[Ankieta] Zwierzaki

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Masz jakiegoś sierściucha/węża/rybki itp?

Tak
174
80%
Nie
43
20%
 
Liczba głosów: 217

Awatar użytkownika
Hebi
mASełko
Posty: 119
Rejestracja: 29 sty 2015, 20:43
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: Hebi »

Kozie papugi... Gdzie nie szukam pisze, że żyć powinny 4 lata... ja chyba jakieś mutanty mam xD Ale u mnie zawsze dziwne zwierzaki się trafiały xD
Wszystko jest trucizną,
decyduje tylko dawka.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: Viljar »

Papuga żyjąca tylko 4 lata? To byłoby coś... Akurat modrolotki czerwonoczelne (bo to chyba o nich się mówi "kozie") żyją w niewoli do 16 lat, czyli z grubsza tyle, co inne małe papugi :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Hebi
mASełko
Posty: 119
Rejestracja: 29 sty 2015, 20:43
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: Hebi »

Serio? Dziękuję! :D W końcu jakaś prawdopodobna informacja :mrgreen: A już naprawdę podejrzewałam je o mutanctwo xD
Wszystko jest trucizną,
decyduje tylko dawka.
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: Słomiany Zapał »

Mam kotkę :).
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: JacobMcAllen »

Mam kotka, ma na imię Mannar i ma dopiero rok. Znalazła go moja mama niedaleko naszego bloku i został naszym domownikiem w czerwcu zeszłego roku. Wyglądało to tak, jakby ktoś wyrzucił go niedaleko. Jeśli tak rzeczywiście było, miałbym ochotę temu komuś podziękować, bo Mannar jest przeuroczy i dzięki niemu jestem szczęśliwy :D To mój pierwszy kotek ;)
Dieu le veut
Nightfall

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: Nightfall »

Wyglądało to tak, jakby ktoś wyrzucił go niedaleko.
Ludzie to potrafią się paskudnie zachować...u mnie podobnie, tyle że dwa koty. Obydwa ktoś wyrzucił w mojej okolicy. Tak jakby to były rzeczy, a nie czujące zwierzaki. W dodatku takie cudowne.
Awatar użytkownika
agnieszka66
ASiołek
Posty: 52
Rejestracja: 7 maja 2017, 11:50

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: agnieszka66 »

wczoraj świętowałyśmy z moją schroniskową kotką pierwszy miesiąc znajomości. To moje pierwsze zwierzątko. Na razie jakoś się tolerujemy :D Już myślę o towarzystwie dla niej, żeby nie nudziła się, kiedy nie ma mnie w domu, ale na razie nie wiem, jak będę pracować od września (i ile będę zarabiać), a także zastanawia mnie, czy jeśli będę chciała wynająć komuś mały pokoik (mieszkam w dwupokojowym mieszkaniu), trafię na kogoś, komu dwa koty nie przeszkadzają? a może wynająć komuś, kto też ma kota? Chyba trochę w offtopic popłynęłam. Wybaczcie :) Moja kocia jest przecudowna, rozmruczana, ale chodzi też swoimi drogami i na głaski najbardziej nastawiona jest, kiedy wraca się do domu. Kładzie się wtedy pod stopami brzuszkiem do góry i nie ma przejścia, dopóki się jej nie wygłaszcze... :)
Jedyna różnica między mną a wariatem polega na tym, że ja nim nie jestem (S. Dali. I ja.)
AIS_spełniona
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 7 cze 2018, 19:38

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: AIS_spełniona »

Moim marzeniem jest posiadanie sporego akwarium (>400l), miałam na przestrzeni dotychczasowego życia ponad 10 kotków oraz jednego psa
Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: ASperger »

W przeszłości całkiem sporo różnych, obecnie (znów i tylko) psa.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: Animalia »

Smajli-pies, średni
Makówka-świnka morska rozetka
Tibi-żółw żółtolicy
Dużo rybek
Spike i Chrupka-papugi nimfy
Dwa węże zbożowe
Tyle.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Auda
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 1 lip 2018, 11:42

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: Auda »

Kot sztuk jeden.
Awatar użytkownika
Witchcraft
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 22 lip 2018, 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: Witchcraft »

Kiedyś miałam dużo zwierząt. W ogóle przez całe moje życie przewinęło się sporo różnych zwierzątek. Najwięcej było świnek morskich. Łącznie 15 (Oczywiście nie jednocześnie)
Teraz mam poskoczki -rybki, żółwia żółtolicego i króliczka
O, wyrzutku, najbardziej spodlony ze wszystkich wyrzutków! Czyż nie umarłeś na zawsze dla świata? Dla jego zaszczytów, jego kwiatów, jego dążeń złocistych? - I czyż chmura, nieprzenikniona, bezbrzeżna, złowieszcza między twymi nadziejami a niebem nie rozkoliła się na wieki?
Awatar użytkownika
daenerys
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 4 sie 2018, 12:44

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: daenerys »

Mam jednego, 2-letniego kocura :D
Mother of Cats
What is honor compared to a woman's love? What is duty against the feel of a newborn son in your arms . . . or the memory of a brother's smile? Wind and words. Wind and words. We are only human, and the gods have fashioned us for love. That is our great glory, and our great tragedy.
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: 89aneta »

Mam chomiczke syryjską
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Re: [Ankieta] Zwierzaki

Post autor: zewsząd i znikąd »

Nie mam żywych zwierząt. Po pierwsze z powodu uczulenia, ale też szczerze mówiąc - szanuję zwierzęta, nie jem ich, ale naprawdę nie chciałabym brać na siebie odpowiedzialności związanej z opieką nad zwierzęciem.
Hoduję natomiast pluszowe tygrysy i lwy. Moja tygrysomania trwa od 35 lat i zaczęła się od mojego pierwszeg pluszowego tygryska...
ODPOWIEDZ