Asy z wyboru?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy jestes Asem z wyboru czy tez "od urodzenia"

Z wyboru
24
14%
Taka/taki sie juz urodzilem
76
45%
jeszcze nie wiem czy jestem Asem-nie odnalazlem/lam sie
38
22%
bylem seksualny/seksualna ale mi to przeszlo
32
19%
 
Liczba głosów: 170

Awatar użytkownika
króliczka
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 20 maja 2017, 21:11

Re: Asy z wyboru?

Post autor: króliczka »

U mnie aseksualizm jest kwestią wyboru; celowo stosuję niedożywianie organizmu żeby nie odczuwać podniecenia seksualnego.
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Asy z wyboru?

Post autor: Nightmarine »

króliczka pisze:celowo stosuję niedożywianie organizmu żeby nie odczuwać podniecenia seksualnego.
To tak działa? :-o Masz jakieś skuteczne sposoby na zabicie apetytu, czy dajesz radę dzięki silnej woli?

Zaznaczyłam, że mi przeszło. Był czas kiedy tematy związane seksem i wszelkimi eksperymentami mnie interesowały. Ale im jestem starsza tym mniej. Może to kwestia tego, że już spróbowałam wszystkiego, co chciałam i temat przestał mnie interesować, może hormony (mam problemy z tarczycą), może niektóre niezbyt ciekawe doświadczenia, ale stanęło na tym że od dobrych kilku lat moje libido utrzymuje się na stałym zerowym poziomie.
???
Awatar użytkownika
króliczka
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 20 maja 2017, 21:11

Re: Asy z wyboru?

Post autor: króliczka »

Nightmarine pisze:
króliczka pisze:celowo stosuję niedożywianie organizmu żeby nie odczuwać podniecenia seksualnego.
To tak działa? :-o Masz jakieś skuteczne sposoby na zabicie apetytu, czy dajesz radę dzięki silnej woli?
U mnie działa. Z głodem jest generalnie tak że im mniej człowiek je, tym mniej go (tj. głód) odczuwa, co ma pewnie związek z tym że żołądek się kurczy, ale ja jem codziennie (nie głodzę się) tyle że skromnie. Podstawa mojego jadłospisu to warzywa i owoce, ew. suchy chleb + mam niedowagę. W okresach zwyczajnej szczupłości byłam niestety seksualna. Związek pomiędzy sposobem odżywiania a libido odkryłam przypadkowo.
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: Asy z wyboru?

Post autor: Biała »

Tylko takie coś jest zwyczajnie niezdrowe. Nie chodzi o libido tylko o narastające braki składników istotnych dla funkcjonowania organizmu. Po jakimś czasie spowoduje to poważne problemy zdrowotne.
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
Awatar użytkownika
Misio
ASiołek
Posty: 72
Rejestracja: 26 wrz 2016, 11:43

Re: Asy z wyboru?

Post autor: Misio »

A ja akurat próbuję być na siłę seksualna.

Wyobraźcie sobie, ze zostałam nawet promotorką w klubie ze striptizem. Ale nie pasuje mi to, że trzeba tam pracować nocami, już mam tego dość i prawdopodobnie zrezygnuję.
Powiem, że striptiz to jedna z nielicznych rzeczy, które mnie podniecają.
ODPOWIEDZ