Aseksualni mężczyźni-pytanie o orientację romantyczną

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Aseksualni mężczyźni-orientacja romantyczna

Heteroromatyczny
14
58%
Homoromantyczny
3
13%
Biromantyczny
7
29%
Aromantyczny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 24

Reptilius
starszASek
Posty: 48
Rejestracja: 4 lip 2015, 08:41

Aseksualni mężczyźni-pytanie o orientację romantyczną

Post autor: Reptilius »

Aseksualni panowie, jakiej jesteście orientacji romantycznej. Kiedy uświadomiliście sobie swój aseksualizm? Żyjecie w pojedynkę czy w związku?
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Aseksualni mężczyźni-pytanie o orientację romantyczną

Post autor: JacobMcAllen »

Jestem orientacji heteroromantycznej, nigdy nie byłem w związku. Nigdy też nie miałem potrzeb seksualnych, a jeśli chodzi o uświadomienie sobie swojej orientacji to trudno wskazać jednoznacznie: myślę, że było to kilka lat temu.
Dieu le veut
Reptilius
starszASek
Posty: 48
Rejestracja: 4 lip 2015, 08:41

Re: Aseksualni mężczyźni-pytanie o orientację romantyczną

Post autor: Reptilius »

Bardzo mnie ten temat interesuje. Często oglądam w Internecie filmy z wypowiedziami aseksualnych mężczyzn. Zastanawiam się, ilu ich jest na świecie? Z żyjących słynnych asów na uwagę zasługuje m.in. projektant mody Tim Gunn.
takasobie

Re: Aseksualni mężczyźni-pytanie o orientację romantyczną

Post autor: takasobie »

Reptilius pisze: 19 paź 2017, 18:03 Bardzo mnie ten temat interesuje. Często oglądam w Internecie filmy z wypowiedziami aseksualnych mężczyzn. Zastanawiam się, ilu ich jest na świecie? Z żyjących słynnych asów na uwagę zasługuje m.in. projektant mody Tim Gunn.
On jest fashion consultant, czyli tak jakby stylistą, a nie projektantem.
Reptilius
starszASek
Posty: 48
Rejestracja: 4 lip 2015, 08:41

Re: Aseksualni mężczyźni-pytanie o orientację romantyczną

Post autor: Reptilius »

To przepraszam za pomyłkę, czasami oglądam z nim wywiady. Z nieżyjących aseksualnych mężczyzn moją szczególną uwagę zwrócił rysownik Edward Gorey. Prawdopodobnie był aromantycznym asem.
Reptilius
starszASek
Posty: 48
Rejestracja: 4 lip 2015, 08:41

Re: Aseksualni mężczyźni-pytanie o orientację romantyczną

Post autor: Reptilius »

Czyżby w ogóle nie było aromantycznych asów wśród mężczyzn? Przydałoby się, aby oprócz oddawania głosów w tej ankiecie, aseksualni mężczyźni wypowiedzieli się na temat swojej orientacji romantycznej.
ODPOWIEDZ