[Ankieta] Zwierzaki

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Masz jakiegoś sierściucha/węża/rybki itp?

Tak
174
80%
Nie
43
20%
 
Liczba głosów: 217

wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

Salomea pisze:chupacabra
Co to jest?

Ja osobiście jestem wielkim miłośnikiem zwierząt i chciał bym mieć wszystkie :mrgreen: Oczywiście nie da się, ale spróbować można!!!

Jestem oficjalnym hodowcą pająków (nie za szafą - mam 5 ptaszników i powiększam menażerie) i Gekonów lamparcich! Poza tym w pokoju mam jeszcze świerszcze i mączniaki (owady). W planach jest jeszcze Pyton Królewski ;) To w akademiku, a w domu został pies i akwarium z welonkami!

A jak już będę duży to kupie sobie psa - Czechosłowackiego wilczaka (ucałował bym Cię CloudsClear jak bym Cię spotakł za to że mi pokazałaś tą rasę - zakochałem się :kocha: )
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

mialem kochanego pieska kundelka przygarnietego jeszcze jako malutki szczeniaczek z ulicy wabi sie Czarny, niestety zmarl w maju 2005 roku na Borelioze mial 12 lat byl taki kochany :cry: napewno nie bede mial juz psa Czarny pozostaje w mym sercu jako ten jedyny Futrzakowaty Przyjaciel
ps
aktualnie posiadam tylko w pokoju w pracy pajaka sporego, ale nie wlochatego takiego rodzimego chodzi sobie swobodnie po calym pokoju, wrzucam mu jaks muszke od czasu do czasu w siec, na moj widok nie ucieka
daje sie nawet dotykac po odnozach (prawie tresowany) musi mu sie cholernie podobac po ostatnio widzialem go w towarzystwie mniejszego pajaczka to chyba jego partnerka
:wink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Kagura
ASiołek
Posty: 62
Rejestracja: 6 mar 2008, 21:49

Post autor: Kagura »

Mam psa i kota.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2009, 23:29 przez Kagura, łącznie zmieniany 1 raz.
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Magda pisze:Część oficjalna: Dwa koty i pies.
Część nieoficjalna: Kilka pająków za szafą :? , mrówki, krety, dżdżownice itd. :P
Zgadza się z moim :D Tyle że dżdżownice i krety tylko w pewnych okolicznościach pogodowych i nie w domu :P Poza tym uznaję psa za nie mojego, a raczej wszystkich, z zaznaczeniem, że psów nie lubię, ale niektóre toleruję. Koty dwa mam, acz tylko jednego uwielbiam :kocha: Kiedyś było ich więcej, ale nikt nie podziela mojej sympatii kotowatymi :( Miałam 4 przez jakieś pół roku... Jakieś 3 lata temu :(
Awatar użytkownika
Iluzjonistka
frikASek
Posty: 240
Rejestracja: 20 kwie 2008, 19:34

Post autor: Iluzjonistka »

ja mam psa Gaca i to by było na tyle: P
głupota ludzka mnie przeraża
BigMacCheese
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 1 maja 2008, 21:15

Post autor: BigMacCheese »

:)
Ostatnio zmieniony 30 mar 2009, 19:54 przez BigMacCheese, łącznie zmieniany 1 raz.
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Nie mam. Jedyne zwierzęta jakie lubie to pająki :P
Awatar użytkownika
PannaNikt
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 21 wrz 2008, 17:03

Post autor: PannaNikt »

Pies,a raczej suczka :lol:
Rozpieszczona do granic możliwości dziesięcioletnia dalmatynka.
Niezwykle charakterna rasa :mrgreen:
"[...] Mateusz uważał, że nie ma w ogóle normalnych ludzi, że ci normalni to wariaci, którzy bardzo dobrze udają normalnych. A wariatami ludzie nazywają tych, którzy nie umieją udawać, albo nie mają siły udawać, a także tych, którym nie zależy, żeby coś udawać."
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Dwa koty :serce:
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

W tej chwili nie mam niczego. Mój brat miał w domu chyba wszystko co można mieć :lol: A ja sam miałem kilka chomików. To był mój pierwszy chomik, jak byłem mały. Zasnąłem trzymając go w dłoniach - o dziwo on też. Niestety kolejne chomiki dziwnymi sposobami zawsze jakoś uciekały i żarły kable :D
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Nie wyobrażam sobie domu bez sierściuchów.
Były już papużki, świnka morska, parę psów, koty, szczurki.
Teraz jest planowana rasowa sznafcerka i nieplanowana koteczka z "odzysku".
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

szynszyla a przed nim kope świetej pamieci zwierzakow... :aniol:
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

dzola007 pisze:a przed nim kope świętej pamięci zwierzaków...
To jest straszne, kiedy zwierzęciu przestaje bić serce :( Ja nie mogłam patrzeć na swojego pieska, jak się męczył przed śmiercią. Nawet nie mógł się wyżalić, powiedzieć, co go boli... No ale co zrobić, takie życie. Cieszmy się tym, co mamy!
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

a u mnie pojawiły się dwa półdzikie kociaki (jeden napewno kotka) czarna (czarna) i łatka (czarno białe) nie wiem czy to kot czy kotka nie dało sie jeszcze tak oswoić :D zrobiłem im nawet mały domek w swoim przydomowym warsztaciku, musze się pochwalić śopią w nim i to od pierwszej nocki jak go postawiłem po domem :)

pozdrowiam wszystkich kochających zwierzęta
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Parkinson, masz wielkie serce, że się zlitowałeś nad sierściuchami. Wielu ludzi nawet by nie zwróciło uwagi na małe, miauczące coś...
Dziękuję za pozdrowienia. Również Cię gorąco pozdrawiam, pomiziaj ode mnie maluchy...
Kociara dziwożona
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ODPOWIEDZ