor: es_pada »

Seks to wyraza milosci do innego czlowieka anie cos co nalezy wyprobowac bo jest 'fajne'. Jezeli nikogo nie kochasz to nie jest potrzebny.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Kto jest dziewica?

Post autor: chochol »

es_pada pisze:Seks to wyraza milosci do innego czlowieka anie cos co nalezy wyprobowac bo jest 'fajne'. Jezeli nikogo nie kochasz to nie jest potrzebny.
To jedynie Twój punkt widzenia/Twoje zasady.

Odnośnie pytania: nie mam wytatuowanego tego na czole, a jak się "ktoś" dowie, to widok jego miny mówi sam za siebie :lol:
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Libra

Re: Kto jest dziewica?

Post autor: Libra »

O widzisz chochołku, a ja lawiruję, niedpopowiedzeniami, tak aby nie skłamać a jednocześnie aby rozmówca sobie dopowiedział, ze jam rozdziewiczona- a tak nie jest. Eksperymentowała librucha, eksperymentowała obserwujac swoje reakcje(nul! ) ale na tzw finał sie nie odważyła.

To nie jest wstyd z dziewiczego stanu rzeczy, tylko nie chcę się wciągać w dyskusję, że "nie wiem co dobre" i ile tracę... :roll: Zresztą ja wiem jak jakaś wiadomość potrafi zrobić obieg-a wszak moja wagina, moja sprawa, po co ludzie mają o niej gadać. Nieraz w domu ktoś sie ze mnie nabija, i mi syknie ,niby że w obeldze, że "cnotka niewydymka" :lol:
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Kto jest dziewica?

Post autor: chochol »

Libra pisze:O widzisz chochołku, a ja lawiruję, niedpopowiedzeniami, tak aby nie skłamać a jednocześnie aby rozmówca sobie dopowiedział, ze jam rozdziewiczona- a tak nie jest. Eksperymentowała librucha, eksperymentowała obserwujac swoje reakcje(nul! ) ale na tzw finał sie nie odważyła.
Patrząc na wiek (zapewne) ludzie się domyślają, że masz już za sobą niezliczona liczbę damsko-męskich stosunków, bo każdy ocenia wg siebie :wink: . A Ty trzymasz ich w błędnym przekonaniu, ale niech dalej żyją w tej błogiej nieświadomości.
Libra pisze:To nie jest wstyd z dziewiczego stanu rzeczy, tylko nie chcę się wciągać w dyskusję, że "nie wiem co dobre" i ile tracę... :roll: Zresztą ja wiem jak jakaś wiadomość potrafi zrobić obieg-a wszak moja wagina, moja sprawa, po co ludzie mają o niej gadać. Nieraz w domu ktoś sie ze mnie nabija, i mi syknie ,niby że w obeldze, że "cnotka niewydymka" :lol:
Wyrażenia w stylu "nie wiesz co tracisz" jest jedynie czyimś odczuciem.
Cnotka niewydymka - lubię to określenie, nasłuchałam się już tego, aż weszło mi w krew :lol: . Libra jesteśmy łakomym kaskiem m.in. dla Muzułmanów :wink: .
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
ODPOWIEDZ