Czy jesteś męska lub kobiecy?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy jesteś męska lub kobiecy?

Zdecydowanie tak
32
19%
Raczej tak
39
23%
Pół na pół
75
45%
Chyba nie
22
13%
 
Liczba głosów: 168

Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

dorosłe dziecko pisze:
Gizmo pisze:Heh, dokładnie. Trzeba się wyluzować i być po prostu sobą :) . Nieco zużyte hasło, ale to działa :wink:
I właśnie, dlatego, że działa jest zużyte. 8) Myślenie, "co ludzie powiedzą" zostawmy tym, którym zależy na społecznej popularności.
YEAH :!: :wink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
TITO
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 25 paź 2007, 20:29
Lokalizacja: kujawskopomorske

Post autor: TITO »

Jesteście okropni! :x Niewiem teraz już wogule, kim jestem do niedawna uważałem się za porządnego faceta . Z testu wynika że ni chłop ni baba . NO I CO ZADOWOLENI? :evil:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Tylko bez nerwacji. :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Salomea

Post autor: Salomea »

TITO pisze:Jesteście okropni! :x Niewiem teraz już wogule, kim jestem do niedawna uważałem się za porządnego faceta . Z testu wynika że ni chłop ni baba . NO I CO ZADOWOLENI? :evil:
:?: :roll: A tak poza tym to wszystko ok? :P :diabel:
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

TITO pisze:Jesteście okropni! :x Niewiem teraz już wogule, kim jestem do niedawna uważałem się za porządnego faceta . Z testu wynika że ni chłop ni baba . NO I CO ZADOWOLENI? :evil:
czilałt...
to nic nie oznacza... ja też czuję się... no, może nie zawsze...
ale to nic nie oznacza.
skoro fizycznie jesteś facetem i czujesz się facetem to nie ma problemu
men...
Czarno to widzę...
TITO
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 25 paź 2007, 20:29
Lokalizacja: kujawskopomorske

Post autor: TITO »

Tak okej okej już się uspokoiłem :D :D :D

Chce się przyokazi obnażyć i napisać że jestem z natury pogodny i mój post manił zabarwienie humorystyczne .
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Wyniki w skalach męskości i kobiecości

Skala męskości:
64/120
Skala kobiecości:
83/120
Różnica płciowa (różnica męskości i kobiecości):
19/120

O, widzę, że wyszło Tobie podobnie jak mnie :D
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Chodziło o Czarnego.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Czy jesteś męska lub kobiecy?

Post autor: DZIEWICA8 »

Oto moje wyniki:

Wyniki w skalach męskości i kobiecości
Skala męskości:
33/120
Skala kobiecości:
55/120
Różnica płciowa (różnica męskości i kobiecości):
22/120

