teraz wszystko się zmieni...

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
cyprek
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 27 kwie 2006, 07:44
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

teraz wszystko się zmieni...

Post autor: cyprek »

dzisiaj dowiedziałem zę ostatnia osoba z mojej paczki znajomych się zaręcza, wszyscy zaczynają jakieś nowe zycie i zyczę im jak najlepiej. co to dla mnie oznacza??? wiadomo własne rodziny mnóstwo spraw itd wiec koniec łażenia po nocach i takie tam hehe... wiedziałem ze tak będzie ze w końcu zostanę tylko ja singilek z całej ekipy miałem trochę czasu i myślałem że przyzwyczaiłem się do tej myśli ale teraz jest mi bardzo dziwnie... myślicie że to jakaś zazdrość?? strach przed samotnością?? czy jeszcze jakieś inne cholerstwo hehhe :P
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Nie wiem, czy to zazdrość (ja osobiście uważam, że zaręczyny, czy małżeństwo, to coś, czego nie ma, co zazdrościć :twisted: ), czy strach przed samotnością. Osobiście wykluczam te dwie możliwości i uważam, że jest to po prostu pewien dyskomfort, który nieraz się odczuwa w obliczu zmian. Musisz się przyzwyczaić, oswoić z myślą, że niedługo ci znajomi będą być może rozmawiać o kaszkach, pieluszkach i minach bachorka a Ty się będziesz czuł, jak z innej planety słuchając tego. ;) Musisz to znieść, bo tak jakoś jest, że ci, co już mają dzieci traktują to tak jakby akurat ich bachorek był w jakiś sposób wyjątkowy i chcą to obwieścić całemu światu. :? Na pewno nie będzie tak, jak dawniej a i z czasem ci znajomi mogą mieć coraz mniej czasu na spotkania z Tobą. Oczywiście tak nie musi być, wszystko zależy od więzi, która Was łączy, ale lepiej zawczasu poszukaj sobie dodatkowych znajomych – singli, którzy Ci nie wytną numeru i nie obwieszczą nagle, że się żenią/wychodzą za mąż. ;)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
julka233
pASibrzuch
Posty: 200
Rejestracja: 18 sty 2008, 18:45
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: julka233 »

......
Ostatnio zmieniony 9 paź 2009, 01:16 przez julka233, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

Wiesz, może nie jest tak źle, skoro mówisz "pozakładali rodziny", a nie "mają swoich chłopaków/dziewczyny", to znaczy że to dojrzali ludzie, i raczej się tak nie zachłysną amorami żeby się zupełnie od Ciebie odwrócić :P

Mnie na przykład w tej sprawie się poszczęściło: gdyby nie ta odległość, prawie na pewno na narzeczonego przyjaciółki mówiłabym już per swak ;) (zobaczcie sobie w jakimś słowniku), a ona sama interesuje się moimi sprawami nawet bardziej niż kiedy jeszcze "szukała" :D Życzę żeby u Ciebie było podobnie :ciasto:
Awatar użytkownika
lossuperktos
mASełko
Posty: 119
Rejestracja: 6 sty 2008, 23:12
Lokalizacja: katow(okol)ice

Post autor: lossuperktos »

CHYBA KAżDE Z NAS TAK MA, NAWET CI ZASTWARDZIALI SAMOTNICY, czasami pekają, takie zycie... po prostu trzeba sie z tym pogodzic
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Ja współczuję...
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

SWAK Sealed With A Kiss
SWAK Sent with A Kiss
SWAK Sewer Workers Are King (Honeymooners TV Show)
SWAK Shallow Water Active Kit
SWAK Single Wavelength Add/Drop Cassette
SWAK Sociale Wetenschappen Aktiviteiten Kommissie (Dutch)
SWAK Spinners & Weavers Association of Korea

Które mamy sobie wybrać? :P Ogrzyczko?
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

Awatar użytkownika
Lilu
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:54

Post autor: Lilu »

Jejku, jejku. Moja sytuacja jest podobna z tym że sie nie zaręczają, Wszyscy z paczki sobie kogoś znależli :roll: cieszę sie ich szczęściem tylko, że nie maja już czasu i chęci żeby gdzieś wyskoczyć, coś razem zrobić. Czuję sie samotna i zaniedbywana. Czasem ma te wrażenie że nie traktują mnie już poważnie bo jestem sama i w sumie to dziwaczne jest dla nich to że sama chce pozostać. Odczuwam presję, żeby też kogoś poszukać.
I chyba nikt nie rozumie,że tęsknie za ich towarzystwem :( i że potrzebuje ich jak powietrza.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

I to jest chyba najgorsze, że nie można na stałę utrzymać koleżeńsko-przyjacielskich relacji, a to właśnie jest jakby esencją życia :|
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Ant napisal:
..I to jest chyba najgorsze, że nie można na stałę utrzymać koleżeńsko-przyjacielskich relacji..
pod koniec zycia napisze Wam czy mi sie udalo :?
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Post autor: kot »

A z mojej paczki zaczynają się rozwodzić. :D :mrgreen: .

No ale ja jestem stary h... więc troche inne pokolenie niz część z was.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Nie mówi się "jestem stary h...", tylko "pamiętam komunę" :P
Czczony nie tylko w Chinach
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ant pisze:I to jest chyba najgorsze, że nie można na stałę utrzymać koleżeńsko-przyjacielskich relacji, a to właśnie jest jakby esencją życia :|
No ja właśnie wciąż jeszcze się zastanawiam nad tym, co jest esencją życia :P I nie wiem :roll:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Esencją życia jest życie tak jak esencja herbaty jest herbatą. ;)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
ODPOWIEDZ