Z tych wyników wychodzi, że jestem bardziej kobieca niż męska, chociaż ta różnica między męskością, a kobiecością nie jest w moim wypadku, aż tak bardzo duża. I wydaje mi się, że tak jest też w rzeczywistości, bo ja tak naprawdę nie czuję się ani stuprocentową kobietą, ani też stuprocentowym mężczyzną. Mam przynależność do swojej płci, zdaję sobie sprawę z tego, że jestem kobietą, wiem o tym. Absolutnie nie czuję się transwestytą, ani też mężczyzną uwięzionym w kobiecym ciele, nie chciałabym zmieniać swojej płci. Na pewno jestem kobietą, chociaż nie mam wszystkich cech przypisywanych kobiecie na przykład nie lubię się malować, dbać o swoją urodę, stroić się, sprzątać, gotować, troszczyć się o innych, nie lubię też dzieci, nie chciałabym zostać matką. Z drugiej strony mam też pewne cechy przypisywane kobietom na przykład: wrażliwość, płaczliwość, niezaradność, zmienne nastroje. W ubraniu też jestem pośrodku, przeważnie chodzę w spodniach, sportowych bluzach i butach, ale czasem założę też sukienkę, spódnicę, kolorowy sweterek, sandałki, koraliki. W związku z tym wszystkim zaznaczyłam odpowiedź trzecią: "pół na pół".
Z cech wymienionych na początku tej ankiety przez Czarnego mam te:
Jestem: wrażliwa, uległa, pasywna, delikatna, bardzo emocjonalna, wolę zagadnienia natury humanistycznej niż ścisłej, biorę wszystko bardzo do siebie (cechy kobiece), niezależna (potrafię żyć w samotności), nie przykładam uwagi do szczegółów, jestem wrażliwa na ostre, świszczące dźwięki, wolę mieć kolegów niż koleżanki. (cechy męskie)
DZIEWICA8
Ostatnio zmieniony 21 lis 2007, 13:21 przez DZIEWICA8, łącznie zmieniany 2 razy.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Należy pamiętać, że te wszystkie cechy przypisywane kobietom to przede wszystkim stereotypy. I to w wielu przypadkach krzywdzące stereotypy. :roll:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Stereotypy, stereotypy... A może jakiś model wyobrażeń? ;P Chociaż raczej tego tak nazwać nie można, bo przecież ile jest kobiet, które poszukują takiego "modelowego" mężczyzny, takiego, który byłby zupełnie niewrażliwy, z niewielką sferą duchową... Zapewne niewiele. Swoją drogą pisząc to pomyślałam, że kobieta już prędzej szuka "kobiety" w mężczyźnie, jakiś kobiecych przymiotów, niż na odwrót... Bo ilu mężczyzn szuka kobiety "z jajami", twardej sztuki, męskiej, aniżeli uosobienia ciepła i dobroci?
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Tylko, że te modele nie funkcjonują. Nie przeszkadza to jednak na ich podstawie krzywdząco oceniać ludzi. Dlaczego pewne cechy określać mianem "męskich" a inne "kobiecych"? Bo ktoś inny kiedyś powiedział, że kobieta jest ciepła, uczuciowa a mężczyzna jest twardy, rywalizuje itd. itp.Czy to ma sens? Czy kobieta posiadająca więcej cech określanych potocznie jako "męskie" jest półkobietą? A może w ogóle nią nie jest. Ludzie, przestańcie się posługiwać tymi bezsensownymi kategoriami "męskości" i "kobiecości". Chyba, że mamy dojść do tego, że ideałem kobiecości w wyglądzie jest drag queen a w sferze charakteru słodka, opiekuńcza i śliniąca (instynkt macierzyński! :wink: ) się na widok dziecka istotka, która "bez chłopa zginie". :?
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

dorosłe dziecko pisze:Tylko, że te modele nie funkcjonują. Nie przeszkadza to jednak na ich podstawie krzywdząco oceniać ludzi. Dlaczego pewne cechy określać mianem "męskich" a inne "kobiecych"? Bo ktoś inny kiedyś powiedział, że kobieta jest ciepła, uczuciowa a mężczyzna jest twardy, rywalizuje itd. itp.Czy to ma sens? Czy kobieta posiadająca więcej cech określanych potocznie jako "męskie" jest półkobietą? A może w ogóle nią nie jest. Ludzie, przestańcie się posługiwać tymi bezsensownymi kategoriami "męskości" i "kobiecości". Chyba, że mamy dojść do tego, że ideałem kobiecości w wyglądzie jest drag queen a w sferze charakteru słodka, opiekuńcza i śliniąca (instynkt macierzyński! :wink: ) się na widok dziecka istotka, która "bez chłopa zginie". :?
Miło przeczytac coś takiego :D
Popieram w 100%
Obrazek
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

to co napisalo Dorosle Dziecko jakos dociera do mnie,...znaczy wiem o co biega :wink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Chyba, że mamy dojść do tego, że ideałem kobiecości w wyglądzie jest drag queen a w sferze charakteru słodka, opiekuńcza i śliniąca (instynkt macierzyński! Wink ) się na widok dziecka istotka, która "bez chłopa zginie".
To zdanie absolutnie wymiata :D :D :D
ODPOWIEDZ